Strona głównaRozrywkaO czym można pisać z crushem?

O czym można pisać z crushem?

Nastoletnie miłości często przeradzają się w długoletnie związki. O ile samo spotykanie się z drugą osobą, czy wręcz randkowanie z nią przychodzi nam stosunkowo łatwo, o tyle zrobienie pierwszego kroku niejednokrotnie spędza nam sen z powiek. Cóż, nie da się ukryć, że panicznie boimy się odrzucenia, niezrozumienia naszej relacji, a także wyśmiania. Bo przecież, ktoś kto nam się podoba, wcale nie musi odwzajemniać naszego zachwytu. Jednak dopóki nie spróbujemy zacząć rozmowy, dopóty będziemy stać w miejscu i zastanawiać się, jak zrobić ten pierwszy krok? Jak zagadać? O czym można pisać z crushem? Te pytanie gnębią wiele osób, szczególnie tych w okresie młodzieńczym, którzy właśnie przeżywają pierwsze miłości i zachwyty kolegą z klasy, szkoły bądź poznanego na spotkaniu. Jeśli jednak zrobiłaś pierwszy krok, a mimo to, rozmowa nie do końca klei się, tak jakbyś tego oczekiwała, nic się nie martw. Przygotowaliśmy kilka pomysłów na najciekawsze tematy rozmów z chłopakiem.

Zobacz: Prawda czy wyzwanie – pytania i wyzwania

Zastanawiasz się:

  • O czym pisać z chłopakiem, który mi się podoba?
  • O czym pisać z crushem?

Zostań z nami i wypróbuj sprawdzonych sposobów na poderwanie crusha.

O czym pisać z crushem? Najciekawsze tematy

Rozmowa z crushem o butach czy torebkach raczej nie gwarantuje sukcesu. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę tematy, w których zarówno chłopak, który Ci się spodobał, jak i Ty będziesz w stanie sprawnie się poruszać, kto wie, może okaże się być to strzałem w dziesiątkę. 

O czym pisać z crushem?

  • Zainteresowania – każdy z nas jakieś ma. Jednych fascynuje piłka nożna, inni śledzą najnowsze trendy modowe. W rozmowie można nawiązać do zainteresowań, co pozwoli lepiej poznać chłopaka, jednak w żadnym wypadku nie należy negować tego, co on powie, uznając siebie za wszechwiedzącą. Kto wie, może kiedyś podzielicie swoje zainteresowania.
  • Filmy, muzyka – być może chłopak, do którego wzdychasz, tak samo jak Ty uwielbia oglądać dramaty, a może to właśnie obydwoje płaczecie ze śmiechu podczas oglądania komedii. Nawiązanie do filmów czy muzyki pozwoli nie tylko zainteresować się nowymi pozycjami, ale również wspólnie spędzić czas.
  • Podróże – wakacyjne podróże, to świetny temat aby powspominać, to, co widzieliście, a także wymienić się doświadczeniami kulinarnymi, bądź zaplanować wspólną podróż w przyszłości.
  • Ulubieńcy – ulubiona kawa, herbata, napój, danie czy kolor. Każdy z nas lubi co innego, a rozmowa o swoich preferencjach pozwoli Wam nie tylko się nawzajem poznać, ale także zaskoczyć drugą połówkę, chociażby prezentem.

Sprawdź: Wyzwania do butelki i pytania do gry – hardkorowe, mocne, fajne, pomysły

O czym pisać z chłopakiem, który mi się podoba?

“Cześć, jaka piękna pogoda!”, “Jak się dziś czujesz? “Co u Ciebie słychać?” Te na pozór proste i często wypowiadane sformułowania, z góry spisane są na porażkę, nie tylko podczas prowadzenia rozmowy z chłopakiem, ale z każdym innym rozmówcą. Dlaczego? Przede wszystkim nie wymagają one od drugiej osoby zastanowienia się nad odpowiedzią i dają możliwość całkowitego zbycia nas. Chłopak zapytany o rozmiar buta, poda nam go, jednak nie będzie dociekał, po co Ci ta informacja, a już napewno nie odwzajemni pytania w stosunku do Ciebie. Czy tego właśnie chcemy pisząc do chłopaka, który nam się podoba? Otóż nie.

Oprócz samego tematu rozmowy, niezwykle istotne są szczegóły, jak jej rozpoczęcie. Jeśli zdobyłaś numer od kolegi koleżanki, chłopak, do którego napiszesz, najprawdopodobniej nawet nie będzie kojarzył kim jesteś. Jeśli to jednak on dał Ci swój numer, warto wykorzystać go najlepiej, jak potrafisz. I nie chodzi tu o napisanie po 2 czy 3 minutach od momentu, w którym dostałaś numer do crusha. Warto chwilę poczekać, ochłonąć i napisać. Co? O czym pisać z chłopakiem, który mi się podoba? Świetnym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy, jest nawiązanie do tematu, na który wcześniej rozmawialiście. Dyskutowaliście na przerwie pomiędzy lekcjami o wydarzeniach historycznych, możesz napisać, że świetnie ją zna i dopytać jakim okresem w historii najbardziej się interesuje. Byliście na wspólnej wycieczce, a pod koniec wymieniliście się telefonami? Może to właśnie wspominanie poszczególnych odwiedzonych miejsc będzie świetnym powodem do rozpoczęcia rozmowy. 

No dobrze, wstęp mamy już za sobą. O czym jeszcze można pisać z crushem? Tak naprawdę tematów może być sporo, a jeśli odpowiednio poprowadzimy rozmowę, a więc nie będzie to jedynie nasz monolog, ale zacięta dyskusja, z możliwością wypowiadania się obu stron na dany temat, rozmowa naturalnie przechodzić będzie z tematu na temat. 

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne