Strona głównaRozrywkaAmelia Zalewska – kto to, wiek, Tik Tok

Amelia Zalewska – kto to, wiek, Tik Tok

Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasła Amelia Zalewska – kto to, wiek, Tik Tok pojawia się między innymi wzmianka o dubbingu. Na co dzień 13-letnia dziewczyna prowadzi kanał na YouTube. Założyła go dokładnie 1 lipca 2015 roku. Przez ten czas zdobył duże zainteresowanie nie tylko wśród młodzieży. Publikowane filmy są oglądane również przez osoby dorosłe, które mogą spojrzeć na poszczególne sprawy z różnych perspektyw. Dlaczego warto obserwować profile Amelii Zalewskiej? Kto to, wiek, TikTok – te kwestie poszukiwane są w Internecie najczęściej. Nastolatka jest dla wielu dziewczyn w jej wieku pewnego rodzaju inspiracją. Chętnie opowiada o tym, jak poradziła sobie z hejtem, na samym początku prowadzenia własnych profili w social mediach. Przykuwa uwagę do swoich postów ze względu na prezentowaną autentyczność i poruszanie ważnych społecznie tematów.

Amelia Zalewska – kto to?

Jedną z najbardziej aktywnych w social mediach nastolatek jest Amelia Zalewska. Kto to? Zwykła dziewczyna, która stanowi inspirację dla wielu dziewcząt. Prowadzi między innymi konto na YouTube, Instagramie, Tik Toku  – każde z nich zgromadziło już wielu fanów. Co stanowi o fenomenie Amelii Zalewskiej? Kto to jest i dlaczego ma tak duże zasięgi w Internecie? Otóż kluczem do sukcesu dziewczyny jest normalność. Przez wiele dziewcząt w jej wieku lub zbliżonym uznawana jest za przysłowiową dziewczynę z sąsiedztwa. Jej nazwa na Tik Toku pochodzi od imienia i nazwiska, natomiast na Instagramie można ją znaleźć po wpisaniu frazy „melamodelayt”, podobny nick obowiązuje na YouTube. Ważne jest również to, że Amelia Zalewska nie kreuje się na gwiazdę Internetu. Bez najmniejszego problemu godzi ze sobą aktywność w sieci z nauką, która jest dla niej priorytetem.

Amelia Zalewska – wiek

Działania w Internecie mogą mieć pozytywny lub negatywny wydźwięk. W tej pierwszej grupie znajdują się osoby funkcjonujące w social mediach. Jedną z nich jest Amelia Zalewska. Wiek nastolatki nie jest żadnym przeciwwskazaniem do publikowania treści na YouTube, Tik Toku, czy Instagramie. Publikacje nie zawierają żadnych wulgaryzmów, poruszane są zarówno poważniejsze tematy, jak i takie mające na celu zapewnienie rozrywki obserwatorom. Warto wziąć pod uwagę wszystkie czynniki, które decydują o rosnącej popularności Amelii Zalewskiej. Wiek dziewczynki nie powoduje, że obserwują ją jedynie odbiorcy małoletni. Świadczy o tym choćby fakt zaproszenia do wywiadu przez Joannę Okuniewską do udziału w podcaście „TuOkuniewska”. Niedawną pasją, którą odkryła w sobie młoda blogerka znajduje się pieczenie tortów, jak widać cały czas chętnie dąży do szeroko rozumianego rozwoju.

Amelia Zalewska – Tik Tok

Tik Tok zdobył wielu zwolenników na całym świecie. Nagrywanie krótkich filmików na wszystkie tematy: poważne, lifestylowe, żartobliwe, stały się sposobem na rozładowanie negatywnych emocji. W dzisiejszych czasach potrzeba rozrywki tego rodzaju, daje ją między innymi Amelia Zalewska. Tik Tok to jeden z kanałów w social mediach, które 13-latka prowadzi. Ponadto można ją kojarzyć z YouTube, czy Instagrama. W każdym z wymienionych miejsc jest po prostu sobą, opowiada o swojej codzienności, zamieszcza śmieszne filmiki, ale porusza również dużo ważnych tematów. Na własnej skórze przekonała się o sile hejtu. Miała z nim bliski kontakt w momencie, gdy rozpoczynała swoją pracę w social mediach. Nigdy nie ukrywała tego, co ją spotkało, wyszła z tego jednak o wiele silniejsza. Podsumowując, gdzie można zapoznać się z materiałami publikowanymi przez Amelię Zalewską? Tik Tok, Instagram oraz YouTube to główne obszary jej działań.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne