Strona głównaRozrywkaSiles - wiek, imię i naziwsko, koncerty, wzrost

Siles – wiek, imię i naziwsko, koncerty, wzrost

Coraz mniej osób po usłyszeniu ksywki Siles zastanawia się nad tym kto to jest – młody artysta staje się coraz bardziej popularny, również poza środowiskiem raperów. Jego kawałek „Apartament” ma prawie 6 mln wyświetleń na Youtube. Piosenki Silesa są również bardzo popularne na znanym wśród młodszych portalu społecznościowym – Tik Toku. 

Fani chcą lepiej poznać Silesa. W Internecie nie ma zbyt dużej liczby wywiadów z raperem. Miłośnicy wybijającego się artysty chcą znać jego wzrost, wiek, wagę, jak Siles ma na imię, jakie jest jego pełne imię i nazwisko, skąd jest i skąd pochodzi, kiedy najbliższy koncert. Z tego artykułu dowiesz się kilku ciekawych faktów z życia Silesa. 

Siles – kto to? 

Siles, jak już wcześniej wspomniano, jest dość nowym członkiem raperskiej sceny muzycznej, mimo że z muzyką związany jest od dawna. Co jeszcze można byłoby powiedzieć o artyście, odpowiadając na pytanie  „Siles – kto to?”. Siles znalazł się w 6. edycji Młodych Wilków Popkillera, czyli inicjatywie mającej na celu promocję nowych artystów. Obecnie nagrywa z najpopularniejszymi raperami w Polsce – Smolastym, OKI – m, Paluchem czy Young Igim. 

Jego muzyka łączy mocny rap z delikatnym brzmieniem. Siles wypuścił kilka piosenek w formie akustycznej, są nimi: „Winogronowa Fanta”, „Głębia” czy „Naga prawda”. Rozpiętość gatunkowa w przypadku Silesa nie jest jednak zaskoczeniem. Artysta ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu oraz rozpoczął studia związane z realizacją dźwięku, których nie ukończył.

Skąd jest i skąd pochodzi raper?

Coraz częściej karierę udaje się zrobić osobom, które pochodzą z mniejszych miejscowości. Oczywiście, takie zjawisko miało miejsce od zawsze, jednak za sprawą Internetu jest ono coraz bardziej powszechne. Tak też jest w przypadku Silesa – skąd jest, skąd pochodzi artysta? Siles pochodzi z Lubaczowa (przy granicy z Ukrainą). Wykonawca obecnie mieszka w Warszawie.  

SIles – ile ma lat? Wiek artysty

Odpowiedź na pytanie ile ma lat Siles nie będzie zaskakująca. Artysta wygląda młodo i jest młody – w tym roku skończy 24 lata, czyli jest on w całkiem podobnym wieku do innych mainstreamowych raperów. Dla przykładu ma tyle samo lat co Szymon_C. Fani lubią wiedzieć, ile ma lat jego ulubiony artysta – często łatwiej jest nam się identyfikować z osobą w podobnym wieku.

Siles – jak ma na imię? Pełne imię i nazwisko rapera

Jak ma na imię Siles? Młody raper tak naprawdę ma na imię i nazwisko: Norbert Sopyło. Używanie pseudonimu jest obecnie bardzo popularne – chwytliwa ksywka na pewno bardziej zapada w pamięć, niż długie imię czy nazwisko, których w naszych życiach musimy już wystarczająco dużo zapamiętać.

Siles – wywiady, wzrost, waga

Niestety, Siles nie udzielił jak dotąd wielu wywiadów. Na Youtube jest dostępna jedna z dłuższych rozmów z artystą – znajdziemy ją na kanale CGM (Codziennej Gazety Muzycznej). Siles mówi w nim o swoich fanach, muzyce i koncertach. Jeśli chodzi o wystąpienia rapera na żywo, to na razie znamy dokładnych dat przyszłych koncertów. 

Mimo że wiele osób ciekawi waga i wzrost ich idoli, to Siles nie dzieli się takimi informacjami w sieci.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne