Strona głównaRozrywkaGuova - waga, wzrost, wiek, koncerty, imię i nazwisko

Guova – waga, wzrost, wiek, koncerty, imię i nazwisko

Guova – kto to? Guova artystka muzyczna, która o jako jedna z niewielu kobiet siedzi w rapie. W Polsce nie mamy niestety wielu raperek. Jednak coraz częściej dziewczyny stają na rap scenie, a Guova jest już na niej jakiś czas. W 2013 roku wydała swój pierwszy album – „Śmietnik”. Guova jest więc jedną z pierwszych polskich raperek. W swojej twórczości porusza wiele ważnych kwestii – np. Strajku Kobiet czy powierzchowności. W tym artykule przedstawimy postać kontrowersyjnej Guovy.

Gouva – kto to? 

Młodsze osoby mogą nie kojarzyć Guovy. Kto to jest? Guova jest polską raperką, która wybiła się w 2012 roku za sprawą konkursu „Pompuj Rap 2”. Raperka wykorzystała swój czas i już rok później wydała „Śmietnik” – swój pierwszy album. Na kolejny fani nie musieli długo czekać, gdyż „Jestem kotem” Guova wypuściła już w 2014 roku. Dwie kolejne płyty artystki to: „Headliner” z 2017 r. i „fucktycznie” z 2019 r. 

Raperka w ostatnim roku wypuściła dwa znane kawałki: „Hotel Femina ***** ***”, który dotyczy wcześniej wspomnianego Strajku Kobiet oraz „Przeminęło z wiatrem”. Wielu fanów, tych nowych i starych, chce wiedzieć więcej o artystce. Chcą poznać jej wiek, wagę, wzrost, jak ma na imię Guova, jakie jest jej pełne imię i nazwisko, skąd pochodzi, skąd jest artystka i kiedy mogą spodziewać się jej koncertu. 

Guova – jak ma na imię artystka? Ile ma lat? Imię i nazwisko, wiek 

Wiele osób chce wiedzieć, jak ma na imię artystka. Prawdziwe imię i nazwisko Guovy to Aleksandra Głowińska. Ludzie zastanawiają się również nad tym, ile ma lat Guova. Artystka w tym roku skończy 30 lat. Jej wiek jest zaskoczeniem dla wielu fanów, gdyż raperka wygląda młodziej. Nie jest ona jednak wyjątkiem – to ile ma lat nasz idol czy idolka, jest dla nas często zaskoczeniem.

Guova – skąd pochodzi?

Kolejną ciekawą kwestią dla wielu ludzi jest to, skąd jest i skąd pochodzi ich ulubiony artysta. Skąd jest Guova? Raperka wychowywała się we Włodawie, mieście we wschodniej Polsce, tuż przy granicy z Białorusią i Ukrainą. 

Guova – wzrost, waga, wywiady i koncerty

Niestety, Guova jest obecnie dużo mniej aktywna muzycznie. Stąd tak mała liczba dostępnych wywiadów z artystką. Jeden z popularniejszych wywiadów z Guovą jest dostępny na Youtube, na kanale Plener TV. Jest on jednak dość stary, gdyż rozmowa została przeprowadzona z okazji wydania pierwszej płyty w 2013 roku. Nie wiemy nic o koncertach Guovy – raperka nie ma zaplanowanej obecnie żadnej trasy koncertowej.

Fani lubią znać tzw. smaczki z życia swoich idoli. Często wyszukują w Internecie ich wzrost czy wagę. Artystka nigdy nie dzieliła się takimi informacjami. Zresztą, jej kawałek „Grube koleżanki” wyśmiewa ciągłe komentowanie wyglądu. Waga i wzrost Guovy nie są więc znane.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne