Strona głównaSerialeZaginione Miasto - gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Zaginione Miasto – gdzie obejrzeć? Online, za darmo, Netflix

Sandra Bullock, Channing Tatum, Brad Pitt i Daniel Radcliffe – brzmi nieźle co? Wszystkie te gwiazdy zobaczysz w Zaginionym Mieście, czyli filmie, który trochę jest komedią, a trochę filmem akcji. O co w tym chodzi? Fabuła filmu opiera się na porwaniu znanej pisarki Loretty Sage. Kobieta pisze powieści romantyczno – przygodowe, których okładki zdobi przystojny Alan. Młody mężczyzna tak się wczuł, że zaczyna utożsamiać się z Dashem, bohaterem jednej z książek Loretty. Alan postanawia pomóc uprowadzonej pisarce i udowodnić, że naprawdę jest podobny do Dasha. Zaginione miasto – gdzie obejrzeć za darmo cały film online? Torrenty, CDA? Kiedy na Netflixie? Kiedy w TV? Podpowiadamy!

Zaginione miasto – gdzie obejrzeć cały film?

Zaginione miasto swoją premierę miało 12 marca, więc nie obejrzysz go już w sali kinowej. Gdzie obejrzeć za darmo cały film? Filmów, które trafiają do kin, w 99% nie obejrzysz za darmo (legalnie) nigdzie. Jeśli producent decyduje się na dystrybucję w kinach czy na płatnych platformach, to po prostu za dany tytuł powinniśmy zapłacić – tworzenie filmów jest taką samą pracą jak każda inna i ludzie zaangażowani w ich powstawanie chcą zostać za to wynagrodzenie. Nie powiem Ci gdzie obejrzeć za darmo Zaginione miasto, ale mogę powiedzieć Ci, gdzie obejrzeć ten film online. Zaginione miasto dostępne jest na Chili, czyli platformie, na której można kupić lub wypożyczyć filmy. Obecnie kosztuje 44,90 zł, czyli mniej więcej tyle, co dwa bilety do kina – jeśli zrzucisz się na niego w kilka osób, to obejrzysz go, prawie że za darmo 🙂 

zaginione miasto opinia
Film ma dość dobre oceny.

Zaginione miasto – za darmo? Torrenty to zły wybór, bardzo zły

Tak, torrenty nie są najlepszym wyborem. Ściąganie filmów za darmo z nielegalnych stron staje się już na szczęście coraz mniej popularne. Wszystko za sprawą legalnych platform, które w swoich bazach mają wiele tytułów, również tych, które swoją premierę miały niedawno. Netflix, HBO MAX, Canal+ to najpopularniejsze z nich. Daj znać w komentarzu, której platformy biblioteka podoba Ci się najbardziej 🙂

Zaginione miasto – online. CDA, HBO MAX?

Niestety ani na CDA, ani na HBO MAX nie znajdziesz Zaginionego miasta. Film jest stosunkowo nowy, minęły trochę ponad 2 miesiące od jego premiery, więc możliwe, że w przyszłości znajdzie się w bibliotece CDA Premium lub HBO MAX.

Zaginione miasto – kiedy w TV?

Zaginione miasto – kiedy w TV? Na pewno nieprędko. Nowe filmy bardzo rzadko puszczane są w telewizji. Najpierw trafiają do kin, a później na platformy streamingowe, takie jak Chili, Netflix czy HBO MAX. Do programu TV filmy trafiają raczej wiele miesięcy później. 

Zaginione miasto – kiedy na Netflixie?

Zaginione miasto – kiedy na Netflixie? Jak na razie Netflix nie ogłosił w żadnym ze swoich postów, że Zaginione miasto ma trafić do ich biblioteki. Jednak portal słynie z szybkiego dodawania nowych produkcji, więc możliwe, że w niedalekiej przyszłości obejrzymy Zaginione miasto poza Chili, również na Netflixie. 

Zaginione miasto – opinie

Jakie opinie zbiera Zaginione miasto? Bardzo różne. Wiadomo, nie jest to kino najwyższych lotów, jednak nie każdy musi takie lubić lub po prostu, nie zawsze mamy ochotę na coś ciężkiego. Zaginione miasto w opiniach osób, którym film się podobał, ma dużo zabawnych wstawek, a to w komediach jest najważniejsze. Fabuła filmu jest wciągająca, a aktorzy świetnie wcielili się w swoje role. Obsada filmu jest gwiazdorska i wiele osób, które nie są fanami komedii poszło na film dla któregoś z aktorów – duża część z nich się nie zawiodła.  Daj znać po seansie, co Ty myślisz o Zaginionym mieście – było zabawnie czy raczej uciąłeś/aś sobie drzemkę podczas seansu? Czekamy!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne