Strona głównaRozrywkaFurioza - gdzie obejrzeć film?

Furioza – gdzie obejrzeć film?

Furioza to najnowszy film polskiej produkcji z gatunku dramatów sensacyjnych. Jego reżyserem jest Cyprian T. Olencki. W produkcji możemy zobaczyć wielu znanych aktorów takich jak: Mateusz Banasiuk, Weronika Książkiewicz, Mateusz Damięcki czy Szymon Bobrowski. Fabuła opowiada historię policjantki, która usiłuje zlikwidować układ gangsterski, pośród którego spędziła swoje dzieciństwo. 

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że produkcja i wydarzenia w niej zawarte, zostały oparte na prawdziwych wydarzeniach. Historie ukazane w filmie idealnie obrazują atmosferę i zwyczaje, które panują wśród grup gangsterskich. Produkcja zdobywa również szereg pozytywnych opinii i recenzji, gdzie doceniana jest gra aktorska, a także rozbudowane umiejętności narratorskie reżysera. Na szczególną uwagę zasługuje gra oraz charakteryzacja, której dokonał Mateusz Damięcki. Aktor na potrzeby produkcji sporo schudł, wyrobił na siłowni mięśnie, głowę ogolił na łyso, a całe ciało pokrył (fałszywymi) tatuażami. Warto zwrócić również uwagę na jego grę aktorską, którą zaprezentował w Furiozie. Idealnie zobrazował niestabilność psychiczną, która pogłębiała się wraz z rozwojem historii. Kreacja aktorska zaproponowana przez Weronikę Książkiewicz również nie powinna przejść bez echa. Dotychczas obsadzana w rolach pięknych i delikatnych blondynek tym razem wciela się w postać drapieżnej kobiety z charakterem, co jest całkowitym przeciwieństwem jej dotychczasowych ról. Film cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.

Furioza – gdzie obejrzeć?

Wiele osób pyta o Furiozę – gdzie ją obejrzeć. Wykop.pl to źródło wiedzy na temat filmu. Produkcja swoją premierę miała w październiku 2021 roku, a film początkowo był wyświetlany tylko w kinach. Osoby pytające o Furiozę – „gdzie obejrzeć”, na Wykopie dowiedzą się, że obecnie film emitowany jest za pośrednictwem Netflixa, gdzie cieszy się on dużą popularnością. Aktualnie znajduje się tam na trzecim miejscu wśród najchętniej oglądanych przez Polaków filmów. Zastanawiając się nad Furiozą i gdzie ją obejrzeć na Wykopie można dowiedzieć się również o innych miejscach, gdzie jest dostępna dla widzów. Te miejsca to idealna alternatywa dla osób, które Netflixa nie posiadają.

Furioza – jaką platformę wybrać?

Kwestie, o które na forach internetowych najczęściej pytają osoby zainteresowane zobaczeniem całego filmu to czy jest dostępny za darmo, czy istnieje jakiś torrent umożliwiające pobranie oraz, czy można zobaczyć go online. Forumowicze, którzy cały film już widzieli chętnie udostępniają torrenty oraz inne źródła osobom chcącym zobaczyć produkcję za darmo. Jest to jednak nielegalne i zdecydowania odradzamy tego rozwiązania. Cały film dostępny jest również za pośrednictwem jednej z platform streamingowych – Netflixa lub HBO Max. Można go również znaleźć online na nieco mniej znanych portalach. Produkcja spotkała się z szerokim odbiorem, a także licznymi dyskusjami na jego temat na forach internetowych. W wyszukiwarkach torrentów tytuł również cieszy się dużą popularnością, a zwłaszcza wśród osób, które chcą zobaczyć tę produkcję za darmo. Na forum jest to pozycja często wyszukiwana. Od jakiegoś czasu film dostępny jest online, a od 22 października można go obejrzeć w kinie.

Dlaczego warto wybrać Furiozę?

O sukcesie produkcji zadecydowało wiele aspektów, na które niewątpliwie składa się dobór aktorów, umiejętność idealnie przeprowadzonej narracji, a także przepiękne zdjęcia wykonane przez Klaudiusza Dwulita. Nie bez znaczenia pozostaje również montaż Wojciecha Włodarskiego. Film Furioza z powodu pandemii był wielokrotnie przekładany, okazuje się jednak, że oczekiwanie nie poszło na marne. Być może niebawem znów będziemy mogli doświadczyć kolejnej produkcji spod skrzydeł Cypriana T. Olenckiego. Bez wątpienia warto zobaczyć ten film i udać się do niego do kina. Wszystkim osobom, które tego nie zrobiły polecamy nadrobić zaległości.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne