Strona głównaOpinielajt mobile - opinie

lajt mobile – opinie

lajt mobile to polska sieć komórkowa, która zaczęła być znana ze względu na bardzo konkurencyjne warunki cenowe swojej oferty. To dzięki temu udało się jej zyskać tak szerokie grono zadowolonych klientów. Tym, co wyróżnia ofertę lajt mobile, są różne i atrakcyjne cenowo pakiety abonamentów i częste promocje, które dopasowane są do potrzeb zróżnicowanych odbiorców. Nie dziwi zatem, że w przypadku lajt mobile pozytywnych opinii w Internecie jest bardzo dużo.

lajt mobile jaka sieć?

Właścicielem lajt mobile jest Telestrada S.A., firma notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednocześnie stanowi jedną z najbardziej cenionych firm telekomunikacyjnych dla biznesu. Marka lajt mobile powstała z myślą o klientach indywidualnych, którzy nie chcą przepłacać za abonament w innych sieciach. Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług lajt mobile wykorzystuje zasięg sieci Plus, czyli od lat jeden z najlepszych na rynku. Nadajniki Plusa rozmieszczone są w całym kraju, więc wszędzie można spodziewać się dobrej jakości połączeń. W przypadku lajt mobile ma to duży wpływ na decyzję i późniejsze zadowolenie użytkowników. Ten operator telefonii komórkowej obecny jest na rynku już od kilku lat, a od pewnego czasu uznawany jest powszechnie za najtańszą i najbardziej atrakcyjną opcję dla wielu użytkowników.

Jakie są zalety sieci lajt mobile? To przede wszystkim automatyzacja wszystkich możliwych procesów i duży nacisk na indywidualne podejście podczas obsługi klienta. Brak punktów stacjonarnych to nie tylko brak dodatkowych kosztów utrzymania infrastruktury, co przekłada się na niższe koszty usług dla klientów, ale przede wszystkim motywacja do stałej optymalizacji procesów online, tak aby klient mógł szybko i skutecznie załatwiać swoje sprawy w sieci.

lajt mobile gdzie kupić?

“Startery marki lajt mobile – gdzie kupić?” to często pojawiające się pytania w Internecie. Są one dostępne jedynie online, czyli na stronie www.lajtmobile.pl. To z pewnością wpłynęło na ich większą dostępność. Co więcej, konto w ofercie na kartę lajt mobile można zasilić online, poprzez Panel Klienta – szybko i wygodnie, bo wymaga to jedynie minimum zaangażowania ze strony kupującego. Jeżeli nie mamy dostępu do Internetu, to tu z pomocą przychodzą karty z doładowaniami, czyli tzw. zdrapki sieci Plus, które dostępne są w każdym kiosku czy w większości sklepów.

Umowę na abonament w lajt mobile również można zawrzeć w 100% online. Operator umożliwia dwie opcje. Umowę podpisać można nie wychodząc z domu, wykorzystując w tym celu wysyłkę dokumentów przez kuriera lub poprzez akceptację warunków umowy w wiadomości e-mail. Do wyboru są różne pakiety abonamentów, w tym najbardziej popularna i zdaniem klientów lajt mobile (opinie to potwierdzają) najkorzystniejsza, czyli oferta NUMER 1! z pakietem internetu mobilnego 60 GB w technologii 5G, bez limitu połączeń i wiadomości SMS/MMS za 29,99 zł/mies. Najtańszą ofertą lajt mobile jest abonament bez limitu z 10 GB za 19,99 zł/mies., gdzie przez pierwsze trzy miesiące klient płaci jedynie 9,99 zł/mies. Ogromną zaletą operatora jest też fakt, że nie trzeba się z nim wiązać terminowymi umowami. Wystarczy podczas zakupu oferty wybrać opcję “umowa bezterminowa” i wtedy mamy możliwość do zerwania umowy w dowolnym momencie jej obowiązywania, ale z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

lajt mobile zasięg

Marka lajt mobile oferuje pewny i stabilny zasięg z uwagi na wykorzystanie nadajników sieci Plus. To one sprawiają, że nie ma problemu z dostępnością do sieci nawet w najbardziej oddalonych częściach kraju. Sieć lajt mobile ma też funkcję WiFi Calling, dzięki której możemy dzwonić nawet z odległych miejsc pozbawionych zasięgu po połączeniu z Wi-Fi bez utraty jakości połączeń.

lajt mobile internet mobilny – opinie

W ofercie lajt mobile można trafić na promocję podczas zakupu lub przeniesienia numeru do sieci. Operator często obniża cenę jednorazowej aktywacji nawet do 0 zł! Wśród najbardziej popularnych i stałych promocji wyróżnić można z pewnością tę, że przy zakupie kolejnej karty w jednym zamówieniu cena abonamentu jest niższa. Przykładowo, kiedy wybierzemy abonament NUMER 1! z internetem 60 GB w technologii 5G (ten najbardziej popularny) za 29,99 zł/mies. to za kolejny numer w pakiecie zapłacimy już nie 29,99 zł, a jedyne 24,99 zł! Dla bardziej wymagających klientów operator oferuje w abonamencie aż 100 GB internetu w technologii 5G z dodatkowym transferem nocnym 200 GB z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami SMS/MMS za 49,99 zł/mies., co stanowi najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku za taką ilość GB w oparciu o technologię 5G!

Internet sieci lajt mobile cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Działa płynnie i nie zrywa połączenia, a pakiet 100 + 200 GB zadowoli nawet największych surferów internetowych. Ta oferta na sam internet mobilny, to koszt Patrząc przez pryzmat innych ofert zarówno mniejszych, jak i większych sieci lajt mobile wypada zdecydowanie najlepiej – szczególnie w stosunku ceny do jakości.

lajt mobile – wypowiedzenie umowy

W sieci lajt mobile dostępne są dwie opcje umów. Kupując wybraną ofertę mamy do wyboru umowę bezterminową, czyli taką o której długości decydujemy sami i możemy ją w dowolnym momencie wypowiedzieć z zachowaniem miesiąca lub umowę terminową na minimum 6 miesięcy bez możliwości wypowiedzenia umowy w trakcie jej obowiązywania. Co istotne, to zgodnie z prawem konsumenta – jeżeli umowa zawierana jest na odległość, każdy klient ma aż 14 dni na jej rozwiązanie bez podawania przyczyny, ale kto by chciał rezygnować z takiej oferty?…

lajt mobile pomaga także w przeniesieniu swojego starego numeru od innego operatora. Wypowiedzenie umowy z obecnym operatorem z pomocą lajt mobile jest banalnie proste, więc o żadne formalności nie musimy się martwić. W tym celu przygotowany jest specjalny formularz zamówienia usługi, a następnie wpisuje się numer weryfikacyjny podany w wiadomości SMS na numer, który chce się przenieść.

Opinie klientów lajt mobile jednoznacznie wskazują, że jest to obecnie najtańsza oferta telefonii komórkowej na rynku. Sieć sprawdzi się w przypadku, kiedy nie chcemy przepłacać za abonament. A jak wygląda sprawa z roamingiem? Operator w swoich planach abonamentowych oferuje określone pakiety transmisji danych w roamingu. Wystarczy wybrać odpowiednią ofertę, żeby bez obaw wykonywać połączenia zagraniczne. W przypadku, jeżeli pakiet GB do wykorzystania za granicą okaże się niewystarczający, to lajt mobile w swojej ofercie udostępnia dodatkowe pakiety internetu do wykorzystania w Unii Europejskiej, które można aktywować za pośrednictwem Panelu Klienta online.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne