Strona głównaTurystykaRainbow - opinie o biurze podróży

Rainbow – opinie o biurze podróży

Planujesz wakacyjny wyjazd? W takim razie być może rozważasz wykupienie go w biurze podróży? Jednym z bardziej popularnych jest Rainbow. Opinie o nim są bardzo liczne, bo ma w ofercie wiele wycieczek, a do tego obsłużył już naprawdę tysiące turystów. Oto garść podstawowych informacji na temat wycieczek organizowanych przez biuro podróży Rainbow. Opinie na jego temat pomogą ci podjąć decyzję.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji Rainbow       

Życie bywa nieprzewidywalne. Czasami zdarza się, że planujesz wakacyjny wyjazd, ale nagle, w ostatniej chwili twoje dziecko może się rozchorować albo na skutek jakichś problemów, nie dostaniesz w pracy urlopu. Co zrobić w takiej sytuacji? Najlepszym wyjściem jest wykupienie  ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Rainbow Tours ma je także w swojej ofercie. Jego koszt to zazwyczaj ułamek pełnej odpłatności za wakacje. W takim przypadku, jeżeli dojdzie do jakiegokolwiek nieprzewidywalnego zdarzenia (biuro nie pyta o powód), otrzymasz zwrot stuprocentowej kwoty poniesionej na wykupienie wakacji.

W przypadku Rainbow rezygnacja z wycieczki nie jest więc żadnym problemem i możesz spać spokojnie. Warto także sprawdzać promocje. W przypadku na przykład przedsprzedaży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w Rainbow bardzo często jest dodawane gratis. Koniecznie sprawdź takie oferty, bo korzystając z nich po prostu niczym nie ryzykujesz. Możesz w ciemno rezerwować wyjazd do swojego ulubionego kraju.

W przypadku Rainbow opinie uczestników wycieczek w dużej mierze opierają się również na fakcie, że to duże biuro, z ogromnym zapleczem. Dzięki temu jest ono w stanie zapewnić hotele na całym świecie, w różnym standardzie. Coś dla siebie znajdą osoby z mniejszym i większym budżetem. Taka duża różnorodność

Spotkać się może także z niepokojącymi informacjami na temat tego, że ogłoszona jest przez Rainbow Tours upadłość. To plotki nie mające najmniejszego pokrycia w rzeczywistości. To biuro podróży z olbrzymimi zasobami. Sprawiają one, że nawet w okresach kryzysu na rynku turystycznym (tak, jak było w czasie pandemii), nie grozi Rainbow Tours upadłość. Pamiętać trzeba także o tym, że duże biura podróży są ubezpieczone. W razie jakichkolwiek problemów, po prostu korzystają z ubezpieczenia.

Rainbow – godziny wylotów     

Wiele osób wybierających wakacje, na które leci się samolotem, pyta o godziny, kiedy odbywać się będzie start i lądowanie na miejscu. Godzina jest istotna, ponieważ chodzi o fakt stracenia jak najmniej ze swoich wakacji. W Rainbow godziny wylotów są jak najlepiej dostosowane do preferencji turystów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wyloty w większości przypadków odbywają się lotami czarterowymi. Tylko niektóre są realizowane lotami rejsowymi. Z tego powodu wybierając swoje wymarzone wczasy, warto sprawdzić jak będą realizowane. Nie zaszkodzi także dowiedzieć się czegoś na temat wielkości bagaży, które można ze sobą zabrać. Tanie linie lotnicze zazwyczaj oczekują dopłaty w przypadku brania bagażu przekraczającego wymiary walizki podręcznej. W przypadku Rainbow godziny wylotów w większości przypadków są znane już w momencie rezerwowania wycieczki, co także wpływa na możliwość zaplanowania swoich wczasów.

Decydując się na konkretną wycieczkę, zawsze warto sprawdzić o niej opinie. One także mogą dużo powiedzieć na temat wrażeń uczestników. Jedną z bardziej popularnych jest “W drodze na Istrię”. Opinie Rainbow Tours na jej temat są bardzo przychylne. To wycieczka objazdowa, realizowana autokarem, w trakcie której zwiedza się Słowenię oraz Chorwację. W programie są perły tego kraju. Podróż spodoba się zarówno miłośnikom historii i zabytków, jak i po prostu osobom, które lubią przyrodę i wspaniałe widoki. Wycieczka “W drodze na Istrię” opinie Rainbow ma niesamowicie pozytywne z uwagi na dobre wyważenie programu. Z jednej strony jest on intensywny, aby jak najwięcej zobaczyć. Z drugiej jednak, jest w jego trakcie również czas na odpoczynek i samodzielne planowanie czasu. Nie bez znaczenie są dobrej jakości hotele na trasie, które pozwalają odpocząć po całym dniu na słońcu. 10 dni to idealny okres na lepsze zapoznanie się z kulturą Chorwacji. Świetnie dopasowane do potrzeb turystów wycieczki – dlatego rainbow opinie ma tak pozytywne.  

W przypadku Rainbow rezygnacja z wycieczki nie jest problemem, jeżeli wykupi się stosowne ubezpieczenie i z pewnością warto to robić. Biuro podróży Rainbow opinie na swój temat ma na tyle pozytywne, że z pewnością warto skorzystać z jego usług. Po prostu wybierz się na wakacje i nie przejmuj się już niczym więcej.     

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

  1. Jesteśmy bardzo nie zadowoleni z obsługi Biura Rainbow , Zaraz po przyjeżdzie do hotelu zostaliśmy zostawieni na pastwę losu nie wiadomo gdzie iść co robić żadnego rezydenta nie było już w busie który rozwożił ludzi po hotelach zaszła pomyłka i pomylił hotel tylko dobrze ze że ludzie się zoriętowali sami (oczywiśćie kierowca nie rozumiał żadnego języka tylko swój) brak organizacji.Rezydętka na 1 spotkaniu mówłą że jak coś to proszę dzwonić do niej na wacap którego oczywiście nie miał twierdząc że w Tunezji często kasują bzdura i tyle jakoś nasz działaał cały pobyt tak żę kontakt słaby ale jak trzeba było naciągać na wycieczki to był bardzo dobry kupiliśmy wycieczkę na wyspę flamingówu rezydentki firmy Rainbow zapłaciliśmy 105 dolarów ( w hotelu kosztowała 20 ale chcieliśmy być bezpieczni i kupiliśmy przez biuro) wycieczka w fatalnych warunkach przez wykonana przez tubylców wpłyneli na mieliznę i 3 godziny w pełnym słońcu stalismy na morzu , póżniej ewakuacja na pełnym morzu całą historię mam nagraną i filmiki trafią do Urzędu Praw Konsumęta bo oczywiście po złożeniu reklamacji dostałem odmowe zwrotu kosztó za nie rzetelne wykonanie usługi , proponowano mi 20% które nigdy nie zobaczyłem .PODSUMOWANIE BEDĘ NA KAŻDYCH MOŻLIWYCH FORACH OPISYWAŁ TEN PRZYPADEK I ODRADZAŁ BIURO RAINBOW KAŻDEMU , skożystaliśmy z ich usług pierwszy i ostatni raz.

Popularne