Strona głównaOpinieMoney2Money - opinie

Money2Money – opinie

Zacznijmy od tego czym jest Money2Money. Jest to portal afiliacyjny, który pozwala zarabiać pieniądze. W jaki sposób zarabiamy pieniądze? Wszystko polega na promowaniu odpowiednich produktów lub ofert. Prosty przykład – polecamy konta bankowe, jeśli osoba, która wjedzie i założy konto bankowe z naszego linku to otrzymamy prowizję lub ustaloną wcześniej kwotę.

money2money opinie

Money2Money – jak zarabiać?

Sprawa jest prosta, aby zarabiać trzeba wygenerować dobrze stargetowany ruch. Zarabiać w ten sposób może każdy, kto umie obsługiwać komputer. Najłatwiej jednak będą mieć osoby, które działają w branży marketingowej lub w branży IT. Nie trzeba mieć własnej działalności gospodarczej, choć przy większych zarobkach z całą pewnością jest ona zalecana. Sama rejestracja jest dziecinnie prosta i nie wymaga od nas żadnego wcześniejszego przygotowania.

Załóż blog

Jakiś czas temu napisaliśmy artykuł o tym, jak w prosty i przyjemny sposób założyć bloga na darmowej domenie. Taki darmowy blog może być właśnie dobrą wizytówką promowanej przez Ciebie oferty. Pamiętaj, aby wcześniej zrobić odpowiednią analizę słów kluczowych, które pozwolą Ci osiągnąć pozycję w wyszukiwarce Google, a jednocześnie, aby zachęcały naszego potencjalnego klienta do zakupu.

Blog nie zawsze musi być o oferowanym produkcie. Często przeglądając lifestyle blogi możemy zauważyć przekrój różnych tematów. Niektórzy właściciele blogów cyklicznie wrzucają posty z ofertą kont oszczędnościowych, lokat czy kont bankowych na przemian z tematami

Bazy mailingowe

Przeglądając opinie na temat Money2Money możemy zauważyć, że budowanie własnej bazy mailingowej nadal może mieć sens. Ważne jednak, aby były to osoby zainteresowane tematem.

Facebook

Jak wiemy Facebook to portal, który jest odwiedzany przez miliony Polaków każdego dnia. Spam na grupach nie jest dobrym rozwiązaniem, lecz jak się okazuje jest to nadal skuteczne narzędzie do zarobienia sobie kilkuset złotych miesięcznie.

YouTube

Nie od dziś wiadomo, że większość z nas jest wzrokowcami. Łatwiej przekonać osobę do obejrzenie jakiegoś krótkiego filmu niż do przeczytania obszernego artykułu na blogu. Chwytliwe tytułu takiej jak “5 najlepszych lokat” czy “nawet 5% w skali roku” może skutecznie przyciągnąć odbiorców.

przykładowe stawki na m2m

Money2Money – ile można zarobić?

Przeglądając facebookowe grupy dotyczące pracy w internecie możemy zauważyć, że niektórzy cieszą się zarobkami nawet w okolicach 10 tysięcy złotych miesięcznie. Jest to oczywiście chwyt reklamowy. Na Money2Money da się zarobić, lecz osoba, która nigdy nie posiadała nawet strony internetowej lub nie umie obsługiwać takich platform jak Google Ads czy Facebook Ads będzie miała naprawdę ciężko. Może próbować swoich sił polecając usługi po znajomych, lecz tutaj target jest skończony.

Ile można konkretnie zarobić? Za polecenie użytkownikowi banku, gdzie otworzy konto bankowe możemy dostać od 50 złotych do nawet 150-200 złotych. Są to popularne banki takie jak Alior Bank, Bank Millennium, dlatego nie jest trudno przekonać znajomych czy osoby, które odwiedzają Twojego bloga na założenie konta. Ciekawym rozwiązaniem jest prowizja od kredytów. Swego czasu Deutsche Bank oferował 0.5 % od kredytów. Stawka 0.5 % należała również do kredytów hipotecznych. Polecają kredyt hipoteczny osobie, która jest zainteresowana pożyczką na 200 tysięcy złotych możemy otrzymać tysiąc złotych. Kredyt gotówkowy w mBanku swego czasu dawał zarobić nawet 0.8% od udzielonej pożyczki. Zarobić możemy również na polecaniu jazd próbnych. Dla przykładu jeśli prowadzimy bloga o motoryzacji, warto spróbować z reklamą np. dla Renault, który oferuje nawet 30 złotych. 

  • Jeśli jednak wolisz spokojniejszą pracę i bardziej pewną to możesz skorzystać z oferty takich firm jak ePanel, które płacą za wypełnione ankiety.

Oszuści, opinie negatywne na temat Money2Money?

Sprawdzając takie serwisy jak Money2Money w pierwszej kolejności szukamy opinii negatywnych. Takie również znajdziemy, lecz czy na pewno problemu leżą po stronie M2M? Obiektywnie patrząc na ten program partnerski możemy stwierdzić, że strona jest w 100% wypłacalna oraz posiada wiele dowodów. Należy pamiętać, że strona Money2Money należy do holdingu Wirtualnej Polski, więc jest podmiotem zarejestrowanym w Polsce i działa zgodnie z zasadami polskiego prawa.

W internecie jednak możemy nadal zauważyć dziesiątki komentarzy, które stawiają M2M jako oszusta. Chodzi tutaj oczywiście o osoby, które zachęcają do zarejestrowania się w programie (dostaje wtedy odpowiedni % Twoich zarobków). Obiecują złote góry, zarobki nawet po 5 tysięcy złotych miesięcznie bez wychodzenia z domu. Jest to oczywiście mamienie ludzi, choć takie zarobki są jak najbardziej realne to wymaga to doświadczenia, sprytu oraz inwestycji w różne kanały marketingowe. Reasumując opinie na temat polskiego giganta afiliacyjnego są raczej bardziej pozytywne niż negatywne. Powinniśmy jednak na ten portal spoglądać z chłodną głową. W internecie możemy znaleźć mnóstwo podobnych programów partnerskich jak Money2Money, które cieszą się podobną opinią. Korzystałeś z usług M2M? Koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne