Strona głównaOff-topicReto - oczy, wzrost, tatuaże, dziewczyna

Reto – oczy, wzrost, tatuaże, dziewczyna

Igor Bugajczyk, który wszystkim jest znany pod pseudonimem ReTo, jest jednym ze słynniejszych polskich raperów i autorów tekstu. Urodził się 23 kwietnia 1995 roku w Piastowie. Zasłynął między innymi takimi utworami, jak “Papierosy – remix”, “Bossman”, czy “Minotaur”, który w 2015 roku przyniósł mu sławę. Charakterystyczne dla tego rapera są białe soczewki, z którymi jest kojarzony. W ostatnim czasie zrobiło się cicho o raperze, jednak przyznał niedawno, że pracuje nad nowym albumem, który ma ujrzeć światło dzienne w 2021 roku. Oprócz własnych utworów, ReTo wielokrotnie gościł na albumach i utworach innych hip-hopowych wykonawców, jak Quebonafide, Solar, Borixon, czy PlanBe. Jest w składzie zespołu Chillwagon. Należy również do wytwórni NewBadLabel. W kolaboracji z innymi raperami powstało wiele kawałków, które na pewno niejeden z nas słyszał, między innymi “Half Dead”, duet stworzony przez ReTo i Quebonafide. Bardzo popularne kawałki ostatnich czasów to “Sorry Dolores”, “UA”, które są singlami promującymi płytę rapera “BOA”. Jak widać, chłopak, który zaczynał od freestyle’ów i umieszczał z nimi filmy na swoim kanale na YouTube, dotarł do miejsca, w którym jego utwory znajdują się na pierwszych miejscach na OLiSie.

 

ReTo – dziewczyna

Jakie ciekawostki na temat rapera można znaleźć w Internecie? Przede wszystkim najważniejszą kwestią dla fanek rapera jest to, czy ReTo ma dziewczynę. Śledząc portale społecznościowe można wywnioskować, że raper miał dziewczynę i to niejedną, jednak na dzień dzisiejszy jest singlem. To dobra wiadomość dla fanek rapera, ponieważ pozostaje on nadal wolnym strzelcem. W 2020 roku raper miał dziewczynę, która miała na imię Aleksandra, jednak para się rozeszła. 

 

ReTo – wzrost

Skąd takie zainteresowanie wśród płci żeńskiej raperem? Trzeba przyznać, że raper ma swój urok. Jedną z ważniejszych kwestii jest wzrost ReTo. Ile wzrostu ma? Według informacji znalezionych w Internecie, raper ma nieco ponad 180 centymetrów, czyli jest przeciętnego wzrostu. Nieco ponad 1,80 metrów i nieduża waga sprawiają, że raper wygląda na drobnego i szczupłego.

 

ReTo – oczy

Chyba najbardziej charakterystyczna kwestia dotycząca rapera, a mianowicie oczy. Co w nich tak szczególnego? Przede wszystkim to, że przez większość czasu raper chodzi w soczewkach i to nie zwykłych soczewkach. Kolorowe soczewki, to kolejny element, z którym ReTo jest kojarzony. Istniało wiele spekulacji, że konieczność noszenia soczewek przez rapera jest związana z jego wadą, a nawet utratą jednego oka. Jak wygląda prawda? Okazuje się, że raper nie uległ żadnemu wypadkowi i wszystko z oczami ReTo jest w porządku. Skąd więc te soczewki? Sam raper dementuje plotki i twierdzi, że soczewki są po prostu elementem jego wizerunku na scenie muzycznej. Bardzo często można spotkać rapera w okularach przeciwsłonecznych, które także stały się jego nieodłącznym elementem. ReTo posiada swój brand, jeżeli chodzi o odzież i akcesoria, w którym oferuje właśnie zakup okularów. Skoro oczy rapera są zdrowe, to jak wyglądają bez specyficznych soczewek? Jak wygląda ReTo bez soczewek? W Internecie można znaleźć zdjęcia rapera, które pokazują, jak wyglądają jego oczy. Są ciemnego koloru, a jasne soczewki, które nosi mają mu nadać mrocznego wizerunku. 

 

ReTo – tatuaże

Jak u większości raperów, tak i u ReTo nie mogło zabraknąć typowego dla twórców tego gatunku tatuaży. Jest to również element wizerunku, a cechą charakterystyczną dla ReTo jest tatuaż na twarzy. Takie posunięcie być może w normalnym zawodzie nie należy do rozsądniejszych, jednak w branży muzycznej, im bardziej kontrowersyjny wizerunek, tym bardziej przyciąga fanów. W połączeniu z talentem muzycznym może się okazać naprawdę rentowne. Liczne tatuaże, głównie na rękach i dłoniach oraz tatuaże na szyi i twarzy w połączeniu z charakterystycznymi soczewkami faktycznie nadają raperowi mrocznego wyglądu. Jednak wygląd nie jest bez znaczenia, ponieważ całą swoją twórczość raper opiera na mitologii oraz wulgarnemu językowi. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne