Strona głównaPrzemysłPellet Poltarex - opinie, ceny, gdzie kupić? Kaloryczność, parametry

Pellet Poltarex – opinie, ceny, gdzie kupić? Kaloryczność, parametry

Która to już miotła z kolei, załamuje się pod ciężarem tego pyłu buchającego z pieca na cały dom? Korzystanie z pelletu, tego ekologicznego i cudownego opału miało być czyste. To przecież węgiel i ekogroszek mogą tak brudzić. Jak się okazuje nie tylko. Słabe parametry pelletu przełożą się na Twoje bóle głowy i sprzątanie, które można nazwać jedynie „Niekończącą się historią”. 

Jeśli chcesz raz na zawsze pozbyć się tego problemu, musisz zdecydować się, gdzie kupić kolejny pellet. Tym razem porządny i polecany przez opinie innych na forum, żeby mieć pewność, że to będzie trafiony zakup. Głównym czynnikiem w Twoich poszukiwaniach musi więc być mała ilość powstającego popiołu i wysoka wartość opałowa. Szukasz więc dobrej, sprawdzonej marki, na której się nie przejedziesz i której będziesz mógł zaufać. Niestety musisz się wtedy liczyć z tym, że cena nie będzie należała do najniższych, ale zobaczymy, czy uda się znaleźć jakąś w miarę przystępną na OLX.

Sprawdź: Ranking pelletu 2022 – jaki pellet jest najlepszy? Sprawdzamy rodzaje

Pellet Poltarex – kaloryczność, parametry, gdzie kupić?

Dom jest naszym królestwem, o którego dobrobyt musimy codziennie dbać. Nie może być sytuacji, kiedy codziennie wracając z kotłowni, wyglądasz jak Kopciuszek. Pora podnieść standardy. Dlatego, jeśli Twój obecny pellet nie spełnia się w swojej roli, czas go zwolnić i zatrudnić do pracy profesjonalistę. Przedstawiam Ci Poltarex Premium, który zdobył serca wielu innych. Zacznijmy od sprawdzenia, jakie ma parametry. 

  • wilgotność całkowita < 6%
  • zawartość popiołu < 0,4%
  • wartość opałowa ≥5,1 kWh/kg

Jeśli nie orientujesz się, jaką wartość powinny mieć te parametry, nie będziesz wiedział, że pellet Poltarex Premium wypada naprawdę dobrze. Szczególnie warta uwagi jest niska zawartość popiołu, ale również wysoka wartość opałowa, która odpowiada za kaloryczność. Dzięki temu możesz osiągać więcej ciepła, ze spalania mniejszej ilości opału. Zaraz sprawdzimy, czy pokrywa się to z tym, jakie opinie na forum wystawiają inni klienci, ale najpierw zobaczmy, jak wygląda cena tego pelletu na OLX, gdzie można go kupić.

Na OLX wielu sprzedawców oferuje, gdzie kupić można tę markę pelletu. Jak możemy od razu zauważyć i co nie powinno nikogo dziwić, cena jest jedną z wyższych, na jakie można trafić przy tym opale. Jest to nawet 3100 zł za 990 kg. Tak, naprawdę aż tyle. Najtańsze aukcje wystawiają ten pellet za 2970 zł, co jest bardzo zbliżone do cen wielu innych marek, więc nie są to w żadnym wypadku liczby z kosmosu. Chyba, że nadal jesteś jeszcze w fazie buntu w związku z inflacją. Wiedząc, jak ogólnie wyglądają ceny pelletu, ta konkretna, choć wyższa, nie jest aż tak dramatyczna. Poza tym, jak to zwykle bywa, dobra jakość wysoko się ceni.

Zobacz: Pellet Olczyk – opinie, cena w hurcie, dostępność, kaloryczność

Pellet Poltarex – opinie

Jak już wcześniej wspomniałam, opinie o Poltarex Premium są bardzo dobre. Sam producent osiąga świetną ocenę, jaką jest 4,8 gwiazdki. Użytkownicy najczęściej dzielą się swoim doświadczeniem i polecają tę markę, jako jedną z najlepszych. Ciężko natknąć się na jakiekolwiek negatywne opinie. Nawet stosunkowo wysoka cena nie odstrasza ludzi, przez co można wywnioskować, że produkt odpowiada ich potrzebom i się sprawdza. 

Pellet Poltarex – opinie na forum. Ceny szokują

Opinie na forum są równie dobre. Oceny sięgają bardzo często pięciu gwiazdek. Najczęściej wymienianą cechą jest wartość opałowa, ale wszystkie parametry zachwycają. Użytkownicy podkreślają, że to, co napisane na opakowaniu, to nie tylko puste słowa, ale również gwarancja na pokrycie się z rzeczywistością. Marka zdobyła zaufanie swoich klientów dobrą jakością i porządną współpracą. 

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszy z najlepszych, to pellet Poltarex Premium będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Zachwycająco dobre parametry, w tym wysoka wartość opałowa i niska zawartość popiołu, są szczególnie chwalone przez innych użytkowników. Opinie na forum przeważnie zwracają uwagę na dużą kaloryczność, za co odpowiedzialna jest właśnie wartość opałowa. Zdawać by się mogło, że jedynym minusem tego pelletu jest cena na OLX, gdzie kupić można Poltarex Premium, która osiąga nawet 3100 zł za 990 kg. Niemniej jednak, kupując tę markę, możesz liczyć na najlepszą jakość według opinii innych klientów.

Pamiętaj, Twój dom to Twoje królestwo, które zasługuje na wszystko, co najlepsze. Jeśli zainwestujesz w jego odpowiednie utrzymanie, zyskasz wspaniałe miejsce wypoczynku i relaksu, którym będziesz mógł pochwalić się wszystkim znajomym. 

Zobacz: Pellet czy ekogroszek? Co się bardziej opłaca?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne