Strona głównaOpinieOferteo - opinie, czy warto, co myślicie o oferteo, forum, oszuści?

Oferteo – opinie, czy warto, co myślicie o oferteo, forum, oszuści?

Marketplace to przestrzeń internetowa, w której dostępne są oferty definiujące potrzeby klientów. Poza zleceniami oferowane są też konkretne usługi. Na takiej właśnie działa stronie Oferteo. Czy warto korzystać z ich usług? Jakie są opinie o firmie? Odpowiedzi możecie szukać poniżej. Będziemy się opierać również na opiniach na forum. Pozwoli to przybliżyć nowym klientom, co wy, użytkownicy portalu myślicie o Oferteo.

Zobacz: ECPU – co to, jak dołączyć, opinie

Oferteo – opinie

Oferteo – jakie są opinie o firmie? Skąd biorą się głosy, mówiące, że to oszuści? Spółka działa na zasadzie strony internetowej. Oferty przybierają formę ogłoszeń. Co wyróżnia stronę i czy warto z niej korzystać? Zaletą platformy jest zdecydowanie różnorodność branż, pośród których klienci i zleceniodawcy szukają realizacji projektów oraz zleceń. Oferty można podzielić na kategorie takie jak między innymi: usługi budowlane, prawo, finanse, sprzątanie, architektura, transport oraz wiele innych. Platforma obejmuje usługi wykonywane na terenie całej Polski.

Oferteo – czy warto? Pytamy co myślicie o Oferteo 

Pozytywnym aspektem działania oferteo jest to, że wykonawcy sami kontaktują się, chcąc wykonać Twoje zlecenie. Chętni mogą składać ofertę zleceniodawcy a on decyduje, z którym z kandydatów nawiąże współpracę. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu dla obu stron. Jedną z zalet jest też wielkość i popularność platformy. Dzięki dużej ilości zarejestrowanych użytkowników oraz firm, każdy ma spory wybór i może zdecydować się na odpowiedniego dla siebie specjalistę. Wykonujący zlecenia również mogą dzięki temu dostosowywać oferty pod swoje konkretne zawody i umiejętności. Warto zaznaczyć, że oferteo pozwala na wystawianie opinii każdemu kto korzysta z ich usług. Pozwala to na gwarancję pewnego wyboru. Duża liczba aktywnych użytkowników gwarantuje również skrócony okres realizacji wykonywanych zleceń. 

Źródło: pl.trustpilot.com

Zobacz: Mennica Kapitałowa – opinie, forum, rzeczywiście niskie ceny czy oszuści?

Oferteo – opinie na forum. Oszuści?

Powyżej wymienione opinie o firmie są bardzo pozytywne. Co myślicie o Oferteo przedstawimy na podstawie wpisów na forum. Pojawiają się też negatywne głosy. Głównie odnoszą się one jednak do samych wykonawców i zleceniodawców, a nie bezpośrednio do działania platformy. Świadczy to jednak również o niedokładnej weryfikacji użytkowników przez stronę Oferteo. Na forum strony trustpilot.pl pojawiają się również głosy o utrudnionym kontakcie z innymi użytkownikami, mimo że ich numery są zweryfikowane i potwierdzone przez firmę pośredniczącą. Niektóre spółki  zarejestrowanie na stronie okazują się oszustami. Czy czyni to oszustów również z Oferteo? Na to pytanie należy już odpowiedzieć sobie indywidualnie. 

Źródło: pl.trustpilot.com

Oferteo – czy finalnie warto? Podsumowanie

Czy warto korzystać z Oferteo? Sugerując się tym co myślicie o Oferteo można stwierdzić, że firma jest godna polecenia. Korzystając z niej należy jednak uważać na konta użytkowników, którzy mogą starać się oszukać innych, bez ingerencji i świadomości Oferteo. Sposobem na uniknięcie takich sytuacji może być dokładna analiza danego konta i opieranie się na opiniach innych użytkowników. Jako gwarancję jakości działania firmy można uznać współpracujące z nimi, znane marki. Są to na przykład: Nestle, Samsung, Still, Nissan Forklift, Toyota, Canon, Eden oraz Żywiec Zdrój. 

Oferteo na swojej głównej stronie daje gwarancję oszczędności 80% czasu i 30% budżetu dla zleceniodawców. Marka co miesiąc organizuje dla swoich użytkowników konkurs, w którym główną nagrodą są prezenty, takie jak pobyt w ekskluzywnym hotelu. Oferteo może pochwalić się też imponującymi wynikami. Z aktualnych danych wynika, że dzięki ich platformie złożono już ponad 14 milionów ofert zlecającym. Ponad 7,5 miliona to liczba odnosząca się do zlecających osób i firm na stronie. Prawie 600 tysięcy osób oferuje swoje produkty lub usługi na popularnej platformie. 

Zobacz: Unicef – czy jest uczciwy, czy warto, oszuści, oszustwa, opinie

Sprawdź jeszcze

Popularne