Strona głównaOpinieCoral Club - opinie, oszuści, odrobaczanie, forum, forum

Coral Club – opinie, oszuści, odrobaczanie, forum, forum

Coral Club to firma, która wytwarza kosmetyki oraz suplementy diety. Na swojej stronie pisze o misji zdrowia, którą jest oczyszczanie, detoksykacja i odpowiednie nawodnienie organizmu. To filary, na których zdaniem Coral Club, oparte jest ludzkie zdrowie. 

Przejrzeliśmy opinie klientów tej marki na forum. Sprawdź z nami, czy warto wybrać produkty Coral Club, bo są skuteczne, czy może lepiej szukać wsparcia w leczeniu w innym miejscu.

Zobacz: SkyShowtime – cena, czy warto, opinie

Coral Club – co to? Czy warto?

Coral Club to marka suplementów diety i kosmetyków. Na stronie firmy można też kupić pendrive, uchwyty na telefon i lunchboxy. Przeważają jednak środki spożywcze, które służą poprawie zdrowia i utrzymaniu dobrej kondycji. W większości Coral oferuje preparaty, które mają naturalny roślinny skład. W katalogu produktów można znaleźć środki, które pomagają:

 • nawodnić organizm, np. oceaniczne minerały wydobywane w okolicach Tajwanu, 
 • wzmocnić odporność, np. tabletki z ekstraktem z drzewa mrówkowego porastającego lasy tropikalne,
 • schudnąć, np. proszek do przygotowywania koktajli proteinowych,
 • pozbyć się toksyn – zestaw suplementów odpowiadających za skuteczny detoks. 

W Coral Club możesz wstąpić do klubu i kupować produkty Coral w niższych cenach albo złożyć jednorazowe zamówienie (wtedy ceny są wyższe). Czy warto? Czy to oszuści? Żeby się przekonać, sprawdzamy opinie klientów. 

Ceny produktów, które oferuje Coral są dość wysokie i na pewno wyższe od tych, które za suplementy diety płaci się w aptece lub sklepie ze zdrową żywnością. 

Olejek z drzewa herbacianego 30 ml kosztuje w Coral 86 zł. Jak można łatwo sprawdzić, takie olejek można kupić w znacznie niższej cenie – 100 ml za około 50 zł. Preparat, który zawiera 100 ml witaminy C kosztuje w Coral 123 zł. W aptece można kupić witaminę C w kroplach za około 80 zł (również 100 ml). 

Źródło: pl.coral.club

Większość preparatów kosztuje sporo, a zażywać trzeba je regularnie. Efekty nie są widoczne od razu. Dopiero kilka tygodni stosowania pozwala ocenić ich skuteczność. Trudno jednak porównywać ich cenę z innymi suplementami diety, bo ich skład jest opracowany indywidualnie dla Coral. Pod nazwą H-500 kryją się cytrynian magnezu, cytrynian potasu, żelatyna, askorbinian potasu, boran sodu, dwutlenek krzemu, woda. Taka formuła to źródło antyoksydantów i zastrzyk energii dla organizmu. Kuracja dwumiesięczna kosztuje 300 zł. 

Coral Club – opinie

Pozytywne opinie klientów, którzy odczuli wyraźną poprawę swojego zdrowia, firma zbiera na osobnej, wysoko lokowanej w wyszukiwarce, stronie internetowej. Można tam przeczytać, że dzięki produktom Coral klientom udało się:

 • schudnąć, 
 • odzyskać życiową energię,
 • skoncentrować się w czasie sesji egzaminacyjnej, 
 • zwalczyć ból stawów. 

Wśród opinii na temat marki dominują pozytywne. Na forach internetowych niewiele dyskutuje się na temat tych produktów. Od czasu do czasu pojawiają się pytania zainteresowanych, czy warto płacić za produkty Coral. Wśród odpowiedzi przeważają te, które zachęcają do skorzystania z oferty.  

Zobacz: Bitly – co to? Jak działa? Opinie

Coral Club – oszuści?

Wobec wielu firm, które prowadzą swoją działalność tylko w internecie, a ich suplementy nie trafiają do aptek i drogerii, pojawia się jeden zarzut: oszuści. Suplementy diety, które sprzedaje Coral Club są droższe od ogólnodostępnych środków nawet kilkukrotnie. To dodatkowo może podsycać negatywne nastroje i wzbudzać niepokój u ewentualnych kupujących. Coral Club prowadzi działalność w wielu krajach od ponad 20 lat. Ma wielu stałych klientów, ale zawsze znajdą się tacy, którzy nie chcą zażywać suplementów. 

Coral club opinie na forum źródło: pl.trustpilot.com

Z niektórych opinii, że wiele osób zdecydowało się na odrobaczanie właśnie z pomocą serii produktów Coral i odczuwa pozytywne zmiany. Wcześniej założyli, że swój zły stan zdrowia albo kondycję skóry, “zawdzięczają” pasożytom. Po kuracji, której celem było właśnie odrobaczanie, widzą u siebie poprawę. 

Coral Club – opinie na forum

Wielu internautów, którzy po raz pierwszy zetknęli się z ofertą Coral, pyta, czy warto wydawać aż tyle pieniędzy na suplementy diety. Wśród odpowiedzi dominują te, z których wynika, że terapia produktami Coral (detoks, odrobaczanie, odchudzanie) jest skuteczna. Ci, którzy zażywają przez dłuższy czas środki Coral zauważają u siebie:

 • poprawę skóry i włosów,
 • przyspieszenie metabolizmu,
 • wzrost sił witalnych. 

Pojawiają się jednak też takie głosy, że nie warto płacić za suplementy aż tyle pieniędzy. Zaś o zdrowie lepiej zadbać przez: sport, właściwą ilość snu i prawidłowo zbilansowaną dietę. 

Zobacz: Bransoletka Feng Shui – opinie. Czy to działa? Czy warto? Jak używać? Opinie na forum

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne