Strona głównaRozrywkaKinny Zimmer - imię, wiek, dziewczyna, utwory

Kinny Zimmer – imię, wiek, dziewczyna, utwory

Kim jest Kinny Zimmer? Jego prawdziwe imię to Wiktor Jakowski. Wiek artysty to 22 lata. Jest to młody raper, który swoją sporą popularność zawdzięcza wydanemu w 2021 roku utworowi pod tytułem Rozmazana Kreska. Utwór ten bije rekordy popularności w serwisie Youtube, gdzie od momentu premiery teledysku w zaledwie 3 tygodnie miał już cztery miliony wyświetleń.

Warto wspomnieć, że został on w całości nakręcony i zrealizowany przez samego rapera. Do tej pory Kinny’emu Zimmerowi udało się już nawiązać współpracę z artystami takimi jak: Szpaku, Białas i White 2115, którzy brali udział przy współtworzeniu albumu rapera o nazwie Diamentowy Las, w którym znajdują się wszystkie piosenki wyprodukowane do tej pory przez artystę. Kinny Zimmer szturmem zdobywa popularność na platformach streamingowych takich jak Spotify. W styczniu tego roku znaczny wzrost liczby odtworzeń jego utworów przyczynił się do wyprzedzenia artystów takich jak: Pezet, Julia Wieniawa, Szpaku czy Daria Zawiałow.

Kinny Zimmer – co wiadomo na temat rapera?

Artysta mimo swojego młodego wieku spotkał się z pozytywnym odbiorem jego wszystkich piosenek. Wprawdzie nie jest tak młody jak Nypel, ale kariera stoi przed nim otworem. Swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiał już w wieku 20 lat, wydając singiel pod tytułem Ikea. Stale rosnąca popularność znajduje swoje odzwierciedlenie w dużym zainteresowaniu artystą wśród dziennikarzy muzycznych, którzy licznie chcą przeprowadzać z nim wywiady. Sam artysta niechętnie się w nie angażuje. Zamiast udzielania wywiadów informacje na temat swojego życia i twórczości relacjonuje za pośrednictwem swoich portali społecznościowych. Niewiele jest również wiadomo, na temat wzrostu i wagi rapera. Są to informacje, których nigdzie do tej pory nie udzielił. Patrząc jednak na nagrania oraz zdjęcia z udziałem Kinny’ego można przypuszczać, że jego wzrost jest wysoki a waga do niej proporcjonalna. W kwestii swojego wyglądu raper szczególną wagę przykłada do swoich blond włosów i charakterystycznej fryzury. Podobną stylizację ma obecnie wielu raperów, np. znany z TikToka Edzio.

Czy Kinny Zimmer ma dziewczynę?

To pytanie zadawane przez niejedną fankę artysty, a także podczas wywiadów. Sam artysta nie udziela na ten temat żadnych informacji, a na swoich mediach społecznościowych takich jak np. TikTok nie publikuje wizerunku żadnej dziewczyny. W swoim najpopularniejszym utworze rapuje jednak, że w swoim sercu ma przestrzeń dla wielu dziewczyn. Na swoim TikToku, który ma nazwę taką samą jak jego pseudonim artystyczny, relacjonuje swoje codzienne życie. Media społecznościowe rapera cieszą się niemałą popularnością a jego konto na TikToku obserwuje już prawie pół miliona osób. Jest to również portal, na którym artysta jest mocno zaangażowany w promowanie swojej twórczości.

Kinny Zimmer – włosy

Raper zdecydował się na zafarbowanie swoich włosów na kolor jasnego blondu, zaś swojej fryzurze nadał grzywkę. Bez wątpienia jest to wygląd, który oprócz jego naturalnej charyzmy i talentu do pisania utworów pomagają mu w odnoszeniu licznych sukcesów i stale rosnącej kariery na rynku muzycznym.

Zastanawiając się kim jest Kinny Zimmer, można odpowiedzieć, że młodym raperem stojącym u progu kariery. Oprócz niebywałego talentu do pisania swoich wszystkich piosenek oraz niesamowitego wyglądu scenicznego, na który składa się jego oryginalna fryzura na pewno za jego sukcesem i szybkim rozwojem stoi jego management. Kim jest? Nie wiadomo. Raper nie zdradza zbyt wiele na temat swojej pracy i prywatnego życia. Jedyne co wiemy, to fakt, że znajduje się pod skrzydłami wytwórni o nazwie SBM Label. Czy artysta zostanie na rynku muzycznym na dłużej? Przekonamy się już niebawem.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne