Strona głównaRozrywkaKinny Zimmer - imię, wiek, dziewczyna, utwory

Kinny Zimmer – imię, wiek, dziewczyna, utwory

Kim jest Kinny Zimmer? Jego prawdziwe imię to Wiktor Jakowski. Wiek artysty to 22 lata. Jest to młody raper, który swoją sporą popularność zawdzięcza wydanemu w 2021 roku utworowi pod tytułem Rozmazana Kreska. Utwór ten bije rekordy popularności w serwisie Youtube, gdzie od momentu premiery teledysku w zaledwie 3 tygodnie miał już cztery miliony wyświetleń.

Warto wspomnieć, że został on w całości nakręcony i zrealizowany przez samego rapera. Do tej pory Kinny’emu Zimmerowi udało się już nawiązać współpracę z artystami takimi jak: Szpaku, Białas i White 2115, którzy brali udział przy współtworzeniu albumu rapera o nazwie Diamentowy Las, w którym znajdują się wszystkie piosenki wyprodukowane do tej pory przez artystę. Kinny Zimmer szturmem zdobywa popularność na platformach streamingowych takich jak Spotify. W styczniu tego roku znaczny wzrost liczby odtworzeń jego utworów przyczynił się do wyprzedzenia artystów takich jak: Pezet, Julia Wieniawa, Szpaku czy Daria Zawiałow.

Kinny Zimmer – co wiadomo na temat rapera?

Artysta mimo swojego młodego wieku spotkał się z pozytywnym odbiorem jego wszystkich piosenek. Wprawdzie nie jest tak młody jak Nypel, ale kariera stoi przed nim otworem. Swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiał już w wieku 20 lat, wydając singiel pod tytułem Ikea. Stale rosnąca popularność znajduje swoje odzwierciedlenie w dużym zainteresowaniu artystą wśród dziennikarzy muzycznych, którzy licznie chcą przeprowadzać z nim wywiady. Sam artysta niechętnie się w nie angażuje. Zamiast udzielania wywiadów informacje na temat swojego życia i twórczości relacjonuje za pośrednictwem swoich portali społecznościowych. Niewiele jest również wiadomo, na temat wzrostu i wagi rapera. Są to informacje, których nigdzie do tej pory nie udzielił. Patrząc jednak na nagrania oraz zdjęcia z udziałem Kinny’ego można przypuszczać, że jego wzrost jest wysoki a waga do niej proporcjonalna. W kwestii swojego wyglądu raper szczególną wagę przykłada do swoich blond włosów i charakterystycznej fryzury. Podobną stylizację ma obecnie wielu raperów, np. znany z TikToka Edzio.

Czy Kinny Zimmer ma dziewczynę?

To pytanie zadawane przez niejedną fankę artysty, a także podczas wywiadów. Sam artysta nie udziela na ten temat żadnych informacji, a na swoich mediach społecznościowych takich jak np. TikTok nie publikuje wizerunku żadnej dziewczyny. W swoim najpopularniejszym utworze rapuje jednak, że w swoim sercu ma przestrzeń dla wielu dziewczyn. Na swoim TikToku, który ma nazwę taką samą jak jego pseudonim artystyczny, relacjonuje swoje codzienne życie. Media społecznościowe rapera cieszą się niemałą popularnością a jego konto na TikToku obserwuje już prawie pół miliona osób. Jest to również portal, na którym artysta jest mocno zaangażowany w promowanie swojej twórczości.

Kinny Zimmer – włosy

Raper zdecydował się na zafarbowanie swoich włosów na kolor jasnego blondu, zaś swojej fryzurze nadał grzywkę. Bez wątpienia jest to wygląd, który oprócz jego naturalnej charyzmy i talentu do pisania utworów pomagają mu w odnoszeniu licznych sukcesów i stale rosnącej kariery na rynku muzycznym.

Zastanawiając się kim jest Kinny Zimmer, można odpowiedzieć, że młodym raperem stojącym u progu kariery. Oprócz niebywałego talentu do pisania swoich wszystkich piosenek oraz niesamowitego wyglądu scenicznego, na który składa się jego oryginalna fryzura na pewno za jego sukcesem i szybkim rozwojem stoi jego management. Kim jest? Nie wiadomo. Raper nie zdradza zbyt wiele na temat swojej pracy i prywatnego życia. Jedyne co wiemy, to fakt, że znajduje się pod skrzydłami wytwórni o nazwie SBM Label. Czy artysta zostanie na rynku muzycznym na dłużej? Przekonamy się już niebawem.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie