Strona głównaRozrywkaEdzio - wschodząca gwiazda hip-hopu

Edzio – wschodząca gwiazda hip-hopu

Kim jest Edzio? To pytanie zadawane przez wiele osób, które śledzą rozwój rynku hip-hopowego w Polsce. Wzrost jego popularności można obserwować za pośrednictwem mediów społecznościowych rapera. Być może wpływ na zwiększone zainteresowanie wokół Edzia mają kontrowersyjne tematy, które raper przedstawia w swojej twórczości. Edzio a tak naprawdę Piotr Bylina to gdański raper, który swoje piosenki promuje za pośrednictwem swojego konta na TikToku.

Kim jest Edzio?

Na jego profilu można odnaleźć informacje z codziennego życia rapera. Piotr Bylina nie udzielił do tej pory zbyt wielu wywiadów. Edzio jest w wieku 27 lat, ma jasne włosy oraz charakterystyczną fryzurę z grzywką. Osoby, które zastanawiają się, kim z zawodu jest Piotr Bylina, mogą odnaleźć informacje na temat jego profesji za pośrednictwem internetu lub z treści jego utworów. Wynika z nich, że Edzio na co dzień jest nauczycielem wychowania fizycznego. Do najpopularniejszych utworów, które dotychczas wyprodukował, należą: Frozen (nocne refleksje) oraz „Będę walczył”. Autor jest znany również z freestyle’u a swoje wszystkie piosenki publikuje na swoim koncie na TikToku, którego profil nosi nazwę Edziorap.

Edzio – najważniejsze informacje

Wszystkie piosenki Edzia odnoszą się do codzienności, która go otacza. Wielu fanów twórcy, jest w młodym wieku. Tematy poruszane w utworach przez Piotra Bylinę bardzo często jednak wzbudzają kontrowersje jak chociażby próba wybicia się przez rapera poprzez utwór o wojnie na Ukrainie, w którym zawarte zostały odgłosy wojny. Duży szum na TikToku, który powstaje wokół wszystkich piosenek twórcy na pewno przyczynia się do stale rosnącej popularności. Niestety mało jest wywiadów, w których raper udzielił odpowiedzi na temat swojej fryzury, włosów, wzrostu i wagi. 

Kim jest dziewczyna Edzia?

Nie jest do końca wiadome. Do tej pory szukając informacji na temat dziewczyny rapera, można było dowiedzieć się, że jest nią niejaka Pola. Nieznany jest jej wiek i wygląd. Jednak w styczniu tego roku miała miejsce premiera utworu pod tytułem „Motyl na przedramieniu”, której treść pozwoliła przypuszczać, że raper przeżywa kryzys uczuć  w związku z zerwaniem ze swoją dziewczyną. Z treści piosenki można było dowiedzieć się, że jego dziewczyna jest zaniedbana, że ma problemy z nałogiem, złe relacje z matką, oraz że nie szanuje samej siebie. Utwór ten spowodował również nagły wzrost popularności autora.  Po konflikcie okazało się, że kryzys uczuciowy został rozwiązany i para znowu jest razem. 

Edzio na High League 2

Artysta brał udział w gali High League 2, podczas której udzielił kilku informacji w przeprowadzanych z nim wywiadach. Gale te prezentują walki MMA, boksu i kick-boxingu. Odbywają się z udziałem celebrytów, raperów, youtuberów, a także osób, które promują się przy pomocy mediów. Osobą, z którą zmierzył się raper był Czuux. Udział Edzia w tym wydarzeniu pozwala przypuszczać, że jego waga oscyluje w okolicach 80 kg. 

Edzio – włosy

Włosy Edzia farbowane są na kolor blond, a fryzurą jest charakterystyczna dla raperów młodego pokolenia grzywka. Wszystkie wyprodukowane dotychczas przez rapera utwory można odszukać na portalu YouTube oraz jego mediach społecznościowych takich jak Instagram lub TikTok. 

Przyszłość Edzia

Jaka przyszłość czeka Edzia? Nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pewnym jest natomiast jego niegasnący zapał do produkowania nowych, które niekiedy są kontrowersyjne. Wiele jego piosenek spotyka się jednak z pozytywnym odbiorem przez fanów. Sam autor przywiązuje dużą wagę do stałego kontaktu ze swoimi odbiorcami. Miłośnikom muzyki hip-hopowej nie pozostaje nic innego jak baczne obserwowanie poczynań Piotra Byliny.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne