Strona głównaRozrywkaMinecraft - fajne skiny

Minecraft – fajne skiny

Zaczynając swoją przygodę z grą Minecraft, na początku rozgrywki otrzymuje się dwie skórki do wyboru. Pierwsza skórka to popularny Stev – wersja męska, z kolei druga skórka to Alex – wersja damska. Oczywiście te dwie skórki są domyślne i tak naprawdę można je wymienić na dowolnie wybraną przez siebie skórkę. Jeżeli chcesz być w posiadaniu fajnej skórki do Minecrafta masz dwie możliwości, stworzyć taką skórkę samodzielnie albo znaleźć w sieci, jest wiele portali, które oferują olbrzymią bazę fajnych skórek nawet dla dziewczyn.

Aktualnie w tych bazach znajduje się kilkanaście tysięcy gotowych skórek do Minecrafta, a przy takiej ilości, wybór odpowiedniej skórki bywa czasochłonny i dość złożonym procesem, dlatego postanowiliśmy przygotować subiektywną listę najfajniejszych oraz najpopularniejszych skinów do Minecrafta, być może zdecydujesz się na wybranie czegoś z listy. W poniższej liście znajdziecie również takie skiny, które przedstawiają różnych bohaterów z gier, filmów czy nawet komiksów.

Fajne skiny do Minecraft

Jesteś fanem World of Warcraft i chcesz, aby Twój bohater w Minecraft odzwierciedla klimat świata Azeroth? W takim razie skórka przedstawiająca rasę Elfa z WoW to fajny skin do Minecraft, z której będziesz zadowolony. Oczywiście ten skin to dopiero przedsmak dla miłośników fantasy.

Być może uwielbiasz rzymską mitologię? W tym przypadku warto zastanowić się na skórkami, które przypominają najpopularniejszych rzymskich bogów czy herosów czyli Zeusa, Aresa Posejdona, Herkulesa, Hefajstosa czy nawet Hadesa. Skórki z kategorii rzymskiej mitologii to bardzo fajne skiny do Minecrafta i dość często spotykane w tej grze. Charakteryzuje je niezwykła szczegółowość i bardzo dobrze oddają charakter postaci.

Kolejna postać ze świata World of Warcraft to Król Lisz – król legionów nieumarłych, władca Tronu Mrozu, przesiąknięta złą mocą do szpiku kości bohater. Jest to kolejny fajny skin cieszący się dużą popularnością.

Oczywiście nie mogło zabraknąć na naszej liście bohaterów ze świata Marvela i Detective Comics. Kto z nas nie marzył w dzieciństwie, by zostać superbohaterem lub jego przeciwieństwem? Teraz macie okazję wybrać fajny skin takiej postaci, w tym przypadku najpopularniejszymi skórkami są te przedstawiające postać Superman, Spiderman, Batman, Catwoman, Wonderwoman, Deadpool, Hulk, Flash, Ant-Man, Czarna Pantera, Kapitan Marvel, Doctor Strange, Falcon, Hulkbuster, Kate Bishop, Marvel, Mockingbird, Quake, Scarlet Witch, She-Hulk, Vision, War Machine, Wasp, Zimowy Żołnierz każdy z tych skinów cechuje się bardzo dobrym wykonaniem.

A może chcielibyście przybrać fajny skin postaci ze strasznego horroru? Tym przypadku wielu graczy Minecraft wybiera klauna Pennywise.

Oczywiście nie może tu zapragnąć fajnych skinów do Minecrafta przedstawiających postacie z Pokemonów. Zdecydowanie najpopularniejszy z nich jest urocza, żółta mysz z czerwonymi policzkami – Pikachu. Dodatkowo macie możliwość wybrać wiele innych skinów z tego uniwersum tj. Charizard, Blastoise, Bulbasaur, Diglett, Vulpix oraz wiele innych Pokemonów. Wśród dostępnych skinów dostępna jest nawet postać z Kubusia Puchatka.

Skiny do gry Minecraft

Świat gwiezdnych wojen, z pewnością domyślacie się już o kogo nam chodzi, najpopularniejszy czarny charakter w historii kina – Darth Vader. Jest to niezwykle fajny skin do Minecraft wybierany przez zdecydowaną większość graczy, którzy chcą wcielić się w tę postać i siać postrach na serwerach.

Fajne skiny do Minecraft dla dziewczyn

Być może szukasz fajny skin do Minecraft, ale dla dziewczyn? W takim razie polecamy wam Supergirl – obecnie najpopularniejszy i najczęściej wybierany skin do Minecrafta przez dziewczyny. Kim jest ta bohaterka? Pochodzi ona z Kryptonu z planety, na której przyszedł na świat Superman z uniwersum DC.

Oczywiście w sieci znaleźć można wiele innych fajnych skinów do Minecraft, ale jeżeli zależy na tym, aby być wyjątkowym, powinieneś skorzystać z dostępnych generatorów dzięki, którym stworzysz unikalne skiny. Co dają takie generatory? Umożliwiają one samodzielnie narysowanie skina czy nawet modernizacje aktualnego skina.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne