Strona głównaRozrywkaFajne serwery Minecraft

Fajne serwery Minecraft

Minecraft, to niezwykle popularna gra komputerowa, powstała ona w 2011 r. i w błyskawicznym tempie stała się bestsellerem wśród gier singleplayer oraz multiplayer. Obecnie gra jest dostępna praktycznie na każdą platformę, konsolę czy telefonie. Aktualnie gra posiada ponad 200 milionów zarejestrowanych unikalnych użytkowników na całym świecie. Dodatkowo dzięki niezwykle aktywnej społeczności powstaje wiele aktualizacji oraz dodatków. Ze względu na taką popularność powstaje olbrzymia ilość serwerów non premium, która ma za zadanie pomieścić jak największą ilość graczy Minecraft. W poniższym wpisie przedstawimy najlepsze, fajne Polskie serwery Minecraft non premium.

Sprawdź też: fajne skiny do Minecraft

Polskie fajne serwery Minecraft – jaki najlepszy serwer non premium?

Tej niezwykłej popularności gry Minecraft, przewodzi nie tylko ilość fajnych modyfikacji, ale i również możliwość rozgrywki sieciowej. Jest wiele serwerów Minecraft, na których codziennie znajduje się po kilka tysięcy graczy online jednocześnie i nie ma w tym nic dziwnego, dlatego że ciągła rywalizacja czy wspólna przygoda nakręca całą zabawę. Dodatkową zaletą Minecraft jest to, że takie serwery są stale aktualizowane o nową zawartość. W związku z tym, decydując się na korzystanie z Polskiego fajnego serwera, nie trzeba w ogóle samemu zajmować się aktualizacją, wystarczy znaleźć prawidłowy IP serwera i cieszyć się grą.

Oczywiście stworzenie własnego serwera daje możliwość ustawienia gry pod siebie, ale jest to niezwykle czasochłonne zajęcie. W sieci znajduje się wiele ogólnodostępnych serwerów, które oferują dużą dawkę wrażeń. Polskie, najlepsze serwery Minecraft stale biorą udział w wyścigu o lepszą zawartość, po to, aby przyciągnąć do siebie jak największą ilość graczy. Najlepsze serwery mają do zaoferowania wiele różnych funkcji oraz zabaw i to wszystko znajduje się w jednym miejscu. Z kolei inne serwery Minecraft oferują zabawę na bardziej złożonych światach, przypominające różne lokalizacje z filmów takich jak Władca Pierścieni czy gier GTA. W dalszej części poznasz listę fajnych serwerów Minecraft.

Sprawdź też: nieudana weryfikacja nazwy użytkownika w Minecraft

Pierwszym z nich są serwery CubeCraft, czyli jedne z najpopularniejszych gier wcześniej wspomnianych MiniGames. CubeCraft oferują swoim graczom rozgrywkę rozbudowaną o wiele trybów zabawy. W takim razie jak to dokładnie wygląda w rzeczywistości? Po wejściu na taki fajny serwer Minecraft nasza postać jest umieszczana w początkowej lokalizacji, po czym otrzymuje się dostęp do wielu pomniejszych modułów typu SkyBlock, Tower Defense, Kill Block, Parkour, Sky Wars, Dancelock oraz wielu innych. Jak wejść do takiego modułu? Jest to niezwykle proste, wystarczy kliknąć odpowiednie drzwi. Serwer cieszy się olbrzymią popularnością a średnia dzienna ilość graczy na tym serwerze to około 5 tysięcy graczy.

Innym Polskim, fajnym serwerem Minecraft non premium jest SkyBlock. Jaki tryb rozgrywki oferuje ten serwer? Cała zabawa polega na tym, aby jak najdłużej przetrwać na skrawku ziemi, gra oferuje tryb single oraz multiplayer. Zasady panujące na serwerze SkyBlock są bardzo proste. Po wejściu na serwer gracz ląduje na unoszącej się w powietrzu wyspie, a Twoim zadaniem jest przetrwać. W tym wszystkim chodzi o to, aby umiejętnie korzystać z dostępnych zasobów, dlatego każdy blok drewna, kamienia czy piasku stają się na wagę złota. Oczywiście na tego typu serwerach podstawowe reguły są sztywne, ale mogą się nieco różnić podejściem i celem. Na jednych cel rozgrywki opiera się na samotnym wykonywaniu misji od NPC a inne opierają się na kooperacji z innymi graczami a celem jest połączenie latających wysp.

Można również wymienić dość fajny serwer Minecraft, który oferuje tryb Survivalowy. Tryb ten dość mocno przypomina film Igrzyska Śmierci, bowiem całość opiera się na tym, że zwycięzcą rozgrywki staje osoba, która pokona wszystkich innych uczestników i sięgnie po trofeum. Ten tryb jest skierowany do samodzielnej potyczki.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne