Strona głównaPoradyComarch Optima w chmurze - czy warto?

Comarch Optima w chmurze – czy warto?

Comarch Optima to kompleksowe oprogramowanie pozwalające w wygodny i prosty sposób prowadzić firmę. Na dziś korzysta z niego ponad 75 000 przedsiębiorców w Polsce. Dostępny jest w wersji stacjonarnej oraz online. Dziś sprawdzimy, czy Comarch Optima w chmurze to rozwiązanie dobre dla twojej firmy. Dowiedz się z nami, jaka jest cena tego oprogramowania i co zyskasz, kiedy się na nie zdecydujesz. 

Jeśli jeszcze nie znasz Comarch Optima w chmurze, możesz je przetestować w wersji demo zanim zdecydujesz się na zakup. To doskonały sposób na to, by przekonać się, które moduły Comarch Optima są niezbędne w twojej firmie i chcesz je wykorzystać, by usprawnić jej funkcjonowanie. 

Comarch Optima w chmurze to oprogramowanie skrojone na miarę potrzeb twojej firmy. Będzie rozwijać się wraz z nią i dopasowywać do wyzwań, które przed nią postawisz. 

Sprawdź ofertę naszego partnera: https://optimawchmurze.pl/

Sprawdzi się w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie, które ceni elastyczność i wygodę. Dzięki chmurze możesz pracować z dowolnego miejsca na Ziemi. Twoi pracownicy pracują czasem z domu? Zdarza się, że wykonują obowiązki biurowe w czasie delegacji? Dzięki Comarch Optima w wersji online będą mieć na bieżąco dostęp do aktualnych danych (m.in. stany magazynowe, cenniki, raporty, zapis negocjacji z klientami) w komputerze, tablecie i telefonie komórkowym. 

Korzystając z Comarch Optima online, nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo twoich danych. Nowoczesne rozwiązania chmurowe zapewniają szyfrowanie kopii zapasowych i pełną ochronę zasobów twojej firmy. Wraz z zakupem oprogramowania, zapewniasz sobie spokój. Wrażliwe dane firmowe, są bezpieczne. A ty nie będziesz zmuszony za to płacić dodatkowo.

Dzięki Comarch Optima online usprawnisz wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami i działami w twojej firmie. Systemowo zdefiniujesz kto i na jakich zasadach będzie mieć dostęp do poszczególnych danych i które z nich mają być widoczne dla każdego pracownika. 

Nie musisz być znawcą nowoczesnych technologii, by korzystać z Comarch Optima online swojej firmie. Cena każdego pakietu obejmuje także wdrożenie systemu i dopasowanie go do uwarunkowań, które panują w twojej firmie. Całość procesu implementacji nadzorują specjaliści, którzy dostosują Comarch Optima do twoich potrzeb. 

Z tym bezpośrednio wiąże się też fachowa obsługa posprzedażowa. Wraz z oprogramowaniem otrzymujesz profesjonalne wsparcie techniczne.

Praca w chmurze to spore oszczędności, bo pozwala w znacznym stopniu pozbyć się kosztów obsługi it. Comarch Optima online oferuje własne serwery o dużej mocy obliczeniowej. 

Źródło: comarch.pl

Cena Comarch Optima w chmurze uzależniona jest od tego, jak duży dostęp potrzebujesz. Za całość płacić będziesz w formie elastycznego abonamentu. Wraz z rozwojem firmy, możesz poszerzać swój dostęp do Comarch Optima na preferencyjnych warunkach finansowania. Modyfikacji możesz dokonać w dowolnym momencie korzystania z usługi. Optymalizacją oprogramowania na nowych warunkach zajmie się jego dostawca. 

Najpierw sprawdź, jak działa Comarch Optima w wersji testowej, a następnie skontaktuj się z doradcą, który przygotuje dla ciebie profesjonalną wycenę. Pakiet, który dla ciebie przygotuje, będzie odpowiadać potrzebom twojej firmy. Gdy te się zmienią, możesz zmodyfikować usługę. 

Kupując abonament na Comarch Optima w chmurze, dostajesz jednocześnie:

  • elastycznie i dopasowane do twoich potrzeb oprogramowanie, 
  • wydajny system, który będzie działać na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu (komputer, tablet, telefon) – logowanie z poziomu przeglądarki internetowej,
  • bezpieczny i intuicyjny dostęp do aktualnych danych firmowych z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę, 
  • spójność w funkcjonowaniu twojej firmy na wszystkich poziomach (kadry, księgowość, raporty finansowe, płatności zewnętrzne i wszystko to, czego potrzebujesz w firmie),
  • automatyzację przepływu danych i informacji, 
  • szkolenie dla pracowników, którzy będą korzystać z Comarch Optima w chmurze,
  • profesjonalne wsparcie IT i usługi doradcze z nim związane. 

Artykuł sponsorowany

Sprawdź jeszcze

Popularne