Strona głównaNajciekawszeKim jest Bartosz Kramek?

Kim jest Bartosz Kramek?

Bartosz Kramek to bardzo znana postać, która mocno angażuje się w walkę o prawa człowieka. Walka o godne traktowanie każdego z nas to dla niego główny cel. Związany jest również z Fundacją „Otwarty Dialog”. Co o nim wiemy? Kim jest Bartosz Kramek, skąd pochodzi i czym się zajmuje? Jakie są relacje pomiędzy Bartoszem Kramkiem a rodzicami.

Bartosz Kramek — skąd pochodzi?

Bartosz Kramek pochodzi z Bystrzycy Kłodzkiej, ale uczęszczał do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Ustce. Jeśli chodzi o Bartosza Kramka pochodzenie nie jest do końca znane, ale możliwe, że wywodzi się z polsko-ukraińskiej rodziny. Jeśli chodzi o dalszą edukację, Bartosz Kramek zdobywał wykształcenie menedżerskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, a także w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. To pozwoliło objąć mu wiele stanowisk kierowniczych w różnych firmach. Jest również komentatorem telewizyjnym oraz radiowym. Podchodzi profesjonalnie do widoczności swojego profilu w sieci. Bartosz Kramek kładzie mocny nacisk na swój wizerunek medialny.

Bartosz Kramek — wiek

Wiemy już o Bartoszu Kramku skąd pochodzi. Pora przejść do pozostałych informacji.  Bartosz Kramek od wieku młodzieńczego rozwijał się w Bystrzycy Kłodzkiej. Urodził się w latach osiemdziesiątych. Z informacji o Bartoszu Kramku możemy dowiedzieć się, że przyszedł na świat w 1986 roku, a więc w 2022 roku skończy 36 lat. Jest spod znaku zodiakalnej wagi, a urodziny świętuje 15 października, czyli wtedy gdy urodził się rzymski pisarz Wergiliusz, polska aktorka Ewa Błaszczyk, czy brytyjski aktor Dominic West. Bartosz Kramek już w wieku 26 lat został przewodniczącym Rady Fundacji „Otwarty Dialog”, którą aktywnie wspiera od 2010 roku. Bartosz Kramek w wieku młodzieńczym współtworzył Fundację Rozwoju Biznesu „STARTER” oraz zajmował stanowisko dyrektora handlowego Etendard Sp. z o.o. Karierę w branży organizacji pozarządowych zaczął w Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club. 

Bartosz Kramek — życie prywatne

Jego żoną jest Ludmiła Kozłowska, która jest prezesem zarządu Fundacji „Otwarty Dialog”. Nie ma dzieci. W wolnych chwilach lubi czytać Stephena Kinga, oglądać piłkę nożną i oczywiście pomagać obywatelom w obronie ich praw. Uwielbia dobrą muzykę.

Bartosz Kramek — żona

Bartosz Kramek na co dzień mieszka w Brukseli, a wcześniej z żoną w Wilanowie. Razem z Ludmiłą chronią swoją prywatność w mediach społecznościowych, choć oboje są bardzo aktywni, jeśli chodzi o działalność organizacji pozarządowych i obronę praw człowieka. Mocno wspierają się nawzajem w walce o godne traktowanie europejczyków. Wspólnie biorą udział w wielu protestach i demonstracjach. Ludmiła Kozłowska pochodzi z Ukrainy, a dokładnie z Krymu, skąd nadzoruje Fundację „Otwarty Dialog”. Absolwentka Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Sewastopolu na kierunku finanse, a także The School of Arts and Humanities na Bangor University w Walii. Bartosz Kramek w wieku 19 lat wzięła udział w Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Prywatnie bardzo interesuje się polityką oraz historią Europy Wschodniej i Azji Centralnej. Jest o rok starsza od Bartosza Kramka. Ma brata Petera. Mamą Ludmiły jest Sidonia Kozłowska. 

Bartosz Kramek — rodzice

Bartosza Kramka i rodzice mocno wierzą w działalność społeczną swojego syna i wspierają go w jego poczynaniach, choć boją się o to, że ciągle się naraża na niebezpieczeństwo, szczególnie jego mama Maria Kramek. Tata, Henryk Kramek jest ciągle pod wrażeniem, jak wieloma przyjaciółmi jest otoczony ich syn i skąd ma tyle energii do walki. Bartosz Kramek z rodzicami wspierają się w trudnych momentach.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne