Strona głównaPracaIle można zarobić na I-SAY?

Ile można zarobić na I-SAY?

Przeglądając ogłoszenia o pracę na Facebooku można napotkać ogłoszenia, gdzie zarabia się za wykonane ankiety. Obiecują duże kwoty, bo nawet do 1000 złotych w ciągu jednego miesiąca. Jak jest w praktyce? Jakimi opiniami może pochwalić się firma i-say?  Opinie na temat paneli ankietowych są nieco nadszarpane, a wszystko przez firmy, które nie wypłacały pieniędzy swoim partnerom. Czy w przypadku i-say jest podobnie?

 I-Say to twór firmy Ipsos, która jest notowana na giełdzie papierów wartościowych

Ipsos to globalna marka, która pozwala również Polakom na zarobienie paru groszy za pomocą wypełniania ankiet. Jest to duża korporacyjna firma, która rocznie przeprowadza ponad 70 milionów ankiet. Obsługuje ponad 5000 klientów, w tym duże marki spożywcze, supermarkety czy producentów samochodów. Firma obrana naprawdę dużymi sumami, ale czy jest wypłacalna?

Firm takich, jak I-Say jest wiele, lecz zdarzały się sytuacje, gdy nawet duże firmy ankietowe nie płaciły swoim partnerom.  I Say płaci i to zawsze na czas, lecz pamiętajmy, że milionów na ankietach się nigdy nie dorobimy.

Opinie w internecie na temat firmy I-Say są w większości pozytywne. Strona posiada wersje w języki polskim, jest łatwo w obsłużeniu i może korzystać z niej każdy, kto ukończył 18 lat.

ANKIETA I-SAY

I-Say – ankiety

Ile możemy zarobić za jedną ankietę? Ile czasu zajmuje i czy opłaca się zakłada konto na i-say.com? Zacznijmy od minimum, które trzeba osiągnąć, aby móc w ogóle wypłacić środki z naszego konta. Minimum nie jest duże w porównaniu do konkurencyjnych stron, które dają nam zarobić na ankietach online. Minimum to 2 euro, czy wypłacimy te 2 euro na konto bankowe? Z kontem bankowym może być problem, I-Say oferuje najszybszą metody płatności, jaką jest PayPal. Poza wypłatą na PayPal do wyboru mamy między innymi bony, kupony czy po prostu możemy przelać nasze zarobione pieniądze na cele charytatywne. Kupony oferowane są do dużych globalnych sieciówek tj. np. IKEA. Według opinii internautów, czas oczekiwania na wypłatę zamyka się w ciągu 7 dni.

Ile ankiet dostaniemy w ciągu miesiąca? To wszystko zależy od naszych danych tj. wiek, zainteresowania czy kraj pochodzenia. Zazwyczaj jest to 5-10 ankiet miesięcznie. Ile zarobimy na jednej ankiecie? Zarobki nie są duże i w głównej mierze właśnie ten fakt generuje negatywne opinie. Na ankiecie zarobimy maksymalnie 9 złotych, lecz ankiety o takiej wartości nie pojawiają się zbyt często. Zazwyczaj groszowe sprawy, ankieta za 50-90 groszy.

Jakie opinie możemy usłyszeć od użytkowników, którzy zarabiają na I-Say od dłuższego czasu?

  • Zarobki małe, ale jeśli łączysz pare takich serwisów to da się zarobić te dwie stówki.
  • I-say zawsze wypłaca na czas, szkoda, że mam tak mało ankiet
  • Minus za brak ankiety od tygodnia, plus za to, że już wypłaciłem z tego serwisu ponad 20 euro
  • W mojej opinii nie opłaca się, chyba, że masz nadmiar wolnego czasu, wtedy zawsze coś wpadnie
  • Ciekawa opcja dla dzieciaków, osoba dorosła raczej nie będzie klikać w jakieś ankiety, które często zajmują nawet 20 minut.

Jak widzimy w powyższych opiniach – serwis jest sprawdzony, ale po prostu nie przynosi nam kokosów. Nudzisz się, a przy okazji chcesz zarobić? I-say jest dla Ciebie. Chcesz zarobić konkretne pieniądze? Odpuść sobie zarabianie na ankietach i znajdź inną metodę zarobku.

Jak widzimy zarabianie na ankietach to ciężki kawałek chleba. W ciągu roku możemy zarobić w okolicach stu złotych, pytanie czy nasz czas nie jest wart o wiele więcej? Zaletą jest z całą pewnością niskie minimum, które pozwoli osobie na wypłatę już po paru tygodniach.  W naszej opinii nie warto bawić się w ankiety, jeśli myślimy o nich tylko jako sposób na zarobek. Jeśli myślimy w kontekście sprawdzenia z ciekawości, sposobu na nudę to z całą pewnością nie zaszkodzi się zarejestrować i logować raz na 1-2 tygodnie, aby sprawdzić dostępne ankiety.

Tagi: ipsos i-say pl, ipsos i-say logowanie, i-say logowanie, ipsos opinie,

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne