Strona głównaPracaZarabianie przez Internet - Mobrog

Zarabianie przez Internet – Mobrog

Zarabianie przez Internet w dzisiejszych czasach jest coraz popularniejszym źródłem dodatkowego dochodu. Sposobów jest sporo, a jednym z nich jest wypełnianie online płatnych ankiet. Mobrog – opinie o firmie oraz czy warto zarejestrować się na stronie, aby wypełniać ankiety za pieniądze?

Zobacz też podobne firmy tj:

Mobrog jest panelem ankietowym o zasięgu międzynarodowym. W sieci Internet dostępny jest w języku polskim pod adresem mobrog.com. Pod tym adresem osiągalny jest też w innych częściach świata, więc w zależności od tego, gdzie, w jakim państwie otworzy się tę stronę, w takim też języku ona się wyświetli. Dla panelu Mobrog ankiety opinie zbierają  zróżnicowane, a są one zależne od tego, czy wybranym użytkownikom udało się zrealizować zamierzone cele. Jeżeli niektórzy z nich pragnęli zbić na wypełnianiu ankiet przysłowiowe kokosy, mogli się poczuć zawiedzeni. Podobnie jak i inne panele oferujące płatne wypełnianie ankiet, Mobrog nie jest jakąś maszynka do produkowania pieniędzy, a raczej narzędziem do dorobienia sobie kilku złotych do domowego budżetu. Jeżeli na stronie internetowej Mobrog ankiety opinie zbierają bardzo dobre, oznacza to, że wypełnianie ich jest dosyć proste i szybkie. Tak działo się na przykład jeszcze dwa lata temu. Dla Mobrog opinie w 2022 roku były bardzo łaskawe i przychylne. Zanim jednak przyjrzymy się im bliżej, powiedzmy kilka słów więcej na temat samego panelu.

Jak już wspominaliśmy Mobrog jest międzynarodowym panelem, ale został założony w Niemczech i należy do firmy Splendid Research GmbH. Tak jak w przypadku innych paneli, by zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet, należy się najpierw zarejestrować. I tutaj pierwsza bardzo ważna rzecz. Otóż jednym z powodów tego, że Mobrog opinie często zbiera bardzo dobre, jest fakt, iż rejestracji w panelu mogą dokonać tylko osoby pełnoletnie. Przy rejestrowaniu się na stronie internetowej trzeba podać najważniejsze informacje, a więc adres e-mail, datę urodzenia, płeć. Należy także wymyślić nazwę użytkownika i stworzyć bezpieczne hasło dające dostęp do panelu.

Co ważne i warte zauważenia – dla panelu Mobrog opinie 2022 roku okazały się być tak dobre, ponieważ panel zaoferował i nadal oferuje mobilną aplikację na system Android oraz iOS. To bardzo ważne udogodnienie, pozwala ono bowiem wypełniać ankiety w każdym miejscu Polski. Oczywiście warunkiem jest tutaj stały dostęp do sieci Internet, co w 2022 roku nie jest już chyba czymś wyjątkowym.

Na czym polega zarabianie na wypełnianiu ankiet?

Wypełnianie ankiet na portalach zajmujących się badaniem opinii nie przynosi dużego zysku, ale jest to sposób na dorobienie sobie do wypłaty kilkudziesięciu lub kilkuset złotych miesięcznie. Należy zarejestrować się na portalu, stworzyć swój profil i czekać na dostępne ankiety do wypełnienia. Nie ma określonej liczby ankiet na jakiś przedział czasowy (np. na miesiąc), które można dostać – może być ich kilka lub kilkadziesiąt w danym miesiącu. Każda ankieta jest płatna – wypełnienie kosztuje od kilku do kilkunastu złotych. Wypłata natomiast odbywa się po uzbieraniu określonej w regulaminie minimalnej kwoty. Wszystko jest zależne od danego portalu, który umożliwia wypełnianie ankiet za pieniądze, a stawki czy kwoty do wypłaty – wahają się. Jednym z takich portali jest Mobrog – opinie osób, które podjęły współpracę, są w przeważającej części pozytywne, dlatego warto przyjrzeć się bliżej tej firmie.

Mobrog – opinie (2022)

Przejdźmy teraz do rzeczy najważniejszej, czyli do odpowiedzi na pytanie, jakie Mobrog opinie otrzymuje od użytkowników i czy są one wiarygodne. Jeżeli chodzi o uzyskiwanie przychodów z pracy zdalnej, dla serwisu Mobrog ankiety opinie zbierają dość dobre, jeżeli przyjąć, że cena od 2 do 12 złotych za wypełnianie pojedynczej ankiety jest zadowalająca. Oprócz wypełniania ankiet panel wysyła zaproszenia do grup dyskusyjnych, testowania żywności, wina, różnych produktów itp. Na szczęście użytkownik może wybrać, jakie zaproszenia chce otrzymywać, nie są one narzucone odgórnie. Strona panelu Monbrog opinie zbiera zasłużenie dobre, bo jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Jeżeli porównać dla Mobrog opinie z 2021 roku z tymi z 2022 to różnic większych nie da się zauważyć. Zarówno dwa lata wcześniej, jak i teraz panel chwalony jest za to, że jest na nim dużo ankiet do wypełniania, można więc dzięki temu zarobić więcej. Oprócz opinii pozytywnych panel otrzymuje także te negatywne. Zdarzają się na przykład głosy mówiące, że panel nie szanuje użytkowników, ponieważ nie wysyła ankiet lub wysyła ich bardzo mało. Zdążają się też wypowiedzi użytkowników mówiące, że przerywana jest często czynność wypełniania ankiety, w związku z czym pieniądze nie są za pracę wypłacane. Jak jest w rzeczywistości? Każdy może przekonać się sam, rejestrując się w panelu i podejmując ryzyko.

Mobrog to firma funkcjonująca na terenie Polski, zajmująca się badaniami rynku. Jest ona oddziałem niemieckiego Splendid Research GmBH. Oferuje możliwość wypełniania płatnych ankiet przez Internet oraz oferuje aplikację na telefon, dzięki której w wygodny sposób użytkownicy mogą pracować bez dostępu do komputera. Współpracę z tym portalem chwali bardzo dużo osób – na stronie internetowej zbierającej o firmach opinie, Mobrog został oceniony w 91% jako firma doskonała lub dobra spośród ponad 27 000 opinii – jest to wynik znakomity i robiący wrażenie. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że recenzje na tym portalu mogą wystawiać osoby z całego świata, więc w zależności od kraju, współpraca z Mobrog może przebiegać różnie. Opinie Polaków są skrajnie różne – albo są to oceny najwyższe, albo najniższe. Część osób narzeka na niewielką ilość ankiet, co jest częstym problemem na tego typu portalach. Najważniejsze opinie, czyli dotyczące płatności za wypełnianie ankiet, Mobrog ma pozytywne. Firma jest wypłacalna i po założeniu konta na PayPal przelewa wynagrodzenie.

Czy warto polecić współpracę z tym portalem? Wydaje się, że firma jest solidna, jeżeli chodzi o płatności, jednakże należy pamiętać o tym, że na wypełnianiu ankiet nie da się zarobić dużych pieniędzy. Jeżeli ktoś liczy na szybki, łatwy i duży zysk, to niestety może się rozczarować. Ten sposób zarabiania w Internecie można potraktować jedynie jako dorobienie sobie niewielkiej kwoty do domowego budżetu, ale na pewno nie jako jedyny sposób zarobku, z którego trzeba się utrzymać.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne