Zarabianie przez Internet – Mobro

0
8
mobrog

Zarabianie przez Internet w dzisiejszych czasach jest coraz popularniejszym źródłem dodatkowego dochodu. Sposobów jest sporo, a jednym z nich jest wypełnianie online płatnych ankiet. Mobrog – opinie o firmie oraz czy warto zarejestrować się na stronie, aby wypełniać ankiety za pieniądze?

Na czym polega zarabianie na wypełnianiu ankiet?

Wypełnianie ankiet na portalach zajmujących się badaniem opinii nie przynosi dużego zysku, ale jest to sposób na dorobienie sobie do wypłaty kilkudziesięciu lub kilkuset złotych miesięcznie. Należy zarejestrować się na portalu, stworzyć swój profil i czekać na dostępne ankiety do wypełnienia. Nie ma określonej liczby ankiet na jakiś przedział czasowy (np. na miesiąc), które można dostać – może być ich kilka lub kilkadziesiąt w danym miesiącu. Każda ankieta jest płatna – wypełnienie kosztuje od kilku do kilkunastu złotych. Wypłata natomiast odbywa się po uzbieraniu określonej w regulaminie minimalnej kwoty. Wszystko jest zależne od danego portalu, który umożliwia wypełnianie ankiet za pieniądze, a stawki czy kwoty do wypłaty – wahają się. Jednym z takich portali jest Mobrog – opinie osób, które podjęły współpracę, są w przeważającej części pozytywne, dlatego warto przyjrzeć się bliżej tej firmie.

Mobrog – opinie (2018 – 2020)

Mobrog to firma funkcjonująca na terenie Polski, zajmująca się badaniami rynku. Jest ona oddziałem niemieckiego Splendid Research GmBH. Oferuje możliwość wypełniania płatnych ankiet przez Internet oraz oferuje aplikację na telefon, dzięki której w wygodny sposób użytkownicy mogą pracować bez dostępu do komputera. Współpracę z tym portalem chwali bardzo dużo osób – na stronie internetowej zbierającej o firmach opinie, Mobrog został oceniony w 91% jako firma doskonała lub dobra spośród ponad 27 000 opinii – jest to wynik znakomity i robiący wrażenie. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że recenzje na tym portalu mogą wystawiać osoby z całego świata, więc w zależności od kraju, współpraca z Mobrog może przebiegać różnie. Opinie Polaków są skrajnie różne – albo są to oceny najwyższe, albo najniższe. Część osób narzeka na niewielką ilość ankiet, co jest częstym problemem na tego typu portalach. Najważniejsze opinie, czyli dotyczące płatności za wypełnianie ankiet, Mobrog ma pozytywne. Firma jest wypłacalna i po założeniu konta na PayPal przelewa wynagrodzenie.

Czy warto polecić współpracę z tym portalem? Wydaje się, że firma jest solidna, jeżeli chodzi o płatności, jednakże należy pamiętać o tym, że na wypełnianiu ankiet nie da się zarobić dużych pieniędzy. Jeżeli ktoś liczy na szybki, łatwy i duży zysk, to niestety może się rozczarować. Ten sposób zarabiania w Internecie można potraktować jedynie jako dorobienie sobie niewielkiej kwoty do domowego budżetu, ale na pewno nie jako jedyny sposób zarobku, z którego trzeba się utrzymać.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie