Strona głównaTechnologiaSeoHost - opinie, awarie, kod rabatowy

SeoHost – opinie, awarie, kod rabatowy

SeoHost jest polskim operatorem domen i hostingu. Oferta SeoHost jest bardzo atrakcyjna – ich ceny są naprawdę konkurencyjne. Sami o sobie mówią, że są maniakami szybkości serwerowej – czy rzeczywiście tak jest? Sprawdzamy, czy warto jest skorzystać z ich usług – poniżej znajdziesz opinie o hostingu i domenach w SeoHost. Zapraszamy do lektury. 

SeoHost – opinie o hostingu

SeoHost – opinie o hostingu są praktycznie w 100% pozytywne. Co w opiniach chwalą osoby, które korzystają z usług SeoHost?

 • SEO hosting stabilny, różne nameservery
 • szybkość macierzy dyskowych NVMe
 • bardzo dobre wsparcie – pracownicy SeoHost szybko odpisują na wiadomości, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania, są konkretni i nie próbują zbywać klientów 
 • stabilny i szybki hosting
 • różnorodność pakietów
 • bardzo dobre ceny 
 • maskowane strefy DNS
 • możliwość bezpłatnego testowania szybkości serwera 
 • darmowe przeniesienie danych
 • szybkie wczytywanie stron dzięki silnikowi webowemu LiteSpeed
 • SeoHost długo przechowuje kopie zapasowe danych
 • możliwość separacji stron WWW/WAF

SeoHost – opinie o domenach

W opiniach o SeoHost ludzie często wspominają o domenach – dlaczego? Bo ich ceny – w porównaniu do innych operatorów – są naprawdę niskie. Wykupienie odnowienia domeny pl i com, które są najpopularniejszymi domenami, to koszt około 50 złotych brutto rocznie! Cena odnawiania domen jest w dłuższej perspektywie najistotniejsza, więc to na nią warto zwrócić największą uwagę podczas przeglądania ofert różnych rejestratorów domen.

Według opinii osób, które korzystają z ich hostingu, na SeoHost zawsze można liczyć. Jako że wsparcie jest najważniejsze, bo szybko pomaga wyeliminować różne awarie, które mogą doprowadzić do strat, to jest to naprawdę ogromny plus dla SeoHost. Obsługa Klienta w SeoHost jest oceniana bardzo wysoko – pracownicy tej firmy nie zajmują się klientem, tylko w razie awarii. Ludzie z SeoHost pomogą Ci dobrać pakiet, który dopasowany będzie idealnie do Twoich potrzeb i rozwieją wszystkie wątpliwości i to bez czekania kilka dni na maila lub spędzania X minut na oczekiwaniu na połączenie. 

SeoHost – awaria, czy zdarza się często?

Z opinii o SeoHost wynika, że awarie nie zdarzają się często. Pomoc techniczna w SeoHost jest oceniana bardzo wysoko. Mnóstwo ludzi w opiniach podkreśla, że ludzie z SeoHost są prawdziwymi zajawkowiczami, którzy wiedzą, jak rozwiązać niemal każdy problem, czy większą awarię. Doceniany jest również bardzo szybki czas odpowiedzi na maile – czasem jest to kwestia kilku minut. Widać, że zespół SeoHost jest głównym czynnikiem, który decyduje o tym, że tak wiele osób wykupuje u nich hosting czy domeny. Ludzie z SeoHost nie próbują wmawiać klientom, że to, co się stało nie jest ich winą – są konkretni i widać, że najzwyczajniej w świecie chcą ułatwić swoim klientom życie. Nie odpuszczają, dopóki coś nie zacznie działać tak, jak powinno. Praktycznie w każdej opinii o SeoHost jest wzmianka o świetnej obsłudze klienta. 

Szukasz wykonawcy dla Twojej strony internetowej? Sprawdź agencję CREANSO.

SeoHost kod rabatowy

Czy są obecnie jakieś aktywne kody rabatowe do SeoHost? Tak, na stronie SeoHost jest informacje, że z kodem rabatowym: geo6ds9 zyskasz minus 40% na na nowe usługi lub minus 15% na ich odnowienie. O szczegóły najlepiej jest się zapytać Obsługi Klienta, bo kody rabatowe zazwyczaj działają, jeśli spełniamy kilka warunków – możliwe, że na stronie nie zostały wymienione wszystkie.

Jak widzisz, opinie o SeoHost są niemal w 100% pozytywne – przynajmniej my nie znaleźliśmy w sieci żadnej negatywnej recenzji tej firmy. Z opinii wynika, że wykupienie u nich hostingu/domeny to przede wszystkim spokój w głowie – w razie jakiejkolwiek awarii lub wątpliwości, zespół SeoHost jest dla Ciebie dostępny i pomoże Ci rozwiązać Twój problem. I to w bardzo przyjazny i konkretny sposób. Ceny w SeoHost są bardzo okazyjne – potwierdza to bardzo dużo osób, które wcześniej korzystały z usług innych firm. Szczególnie domeny są w tam bardzo tanie – czasem nawet 3 razy tańsze niż u konkurencji. Koniecznie daj znać w komentarzu, czy zdecydowałeś się wykupić u nich któryś z pakietów hostingowych. Co myślisz o SeoHost – rzeczywiście są maniakami szybkości serwerowej? Czekamy na Twoją opinię!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne