Strona głównaBudownictwoOmnires - opinie. Co to za firma, marka?

Omnires – opinie. Co to za firma, marka?

Kto z nas, nie lubi po ciężkim dniu zrelaksować się w ciepłej kąpieli? Albo ochłodzić się pod prysznicem w upalne dni? No właśnie. Nie ma nic przyjemniejszego niż wodny relaks. Istotne jest, aby armatura naszej łazienki była niezawodna. Bardzo ważnym dla wielu z nas, jest także design tych produktów, który będzie uniwersalny i ponadczasowy. Istnieje dość sporo firm, które oferują tego typu wyroby, jednak na szczególną uwagę zasługuje (naszym zdaniem) marka Omnires. Co to za firma? Omówimy to w następnych akapitach, gdzie przyjrzymy się także ich najpopularniejszym produktom. Jeśli więc stoisz przed zakupem armatury łazienkowej i zastanawiasz się jaką baterię czy zestaw prysznicowy wybrać, zapraszamy do lektury.

Omnires co to za firma, Omnires co to za marka? 

Początki firmy, to rok 1990. Marka jest wynikiem zamiłowania do designu, który połączony jest z zastosowaniem najnowocześniejszych metod ich wyrabiania, które są dostępne na rynku. Bardzo dużą uwagę, przywiązuje się tam również do stałego rozwoju oferty Omnires.  Co to za firma? Pochodząca z polski, jednak mocno wyróżniająca się swoją ofertą i szeroką gamą produktów. Oprócz akcesoriów łazienkowych zajmują się również wytwarzaniem armatury kuchennej. Tym, co ich wyróżnia, jest również fakt, że ich produkty skierowane są do wielu klientów. Zarówno do tych, ceniących minimalizm, jak i miłośników klasycznego oraz nowoczesnego wzornictwa. Niezwykle interesująca jest również ciekawostka, że jako jedni z pierwszych w Europie wprowadzili łazienkowe systemy podtynkowe. Baterie podtynkowe Omnires opiniowane są (jak zresztą cała reszta produktów przez nich oferowanych) znakomicie. Dodatkowo producent, daje na swoje produkty,  piętnaście lat gwarancji.

Showroom firmy Omnires

Omnires gdzie produkcja? 

Firma dużą wagę przywiązuje do dbania o zrównoważoną produkcję wytwarzanych przez nich produktów. Jednym z głównych filarów ich działalności, jest aspekt ekologii i jej poszanowania, w trakcie działań przedsiębiorstwa Omnires. Gdzie produkcja? Niestety firma nie udostępnia informacji na ten temat. Wiadomym jest tylko, gdzie posiada magazyn oraz biuro obsługi klienta. Ich główne biuro natomiast, znajduje się w Warszawie. Firma Omnires i gdzie produkcja pozostaje zatem sprawą nierozwiązaną. 

Omnires opinie 

Tym, co również wyróżnia firmę Omnires, są opinie. Wielu klientów ocenia tę armaturę, jako lepszą od Grohe (która jest jedną z popularniejszych na rynku artykułów łazienkowo – kuchennych). Na duży plus wyróżniana jest także kwestia materiałów najwyżej jakości, z których wytwarzane są te produkty. Na temat Omnires, opinie, które można znaleźć, mówią też o niezwykle eleganckim wyglądzie tych produktów, które są dzięki temu ponadczasowe. 

Baterie Omnires opinie 

Baterie Omnires opinie mają liczne. Najczęściej wymienia się w nich ich solidność i estetyczny wygląd tych produktów. Tym, co jest jeszcze wymieniane na duży plus baterii Omnires w opiniach, jest również ich wysoka wytrzymałość, która pozwala na ich użytkowanie przez wiele lat.

Umywalka / wanna wygląda jakby była ona co najmniej 3 razy droższa.

Omnires opinie forum 

Omnires, co to za marka? Jest to jedno z wielu pytań, które można odnaleźć na jej temat w internecie. Największą kopalnią wiedzy, na temat firmy Omnires, są opinie na forum. Wymieniana jest wśród nich kwestia niebanalnego wzornictwa oraz niestarzejącego się, ponadczasowego designu. 

Baterie podtynkowe Omnires opinie 

Urządzając swoją łazienkę, niekiedy stajemy przed wyborem zakupu baterii podtynkowej. Omnires opinie na ich temat, ma znakomite. Jest to firma, którą uważa się za jedną z pionierów tego typu produktu. Oceniane są również jako bezawaryjne i służące przez wiele lat. 

Omnires opinie o marce

Jak zostało już wielokrotnie powiedziane w tym artykule, Omnires opinie o marce ma bardzo dobre. Wśród klientów tego przedsiębiorstwa, ceniony jest jego szeroki asortyment oraz przystępne jak na tej jakości produkty, ceny. Co jeszcze mówione jest na temat firmy Omnires? Opinie o marce mówią jasno – decydując się na te produkty, zyskuje się pewność jakości oraz solidności. 

Omnires miska wc opinie 

Omnires i co to za marka, wyjaśniliśmy już w akapitach powyżej. Jakość i renoma – to słowa najlepiej opisujące firmę Omnires. Miska wc opiniowana jest często. Przedsiębiorstwo produkując ten model, wykorzystało najwyższej jakości komponenty oraz zadbało o ich jak najlepsze wyprofilowanie. Co jeszcze można dodać na temat firmy Omnires? Miska wc w opiniach pojawia się często. Klienci rekomendują ten produkt oraz polecają go licznie innym, którzy stoją przed ich zakupem.

Design tej marki jest na światowym poziomie.

Omnires deszczownica opinie 

Tak jak w przypadku misek wc od Omnires, deszczownica opiniowana jest równie ochoczo. Wśród recenzji najczęściej można znaleźć aspekty takie jak długoletnia wytrzymałość oraz design. Firma Omnires, deszczownice opiniowane ma jako jedne z lepszych na rynku, które dostępne są w tym przedziale cenowym. Wiele produktów Omnires, ma opinie na forum, jako jedne z porządniejszych z zakresu armatury łazienkowej i kuchennej. Wracając jednak do kwestii produkowanej przez Omnires deszczownicy, opinie na jej temat rekomendują mocno jej zakup.

Omnires czarna bateria opinie 

Co można znaleźć na temat produkowanej przez Omnires, czarnej baterii? Opinie na jej temat są pochlebne. Chwalony jest w nich ich klasyczny, ponadczasowy i elegancki design, który pasować będzie do niejednego wnętrza. Wytwarzana przez Omnires, czarna bateria, opiniami cieszy się bardzo dobrymi, jest to wybierany bardzo często przez konsumentów produkt.

Zestaw podtynkowy Omnires opinie 

Co w internecie, można przeczytać na temat zestawu podtynkowego Omnires? Opinie na jego temat na duży plus wyszczególniają jego niebanalny kształt oraz nowoczesną harmonię. Zestaw podtynkowy Omnires, opinie ma liczne, wielu klientów, którzy zdecydowali się na jego zakup, rekomenduje go do łazienek. 

Zestaw prysznicowy Omnires opinie 

Jeśli dalej zastanawiacie się nad kwestią Omnires i co za marka? Warto zobaczyć, co na temat zestawu prysznicowego Omnires mówią opinie. Co zatem można tam znaleźć? Zestaw prysznicowy Omnires, opinie ma liczne i pozytywne. Na duży plus wyróżniana jest solidność ich wykonania oraz łatwość montażu. 

Omnires Simplon opinie 

Czym jest Omnires Simplon? Opinie na ten temat mówią jasno – jest to bateria łazienkowa, która cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów, dokonujących zakupów wśród produktów Omnires. Simplon opiniowany jest jako elegancki. Wielu klientów docenia pozytywnie również fakt, że istnieje ich szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu wielu konsumentów może znaleźć wersję dla siebie. 

Omnires Fresh opinie 

Omnires Fresh opinie ma liczne. Klienci mówią pozytywnie, na temat eleganckiego wyglądu tej baterii łazienkowej, a także o aspekcie dobrego stosunku ceny do jakości. Bateria Omnires Fresh opiniowana jest bardzo często na licznych forach internetowych, które są poświęcone armaturze łazienkowej oraz wykończeniom łazienek. 

Omnires Murray opinie 

Model Omnires Murray, opinii ma dużo. Jest to bateria wannowa. Najczęściej szukając informacji na temat produktu Omnires Murray, opinie na temat przedmiotu pomogą rozwikłać nam tę zagadkę. Klienci na duży plus wyróżniają ponadczasowy wygląd tego produktu, a także długowieczną wytrzymałość. 

Omówiliśmy, czym zajmuje się Marka Omnires. Dla przypomnienia dodamy tylko, że jest to ponad trzydziestoletnia, polska firma, która zajmuje się produkcją armatury łazienkowej i kuchennej. Niewątpliwie pochwalić się mogą także faktem, że są prekursorami systemów podtynkowych w łazience. Jeśli więc sen z powiek spędza Wam wizja remontu łazienki lub jej urządzania, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą tego przedsiębiorstwa. Można zakupić u nich wiele produktów do tego potrzebnych, które będą dobrej jakości, a przy tym spójne estetycznie. Omnires posiada w swojej ofercie: 

  • akcesoria łazienkowe,
  • baterie łazienkowe,
  • osprzęt prysznicowo – wannowy,
  • baterie kuchenne, 
  • brodziki,
  • wanny i umywalki,
  • kabiny prysznicowe,
  • syfony i odpływy liniowe oraz
  • ceramikę i stelaże.

Oprócz wspomnianych produktów firma posiada również showroom w Warszawie, w którym można zobaczyć ich produkty na żywo. Jest to idealne miejsce również dla osób, które poszukują inspiracji, w jakim stylu urządzić swoją łazienkę lub kuchnię. Odwiedzając to miejsce na mapie naszej stolicy, można również liczyć na fachowe doradztwo a niekiedy również liczne rabaty. Według nas firma Omnires jest warta polecenia.

Źródło zdjęć: strona producenta.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne