Strona głównaZdrowieJak oszukać test na narkotyki z apteki?

Jak oszukać test na narkotyki z apteki?

Policja może przeprowadzić test na obecność narkotyków w organizmie, jeśli dana osoba zachowuje się jakby była pod wpływem substancji odurzających, a także przy kolizji drogowej lub podczas wypadku. Oczywiście policyjne testy narkotykowe to nie to samo co narkotest z apteki za kilkanaście złotych. Do testów na narkotyki z apteki zmusza pracodawca lub rodzice osoby młodej, ale czy da się zatuszować wynik? Jak oszukać test na narkotyki z apteki?

Test na narkotyki — po jakim czasie wykrywa?

Testy na narkotyki z apteki zazwyczaj opierają się moczu, ślinie, krwi lub cebulkach włosów. Warto pamiętać, że czas utrzymywania się narkotyku w moczu zależny jest od ilości przyjętych substancji, a także ich rodzaju. 

  • Amfetamina – około 2-3 dni,
  • Kokaina – około 2,3 dni, 
  • Morfina/ Heroina – od 2/3 dni w górę. 

W aptece dostępne są zarówno testy na narkotyki na ślinę, jak i na mocz. Nie musisz martwić się o krew czy cebulki włosów, są to już profesjonalne testy, których na pewno nie uda Ci się oszukać, choć z pewnością znajdą się tacy, którzy próbowali lub nadal próbują. Testy narkotykowe nie są one drogie, bo kosztują już od około 20 złotych za sztukę. Z uwagi na to zatroskani rodzice czy partner/partnerka kupują narkotest, aby sprawdzić czy bliska im osoba nie wpadła w złe towarzystwo i nie zaczęła przyjmować nielegalnych substancji za ich plecami. 

Jak oszukać test na narkotyki? Oczywiście najprostszym rozwiązaniem byłoby nieprzyjmowanie żadnych tego typu substancji, jeśli jednak taka sytuacja się zdarzyła, internauci donoszą o kilku sposobach, które mogą, ale nie muszą zadziałać. Gwarancji nie masz więc nigdy, ale z pewnością jeśli nie masz nic do stracenia, możesz spróbować. 

Co zrobić, żeby test na narkotyki wyszedł negatywny? Woda z cytryną dobra na wszystko!

Internauci zalecają płyny typu „detox”, które mają w zaledwie kilka dni sprawić, że niemożliwe będzie wykrycie narkotyków w Twoim moczu. Oczywiście, żaden z tych sposobów nie zadziała „natychmiastowo”, do tego potrzeba czasu, a też nikt nie zagwarantuje Ci, że dany sposób sprawdza się zawsze, w 100%. Każdy z nas jest inny, ma inny organizm. Podobnie jest z narkotestami. Jeden test na narkotyki będzie dokładny, inny nie. Zawsze może trafić się też wadliwa lub przeterminowana partia. 

Pierwszym sposobem jest oczywiście sok z cytryny. Cytryna ze względu na swoje właściwości detoksykacyjne pomaga oczyścić organizm czy używa się jej nawet do czyszczenia. Zaleca się aby łyżkę soku z cytryny wymieszać z niewielką (ok. 20 ml) ilością wody, wypić, a następnie pójść spać na kilka godzin.

Jak oszukać narkotest na amfetaminę? Ogromna ilość wody

Drugi sposób to na 30 minut przed wykonaniem testu, wypij ogromną ilość wody. Oczywiście nie korzystasz z toalety, aż do momentu wykonania testu, co samo w sobie będzie trudne. Zarówno te, jak i inne sposoby, nie muszą zadziałać, ale szanse na to są zawsze, więc z pewnością dla osoby, która nie ma innej opcji, każdy sposób będzie dobry i wart spróbowania. Są jednak metody, które absolutnie odradzamy jak np. Zakup dziwnych substancji z zagranicznych stron, które później połykasz. 

Jak oszukać test na amfetamine?

Własne mikstury? Brzmi nietypowo, ale to może zadziałać. Celuj w składniki o właściwościach detoksykacyjnych jak  np. ocet jabłkowy, wyżej wspomniany sok z cytryny,  imbir, cynamon, papryka cayenne itp. Możesz na tej podstawie przygotować własną mieszankę i pić ją kilka razy dziennie. Smak? Z pewnością pozostawia wiele do życzenia. Możemy nawet śmiało stwierdzić, że ten “napój” nie należy do najlepszych płynów, jakie w życiu piłeś, ale czego się nie robi dla przysłowiowego “świętego spokoju”, prawda?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne