Strona głównaZakupyCzy na Shopee można płacić przy odbiorze? Metody płatności

Czy na Shopee można płacić przy odbiorze? Metody płatności

Kto z nas widząc nazwę Shopee, nie śpiewa w głowie tej charakterystycznej melodyjki, którą osoby tam pracujące, postanowiły wykorzystać do swoich reklam? Ta azjatycka platforma, pojawiła się ostatnio na polskim rynku, rozpoczynając tym samym swoją ekspansję, na rynku Starego Kontynentu w usługach e-handlu. Portale tego typu, cieszą się wśród naszych rodaków sporą popularnością, dlatego nie dziwi też fakt, że ochoczo zaczęli korzystać z jej oferty. Większość z klientów jednak, przed rozpoczęciem zakupów, szuka różnych informacji, takich jak np. Shopee – metody płatności albo czy w Shopee można płacić za pobraniem. Jeśli tak jak oni, zastanawiacie się nad odpowiedziami na te pytania, zapraszamy do lektury, posprawdzaliśmy to i owo i znamy już część odpowiedzi na te zagadnienia, którymi nie omieszkamy się oczywiście z Wami podzielić.

Sprawdź Shopee opinie

Czy na Shopee można płacić przy odbiorze? 

Standardowo, nasze poszukiwania rozpoczęliśmy od odwiedzenia forum, poświęconemu tematom związanym z platformami do robienia zakupów, które pochodzą z Azji. Czego się tam dowiedzieliśmy? Wielu ciekawych rzeczy. Nas jednak ciekawiła najbardziej kwestia Shopee i płatność przy odbiorze, czy to w ogóle jest możliwe? Fakty na ten temat są następujące (myślimy, że ucieszą wiele osób). Otóż (fanfary) tak! Jest to możliwe. Jest to jedna z wielu, oferowanych przez Shopee, metody płatności. Aczkolwiek istnieje jeden wyjątek. 

Sama platforma jak najbardziej, daje taką możliwość, jednak nie wszyscy dostawcy ją udostępniają. Na szczęście można to w łatwy sposób sprawdzić, poprzez znalezienie okienka COD, którego umieszczenie na stronie z produktem, daje wskazówkę na temat istniejącej możliwości płatności przy odbiorze

Jak to dobrze, że istnieją tego typu miejsca jak fora, które dają odpowiedzi na tak wiele kwestii. Czy w Shopee można płacić za pobraniem, jest jedną z nich. W momencie jakichkolwiek wątpliwości, warto poszukać tam odpowiedzi.

Jakie są metody płatności na Shopee? 

Wśród oferowanych przez Shoppe metody płatności jest wspomniana już wcześniej opcja umożliwiająca możliwość dokonania tego dopiero w momencie otrzymania przez nas zamówienia złożonego na ich platformie. Jest to na pewno świetne rozwiązanie dla osób, które boją się dokonać zakupów w tego typu miejscach, z obawy przed oszustwem.  

Jakie jeszcze są na Shopee metody płatności? Oto one:

  • Blik
  • Karta płatnicza
  • Przelewy24
  • Za pobraniem (Jest to na pewno świetna wiadomość dla tych, którzy zastanawiają się, czy na Shopee można płacić przy odbiorze. Platforma wyszła naprzeciw potrzebom klientów i dokonując zakupów na Shopee, płatność przy odbiorze jest możliwa).

Jednak jak to w wielu przypadkach bywa, tak i tutaj istnieją pewne wyjątki. Czy w Shopee można płacić za pobraniem? Powiedzieliśmy już wcześniej, że tak, ale… nie każdy dostawca umożliwia taką opcję. Jednak jeśli spodoba Wam się jakiś przedmiot i chcielibyście go kupić, możecie w łatwy sposób sprawdzić, czy dany sprzedawca Shopee płatność przy odbiorze udostępnia swoim klientom. Jak to zrobić? Wystarczy, że momencie gdy spodoba nam się jakiś produkt na Shopee, metody płatności można sprawdzić w okienku nad nim. Kiedy zatem możemy mówić, że opcja za pobraniem jest możliwa? Kiedy znajdziemy na stronie z artykułem oznaczenie COD. Wtedy też mamy 100 % pewność, że taki sposób jest możliwy.

Mówiliśmy prawdę, wiemy naprawdę całkiem sporo na temat tej azjatyckiej platformy. Kwestia, czy na Shopee można płacić przy odbiorze, została przez nas dość szybko rozwiązana. Jak się okazało, szczęśliwie. Decydując się tam na zakupy, mamy taką sposobność, aczkolwiek w momencie, gdy jakiś przedmiot wpadnie nam w oczy, warto przed finalizacją jego zakupu sprawdzić, jakie są umożliwione przez danego dostawcę metody dostawy i płatności. Sprawdzając te dane, unikamy późniejszych ewentualnych rozczarowań. 

Shopee bez wątpienia stara się ze wszystkich sił, aby klienci dokonywali na ich platformie zakupów i byli zadowoleni. Najbliższa przyszłość pokaże, jak będą sobie radzić na polskim rynku.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne