Strona głównaZakupyJaki prezent dla motocyklisty?

Jaki prezent dla motocyklisty?

Twój partner, mąż, przyjaciel, syn albo inna bliska Ci osoba jest motocyklistą, zbliża się jego święto, a Ty nie masz pomysłu na prezent z tej okazji? Spokojnie! Zmartwienia możesz odsunąć w kąt, ponieważ trafiłeś w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie i pomożemy Ci w tej niepokojącej sprawie. W tym artykule znajdziesz sporo ciekawych propozycji na prezent dla fana motocykli. Musisz oczywiście przefiltrować i przemyśleć każdą z tych opcji, by jak najbardziej pasowała do Twojego bliskiego. Na pewno poczujesz, co będzie rezonować z duszą tego jedynego motocyklisty!

Prezent dla fana motocykli

A może Twój bliski zdradził Ci przypadkiem, co ostatnio mu się zepsuło albo, jaki planuje zakup. Może podarły mu się rękawiczki albo zgubił odblaskową kamizelkę. Przeszukaj w myślach, czy niecelowo nie dał Ci żadnych podpowiedzi. A może sam zauważyłeś, że jakieś akcesoria do motocykla ostatnio uległy zniszczeniu albo widzisz, że czegoś mu brakuje w całym osprzęcie. Jeśli nic takiego nie przychodzi Ci do głowy i masz jeszcze czas na obserwacje to dobrze go wykorzystaj. Może akurat zauważysz jakiś brakujący element albo przypadkowo motocyklista da Ci jakąś podpowiedź.

Jeśli jednak nie masz już na to czasu albo próbowałeś zrobić tak, jak radziliśmy, ale nie przyniosło to żadnych zadowalających skutków to poniżej znajdziesz konkretne propozycje.

Prezent dla motocyklisty

Ciekawą propozycją na prezent dla motocyklisty będzie T-shirt z napisem „Motoholik (imię fana motocykli)” i grafiką przedstawiają motocykl. To spersonalizowany prezent, który na pewno będzie przydatny i nie raz zostanie użyty na motocyklową przejażdżkę. Do tego możesz dorzucić również kubek termiczny, z tymi samymi motywami. Taki gadżet dla motocyklisty na pewno przyda się w trakcie podróży i rozgrzeje motocyklistę w chłodniejsze dni.

Jeśli wiesz, że Twój bliski chrapie to możesz pokusić się o nieco zabawniejsze rozwiązanie i na koszulce umieścić napis – „(Imię motocyklisty) – nie chrapie, on śni, że jest motocyklem” albo „Ma benzynę w żyłach i olej w głowie”. Taka koszulka na pewno przyniesie wiele śmiechu i nieoczekiwaną reakcję. Jeśli nie T-shirt to może być to również poduszka z takimi śmiesznymi napisami.

Klasycznym podarunkiem może być skórzany portfel z napisem „ Eat, Sleep, Ride and Repeat” z motywem motocykla. Skórzana galanteria na pewno posłuży długie lata. Jeśli chciałabyś jakoś urozmaicić ten prezent to możesz zrobić boxik i dokupić również skórzany pasek z klamrą, na której będzie motocykl.

W trasie może przydać się powerbank. Taki gadżet dla motocyklisty również można spersonalizować, umieścić ciekawą grafikę i napis.

Oryginalny prezent dla motocyklisty

Jeśli pragniesz, żeby prezent był bardziej oryginalny możesz podarować bliskiemu motocykliście perfumy w kształcie motocykla. Wybierz jakiś ciekawy, nietuzinkowy zapach i poproś o ładne opakowanie prezentu albo sam postaraj się ładnie zapakować.

Oryginalnym prezentem będzie wodoodporny plecak dedykowany tylko dla motocyklistów. Taki gadżet jest zaprojektowany specjalnie do tego, aby nie przeszkadzał w trakcie prowadzenia pojazdu, żeby umieszczone w nim przedmioty były w pełni bezpieczne.

Zostając w kwestii bezpieczeństwa warto pokusić się o praktyczne rozwiązanie dla motocyklistów i sprawić zestaw słuchawkowy, który będzie można bezpośrednio podłączyć do telefonu.

Wyjątkowym rozwiązaniem będzie ażurowy zegar ścienny w kształcie motocykla. Taka dekoracja na pewno sprawi, że pokój będzie utożsamiany właśnie z tym konkretnym domownikiem.

Jeśli Twój bliski lubi biżuterię możesz kupić mu skórzaną bransoletkę z motywem Harleya Davidsona albo zainwestować w zegarek, na którego tarczy będzie mały motyw motocykla. Takie dodatki dodadzą szyku i oryginalności Twojemu chłopakowi, mężowi, czy koledze. Możesz dołożyć do tego prezentu ręcznie robioną czekoladę w kształcie motocykla. To piękne dzieło, które zachwyci nie tylko samego posiadacza prezentu, ale zapewne i resztę gości.

Pamiętaj, że ostateczny wybór zawsze należy do Ciebie i wybierz taką propozycję, którą będziesz uważała za najbardziej odpowiednią dla fana motocykli.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne