Götze & Jensen – co to za marka?

4
4328
Götze & Jensen

Ogromny asortyment, przeróżne produkty zarówno AGD, jak i elektroniczne. Niemal całą kuchnię i łazienkę możesz wyposażyć produktami jednej marki – Götze & Jensen. Co to za firma? Jaką jakość sobą prezentuje i czy warto zakupić jej produkty?

Co to za marka?

Götze & Jensen to producent mający w swoim asortymencie mnóstwo urządzeń AGD, sprzętu elektronicznego oraz akcesoriów do pielęgnacji ciała. Jest to marka ze średniej półki cenowej i o przeciętnej jakości. Jednak dla wielu konsumentów nie jest to wcale dużą wadą – najwyższa jakość często idzie w parze z wysoką ceną, a nie każdego stać na urządzenia tylko najlepszych marek. Götze & Jensen opinie ma dopasowane do półki cenowej swoich urządzeń. Sprzęt niedrogi, na każdą kieszeń, ma swoje mankamenty i nie można go porównywać do produktów marek renomowanych. Jeżeli kogoś nie stać na droższe produkty, to Götze & Jensen w pełni zaspokoi niezbyt wysokie wymagania użytkowników. Dla osób poszukujących jednak czegoś więcej niż średnia jakość, te produkty mogą być niewystarczające, a użytkowanie – niezadowalające.

Oferta Götze & Jensen

O firmie tej można powiedzieć wiele, a na pewno to, że jej oferta jest niesamowicie zróżnicowana. Do wyposażenia kuchni znajdziemy tutaj m.in.: blendery, sokowirówki, miksery, czajniki, wyciskarki, mikrofalówki, opiekacze, grille, maszynki do mięsa, ale również patelnie, garnki, a nawet okapy; do łazienki: wagi, depilatory, szczoteczki, golarki, suszarki, lokówki; z elektroniki: transmitery FM, powerbanki, kable HDMI, słuchawki, kamery sportowe oraz uchwyty do nich, telefony komórkowe i akcesoria, a także odkurzacze, żelazka, deski do prasowania, ciśnieniomierze, nawilżacze powietrza.

Asortyment Götze & Jensen jest niewątpliwie imponujący, a co do powiedzenia na temat ich jakości mają użytkownicy tych produktów?

Götze & Jensen – opinie o firmie i urządzeniach

Firma produkująca tak wiele urządzeń z różnych gałęzi przemysłu nie ma nigdy najwyższych ocen. Przy tak szerokiej produkcji trudno o najwyższa jakość każdego produktu. Liderzy na rynku AGD czy elektroniki skupiają się przede wszystkim na jednej dziedzinie, dlatego nie jest zaskakujące, że klienci są umiarkowani w wydawaniu ocen i opinii o firmie Götze & Jensen. Mały sprzęt AGD zyskuje uznanie wśród części klientów, jednak jeśli chodzi o sprzęt elektroniczny, oceniany jest niezbyt pochlebnie, Telefony komórkowe czy kamery nie są godne uwagi, chyba że potrzebujemy produktów całkowicie przeciętnych. Co jest na pewno pozytywem, to gwarancja obejmująca większość asortymentu tej marki. O ile jakość może pozostawiać wiele do życzenia, to firma bierze odpowiedzialność za usterki, wady fabryczne czy produkty, które po prostu się psują po krótkim czasie użytkowania. Co natomiast polecają użytkownicy Götze & Jensen? Głównie naczynia takie jak garnki czy patelnie, które z pewnością mogą posłużyć długi czas, a ich ceny nie są wygórowane.

4 KOMENTARZE

  1. Najważniejsze nie zostało powiedziane Gotze § Jensen to polska ściema dla naiwnych. Polska marka udająca zagraniczną szwedzką produkcja w Chinach…. Skupują badziew wątpliwej jakości od chińskich producentów i dają swój znaczek. Kompletna ściema ceny utrzymują wysokie sygbujac się jak dobra firma tak naprawde sprzedająca chłam.

  2. Artykuł w kapitalny sposób nie odpowiada na pytanie zawarte w tytule. 😉 Zatem podejrzewam, że jak sama nazwa marki wskazuje, firma pochodzi z CHRL, lub PRC, tudzież z Chin. 🙂

  3. Czyli podsumowując bla bla bla firma Götze & Jensen to kolena wymyłśamna marka pop to by bardziej skołować kupujących CHIŃSZCZYNĄ !!!
    O firmie nie ma ŻADNYCH konkretnych danych. Brak NIP, REGON, KRS , etc.
    Podsumowująć …firma typu KRZAK vel SŁUP, dziś jest a jutro jej nie ma.

  4. Najważniejsza informacja to tak zwany GOTZE& JENSEN TO POLSKA FIRMA KTÓRA SKUPUJE SPRZĘT Z CHIN OD INNYCH PRODUCENTÓW POD SWOJĄ MARKĄ…. Marna polska manipulacja i cwaniactwo, słaba jakośc i wysoka cena…cóż Marka imituje Szwedzko-Niemecką dla zbudowania zagranicznej marki…
    Powinna nazywać sie Gustaw i Janek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie