Strona głównaOpinieT-mobile światłowód - opinie, zasięg, dostępność, cena, porównanie

T-mobile światłowód – opinie, zasięg, dostępność, cena, porównanie

Oglądanie filmów w jakości HD, wideorozmowy, miliony gigabajtów przesyłanych dziennie – to wszystko może być osiągnięte dzięki nowoczesnej technologii zwanej światłowodem. W skrócie światłowód to sposób kablowego przesyłu danych za pomocą wiązki światła. Obecnie świat połączony jest za pomocą wielu kablowych sieci światłowodów, ciągnących się nawet pod powierzchnią oceanów. Co ciekawe, najdłuższy z kabli światłowodowych łączy Australię z Koreą Południową, Kairem, Lizboną i Niemcami. 

Światłowód T-Mobile – co powinniśmy o nim wiedzieć?

Światłowód T-Mobile ma pozytywne opinie wśród klientów, którzy jak wiadomo z roku na rok stają się coraz bardziej wymagający wobec dostawców internetu. Po pierwsze- T- Mobile oferuje wysoką prędkość przepływu danych (900 gb/s – pobierania oraz 300 gb/s – wysyłania), co przekłada się na wysoką jakość streamingu, gry bez lagów, pobierania filmów i szybkich aktualizacji oprogramowania,  nie wspominając także o sprawnym łączeniu się poprzez aplikację Teams lub classroom podczas zajęć zdalnych.

T- Mobile to też światłowód o dużym zasięgu, z którego mogą korzystać ludzie na terenie całej Polski. Oczywiście zasięg stale jest powiększany o kolejne obszary.

Dlaczego warto zamówić światłowód T-Mobile?

Korzystanie ze światłowodu T-Mobile w opinii użytkowników jest czystą przyjemnością. To idealne rozwiązanie dla całej rodziny, nawet w przypadku intensywnego korzystania z łącza internetowego. Światłowód zapewnia godziny nieprzerwanej rozrywki bez zacinania i lagów. Nada się zarówno dla gracza, jak i amatora wieczornych seansów. Wysoka przepustowość to gwarancja najwyżej jakości Internetu dla każdego gospodarstwa domowego. 

T-Mobile przoduje w rankingu najwyższej przepustowości aż w 10 województwach (Źródło: https://www.speedtest.pl/ranking/internet-mobilny#listopad-2021). 

Światłowód T-Mobile to dostępność na miarę konieczności bycia online niemal 24 h na dobę. Firma oferuje dostęp do swoich sieci światłowodowych oraz 5G większości kraju. Dostępność tej sieci można sprawdzić na specjalnej mapie udostępnionej na stronie operatora. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, obszar, na którym są dostępne rozwiązania T-Mobile w możliwie najwyższej jakości, stale się powiększa.

Światłowód Orange czy T-Mobile?

Jeśli mamy porównywać ze sobą tych dwóch telekomunikacyjnych gigantów trzeba rozstrzygnąć ten pojedynek na wielu płaszczyznach. Pierwszą powinny być opinie klientów. 

T-Mobile i Orange to dwaj najlepsi dostawcy Internetu. Pierwsze miejsce należy jednak do T-Mobile, które osiągnęli średnią prędkość pobierania danych 45,7 Mb/s (Orange 43,2 Mb/s). W serwisie opiniuj.pl  T-Mobile uzyskuje wynik 1.93 na podstawie 1496 opinii a Orange 1.55 na podstawie 1183 opinii. 

Oferta promocyjna T-Mobile jest bardzo podobna cenowo do tej z Orange. Z tą jednak różnicą, że T-Mobile oferuje klientowi 6 miesięcy bez opłat. 

Strona speedtest oferuje możliwość testowania prędkości pobierania i wysyłania danych od poszczególnych operatorów. W wynikach testów z aplikacji mobilnej na żywo można zauważyć naprzemienny prym takich operatorów jak T mobile, Orange, czy też Play.

Zaś w ogólnym rankingu sporządzonego na podstawie wyników testów użytkowników serwisu m.in. w aplikacjach webowych, mobilnych i desktopowych –  Internet światłowodowy T-Mobile zajmuje trzecią pozycję tuż za UPC i INEA. Jest za to liderem w rankingu „dostawców Internetu mobilnego”, wyprzedzając takich gigantów jak Orange czy Play.

Wybór operatora, który dostarczę światłowód do naszego domu powinien także bazować na opinii klientów. Oto przykładowe opinie użytkowników o T-Mobile. 

T-Mobile ma najlepszy routing w Polsce

Dobra szybkość, jakość i cena!

Nie sądziłem, że możliwe jest spacerowanie po górach z maksymalnym zasięgiem LTE.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne