Strona głównaOpinieŚciereczki Raypath - testy i opinie

Ściereczki Raypath – testy i opinie

Sprzątanie dla większości osób to prawdziwa katorga. Duża ilość polaków preferuje system: cały tydzień nie sprzątamy, a później raz w tygodniu, w weekend, robimy gruntowne porządki. Gdy tylko nadchodzi ten dzień, zaczyna się poszukiwanie produktów do czyszczenia. Niezbędne są oczywiście szmatki do kurzu, okien, luster czy innych powierzchni. Jakie szmatki wybrać? Co z firmą Raypath? Opinie w sieci są zróżnicowane!

System czyszczenia Raypath – opinie. Czym jest nanosrebro?

O firmie Raypath w sieci znajdziesz sporo opinii. Jedne są negatywne, inne pozytywne. Postanowiliśmy zagłębić się w temat i sprawdzić czy ściereczki są faktycznie warte swojej ceny. Zestaw do sprzątania firmy Raypath to koszt około 2 400 złotych. Całkiem sporo, prawda? Wielu osobom, po usłyszeniu kosztu takiego zestawu zapala się czerwona lampka. Automatycznie do pamięci wracają wszystkie „spotkania” czy „prezentacje” dla seniorów, gdzie za zawrotną cenę możesz kupić zestaw kołder chroniący cię przed 5G. Czy akcesoria do sprzątania tego producenta to oszustwo?

Wcale nie! Cena jest spora — to trzeba przyznać. Warto jednak mieć na uwadze fakt, iż są to szmatki nasączane nanosrebrem, czyli inaczej srebrem koloidalnym. Setki badań naukowych potwierdziły, iż nanocząsteczki srebra w odpowiednim rozdrobnieniu działają bakteriobójczo i dezynfekcyjnie. Nanosrebro znajdziesz nie tylko w produktach do sprzątania, ale i kapsułkach, suplementach diety czy produktach do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała.

Czy ściereczki Raypath się opłacają?  

Produkty Raypath są przyjazne dla środowiska naturalnego, zwierząt oraz ludzi. Nie uczulają, nie powodują reakcji alergicznych, a dodatkowo pomagają ci zaoszczędzić pieniądze. Koszt jednego zestawu to tak jak już wyżej wspominaliśmy, około 2 400 złotych. W skład zestawu wchodzą:

 • czyściki mini (2 sztuki);
 • rękawica biała (2 sztuki);
 • rękawica pielęgnacyjna;
 • rękawica różowa;
 • poduszka podłogowa biała;
 • poduszka podłogowa pielęgnacyjna;
 • poduszka podłogowa różowa;
 • poduszka podłogowa biała Nowa;
 • sunbeam (2 sztuki);
 • sunbeam XXL (80 × 80 cm);
 • sunbeam do okularów;
 • ekspres do okien 25 cm;
 • uchwyt błyskawiczny;
 • przegub;
 • drążek teleskopowy 1,65 m;

Zróbmy prostą matematykę, jeśli za 2 400 złotych dostajesz w zestawie aż 18 produktów, oznacza to, że za jeden produkt płacisz 133 złote. Wciąż dużo? Rozbijmy to jeszcze bardziej. Producent gwarantuje skuteczność produktów, aż przez 10 lat! Jeśli więc jeden produkt za 133 zł będziesz używać przez 120 miesięcy (10 lat), oznacza to, że w skali miesiąca ponosisz koszt 1 zł. Zwykły zestaw szmatek do czyszczenia z marketu to od 3 do 10 złotych, a już po kilku tygodniach czy miesiącach lądują one w koszu. Dodatkowo musisz zakupić osobny płyn do okien, osobny do WC, osobny do łazienki, kuchni, luster, podłogi, ścierania kurzu itp. Jak sam widzisz, każde czyszczenie to oszczędność.

Raypath – opinie o firmie i produktach mówią jasno!

Produkty marki Raypath to nie tylko ochrona zdrowia, pieniędzy, środowiska naturalnego, wygoda, oszczędność czasu i energii, ale i sam producent dba o swoich klientów. Wystarczy wejść na stronę firmy, aby dowiedzieć się, że w ramach systemu Raypath Recykling System każdy klient, po ukończeniu czasu rękojmi, ma możliwość wymiany czyścików i elementów stałych na nowe i zapłaci za to jedynie połowę ceny pierwotnej! Wyżej opisana złotówka zamienia się w zaledwie 50 groszy! 

Marka trzyma się swoich postanowień i dba o ekologię na każdym kroku. Jeśli prowadzisz firmę, restaurację, masz duży metraż w domu lub po prostu chcesz zrezygnować z ogromnej ilości plastiku w skali dnia, miesiąca czy roku, koniecznie sprawdź produkty Raypath. Opinie mówią wprost — to naprawdę dobre i wysokojakościowe produkty. Jesteśmy pewni, że nie musimy cię dalej przekonywać.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne