Strona głównaOpinieBransoletka Feng Shui - opinie. Czy to działa? Czy warto? Jak używać?...

Bransoletka Feng Shui – opinie. Czy to działa? Czy warto? Jak używać? Opinie na forum

Bez wątpienia rynek ezoteryczny, czy mistyczny przeżywają swój ponowny rozkwit. Oznacza to, że coraz częściej spotyka się sklepy, które oferują „artefakty”, czy talizmany, które mają określone zadanie. Oczywiście, sprowadzają się do aspektów, które związane są z komfortem życia, zdrowiem, poczuciem szczęścia, czy pomyślnością, także w sferze finansowej. Trudno jednak wierzyć, iż każdy sklep posiada cudowne talizmany, które są w stu procentach skuteczne. Jednak, na jakiej podstawie można to właściwie stwierdzić? Od czego zależy, czy talizman lub bransoletka faktycznie działają? Jak używać bransoletki?

Zobacz: Biżuteria od Ania Kruk – opinie

Bransoletka Feng Shui – co to? Jakie jest znaczenie?

Fengu Shui może kojarzyć się przede wszystkim z odpowiednią aranżacją wnętrza. Wiedza związana z tym zagadnieniem pochodzi z Chin, gdzie jest praktykowana od 3 tysięcy lat. Sprowadza się do przekonania, iż sposób, w jaki organizuje się miejsce, w którym przebywa się sporo czasu, czyli własny dom, w realny sposób wpływa na pomyślność człowieka, jego poczucie szczęścia, jak też inne aspekty. Ciężko jednak kłócić się ze stwierdzeniem, iż miejsce, w którym się mieszka, ma kluczowe znaczenie dla naszego nastroju. Nie bez powodu w naszej kulturze również przykłada się sporo uwagi, wydaje się jednak, iż mocniej skupia się na estetyce, która także jest ważna, niż praktycznej możliwości zagospodarowania wnętrza, by to emanowało pozytywnymi wibracjami. Czym natomiast są bransoletki Feng Shui?

Bransoletki Feng Shui – jakie mają znaczenie?

Bransoletka Feng Shui bazuje na przedstawieniu dwóch stworzeń z mitologii chińskiej: Pi Yao/ Pi Xiu. To mityczne, hybrydowe stworzenie można interpretować na różne sposoby. Wszystko jednak sprowadza się do tego, iż zapewnia ono pomyślność, czy bogactwo. To mistyczne stworzenie ma być wierne swojemu mistrzowi, tak samo w tym, ziemskim wymiarze, jak również duchowym. Zawsze gotowe szukać możliwości i bogactwa dla swojego mistrza, majestatyczne, podniosłe, czujne, często zdobi także bramy domów chińskich. Dlatego bransoletka Feng Shui, której zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi bogactwa i pomyślności, bazuje właśnie na tym stworzeniu.

Bransoletka Feng Shui – czy to działa?

Z uwagi, iż na temat nie tylko produktów, ale chińskiej filozofii pojawiają się sporadycznie opinie na forum, warto zastanowić się i bliżej z nimi zapoznać. W wielu przypadkach to panie decydują się na zakup magicznej bransoletki, jednak, czy okazuje się być pomocna w dążeniu do pomyślności, szczęścia, czy bogactwa? Jest kilka opinii na temat tego jak używać bransoletki, by spełniły się marzenia o zamożności.

Źródło: luxmen.pl

Czy chodzi o to, aby bransoletka faktycznie działała?

Umówmy się – jeśli ktoś liczy, iż po zakupie bransoletki z dnia na dzień stanie się milionerem, niestety, ale nawet tak cudowne bransoletki Feng Shui zdają się mieć ograniczone moce. I potwierdzają to, czasem opinie na forum, w których czuć gorycz lub uczucie zawodu. Trzeba pamiętać, że podstawowym elementem powodzenia w realizacji celów jest działanie. Dlatego, jeśli komuś świadomość, iż posiada magiczny talizman, ma pomóc w podjęciu działania, czy jego intensywności, wtedy śmiało można powiedzieć, że bransoletka działa. W tym przypadku pełni funkcję raczej motywacji. W końcu wiara w metafizyczne zjawiska, obiekty, czy postaci jest wpisana w naturę człowieka i towarzyszy ludziom praktycznie od zarania dziejów.

Oczywiście, w obliczu rozwoju technologicznego można mówić, iż jest to zabobon, tandeciarstwo, czy naciąganie naiwnych ludzi, jednak w dalszym ciągu znajomość ludzkiego umysłu, czy potęgi podświadomości to temat poruszany po omacku, wiadomo jednak, iż siła umysłu i ludzkich przekonań to potężne narzędzie, które napędza działanie i przynosi niebotyczne rezultaty. Jeśli bransoletka ma być takim aktywatorem głębszych struktur psychiki, czy sposobem na ich harmonizację, to dlaczego by nie spróbować? Jak używać bransoletki, by faktycznie stała się przynoszącym szczęście talizmanem?

Zobacz: Stilove – opinie, forum, sukienki opinie, sklep stacjonarny, dostawa, zwrot

Bransoletka Feng Shui – jak nosić?

Jeśli zastanawiasz się jak nosić bransoletkę, odpowiedź jest prosta.Biorąc pod uwagę, iż jest to bransoletka, najlepiej jest nosić ją na nadgarstku. Istotny jest także wybór samej ręki – bransoletka umieszczona na prawym nadgarstku ma ma pełnić funkcję ochronną przed negatywnymi emocjami, podczas gdy umiejscowiona na lewej jest magnezem na pozytywną energię. Jak nosić bransoletkę i czy zawsze trzeba mieć ją przy sobie? Niekoniecznie. Można umieścić ją także w miejscu pracy, ponieważ to z nim najczęściej wiąże się pomyślność życiowa, czy finansowa, jak również poczucie spełnienia.

Bransoletka Feng Shui – opinie, czy warto?

Opinie na forum w tym temacie będą mocno podzielone. Jak wielu entuzjastów, tak też wielu sceptyków, a obie grupy bardzo chętnie dzielą się argumentami za oraz przeciw. W przypadku bransoletek istotnym aspektem jest właśnie przekonanie w ich skuteczność, jak też zrozumienie poszczególnych elementów, z których jest wykonana. To pozwala w głębszym stopniu aktywować jej potencjał. Niestety, bransoletka Feng Shui to nie telefon, który działa niezależnie od tego, czy wierzymy w sposób jego działania, czy nie. W tym przypadku niezbędne jest odpowiednie nastawienie, jak mówi wiele osób.

Źródło: luxmen.pl

Zobacz: Zrzutka.pl. Opinie – czy warto?

Sprawdź jeszcze

Popularne