Strona głównaOpinieZinzino - czy warto, oszuści, test, forum, opinie, piramida, jak zrezygnować

Zinzino – czy warto, oszuści, test, forum, opinie, piramida, jak zrezygnować

Zinzino to firma, która na całym świecie sprzedaje produkty spożywcze metodą MLM. Przedstawiciele tej marki odwołują się do znanej i starej maksymy: jesteś tym, co jesz. Wokół haseł tego typu zbudowana została zresztą zbudowana jej filozofia. Zdrowa dieta, odpowiednia suplementacja wyselekcjonowanych produktów Zinzino pomogą zachować zdrowie i pozbyć się wielu problemów z jego obszaru, na które inne metody okazały się nieskuteczne. 

W Zinzino nikt nie oferuje swoich produktów w ciemno – wszak nie jest tak, że każdy produkt będzie dobry dla każdego. Osoby zainteresowane suplementacją produktów od Zinzino najpierw wykonują test z krwi. Niewiele o nim wiadomo, ale wyniki mają być miarodajne na poziomie 98%. Po analizie w laboratorium, wynik testu wskaże na jakim poziomie u osoby badanej występuje stężenie kwasów tłuszczowych w krwi. Na podstawie wyniku badania każdy indywidualnie dobiera odpowiednie produkty z gamy Zinzino. 

Brzmi wiarygodnie? Sprawdźmy wspólnie, czy warto skorzystać z takiej oferty. W internecie nie brakuje opinii, że to kolejna piramida i oszuści próbujący sprzedać nam nadzieję na długie życie w zdrowiu. 

Zobacz: SkyShowtime – cena, czy warto, opinie

Zinzino – czy warto?

W literaturze, którą udostępnia marka, nie znaleźliśmy żadnych dużych badań, które potwierdzałyby skuteczność stosowania produktów tej marki. Sporo argumentów zachęcających do skorzystania z oferty ma bardzo ogólny charakter. 

W sieci dostępne są jednak komentarze osób, które korzystały z terapii olejami Zinzino. Na ich podstawie każdy sam może wysnuć wnioski na temat tego, czy warto zadbać o swoje zdrowie z Zinzino.

Zinzino – opinie 

Wśród opinii dotyczących skuteczności, większość jest pozytywna. Nieliczne wpisy wskazują na to, że osoby, które kilka miesięcy piły oleje, nie zauważyły u siebie żadnej poprawy. 

Sporo komentarzy chwali oleje Zinzino. W sieci pojawiają się opinie, że dzięki suplementacji można ustabilizować wagę i poprawić ogólną kondycję organizmu. Kluczowe jest jednak regularne picie produktów. 

Zinzino opinie na forum źródło: pl.trustpilot.com

Negatywnie opinie dotyczą w dużej mierze tego, jak zorganizowana jest sprzedaż wysyłkowa w firmie. Piszemy o tym poniżej, bo wątek poruszany był na forum internetowym. 

Zinzino – opinie na forum. Oszuści?

Osoby, które wystawiały Zinzino negatywne opinie skarżyły się na to, że:

  • abonament (subskrypcję) należy płacić co miesiąc, ale produkty wysyłane są co dwa miesiące – jest to uzasadniane niższym kosztem przesyłki,
  • trudno połączyć się z konsultantem na infolinii – rozmowa jest przełączana,
  • nie da się wypisać z subskrypcji online – można to zrobić tylko w czasie rozmowy telefonicznej i nie jest to proste,
  • cena produktów jest wysoka i nie każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z oferty. 

Zobacz: Coral Club – opinie, oszuści, odrobaczanie, forum, forum

Zinzino – testy, piramida, jak zrezygnować?

Przedstawiciele Zinzino dobierają produkty każdemu klientowi na podstawie wykonanego przez niego testu krwi. Zinzino Balance Test (znany też jako Zinzino test do pomiarów kwasów tłuszczowych omega) kosztuje w internecie około 200 zł. 

Jest on bardzo prosty i przypomina pobieranie krwi do zbadania w glukometrze. Preparat nasączony kilkoma kroplami krwi należy odesłać na własny koszt do firmy, która zbada próbkę. Wynik dostępny po 10-20 dniach na stronie internetowej. 

Na podstawie wyników testu specjaliści marki proponują swoim klientom konkretne produkty, które mają poprawić wyniki w kolejnym teście. W ten sposób osoby zainteresowane trafiają do programu subskrypcji – w ramach abonamentu otrzymują kolejne produkty do suplementacji. 

Produkty Zinzino można kupować też bez wchodzenia w comiesięczny abonament, ale wtedy ich cena jest wyższa. Jednocześnie przedstawiciele firmy zachęcają do tego, by nie przerywać suplementacji po miesiącu, czy dwóch, więc niższa cena dla subskrybentów to dobra okazja i warto z niej skorzystać. 

Źródło: zinzino.com

Zinzino to marka działająca w modelu MLM, o których często mówi się, że ich struktura wygląda jak piramida. Przedstawiciele firmy organizują spotkania z klientami i zachęcają ich do wypróbowania produktów. Następnie budują zespoły sprzedawców, którzy wspólnie z nimi i niezależnie także sprzedają produkty Zinzino. 

Nie jest tak, że nie da się wypisać się z planu abonamentowego, choć na pewno nie jest to łatwe. Instrukcję, która mówi o tym, jak zrezygnować z Zinzino można znaleźć w internecie. Jest to możliwe w czasie telefonicznego kontaktu z przedstawicielem firmy. Poza tym można także zrezygnować przez anulowanie subskrypcji w aplikacji na telefon. 

Zobacz: Biuro turystyczne Coral Travel – co mówią opinie?

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne