Strona głównaBudownictwoKrispol - co to za firma? Opinie, cennik, porównanie

Krispol – co to za firma? Opinie, cennik, porównanie

Firma KRISPOL Sp. z o.o. to producent bram oraz stolarki otworowej, do której zaliczamy zewnętrzne rolety okienne, żaluzje wewnętrzne, kraty rolowane, bramy przemysłowe i garażowe, okna i drzwi. Spółka Krispol funkcjonuje na rynku budowlanym od niemal 30 lat i jak twierdzą jej właściciele jej celem jest tworzenie rozwiązań, które są dopasowane do określonych potrzeb klientów. W opinii producenta firma Krispol łączy ze sobą w swoich produktach wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz elastyczność. Te elementy mają ją odróżniać od konkurencji i przyciągać nowych klientów. Firma Krispol oferuje szeroką gamę swoich produktów i możliwość zakupu kilku elementów domu w jednym miejscu. Proponowane przez nią okna, drzwi czy rolety mają szeroką gamę kolorystyczną, różnorodne faktury, detale wykończeniowe oraz dekory. W opinii firmy Krispol proponowane przez nich rozwiązania są nie tylko spersonalizowane, ale również bezpieczne i doskonałe jakościowo. Dzięki swojej sieci sprzedaży firma zapewnia swoim klientom fachowe doradztwo oraz jednolity system gwarancyjny i serwisowy w całej Polsce. 

W tym artykule skupimy się na przedstawieniu wybranej oferty firmy Krispol a także opinii klientów m.in. o oknach Krispol, bramach garażowych Krispol czy opinii o roletach Krispol.

Opinie o marce Krispol na wizytówce Google.

Okna Krispol – opinie na forum bardzo dobre?

W opinii producenta okna Krispol stanowią połączenie wysokiej jakości wykonania z bezpieczeństwem oraz estetyką. Ponadto funkcjonalne dodatki i rozwiązania pozwalają na doskonałe dopasowanie okien oraz drzwi na taras do konkretnych preferencji klienta. W ofercie firmy Krispol znajdują się okna PCV, okna aluminiowe i okna hybrydowe. Okna PVC to w tej chwili standard stosowany w nowoczesnym budownictwie oraz przy renowacji starszych budowli. Są połączeniem wzorcowego, powszechnego wyglądu z uniwersalnością. Okna PVC składają się z ramy wykonanej z profili i uszczelek oraz z szyby. Okna PVC firmy Krispol są oknami 3-szybowymi, co sprawia, że uzyskują optymalny współczynnik przenikania ciepła. W opinii producenta okna PCV firmy Krispol spełniają wszystkie normy domów pasywnych i energooszczędnych. Okna aluminiowe oferowane przez firmę Krispol posiadają bardzo dobrą statykę i pełną odporność na warunki atmosferyczne. W opinii producenta Krispol okna są trwałe, estetyczne i posiadają doskonałe parametry techniczne. Wszystkie okna firmy Krispol są przystosowane do ciepłego montażu. Ciepły montaż to tzw. montaż warstwowy, który jest często wymagany do utrzymania wysokich parametrów termoizolacyjnych okien. W opinii producenta firmy Krispol ciepły montaż ich okien polega na użyciu trzech warstw izolacyjnych: warstwy zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej. 

Opinie na forum o oknach firmy Krispol są opiniami pozytywnymi, aczkolwiek zdarza się, że klienci firmy podkreślają, że kojarzą Krispol bardziej jako producenta bram garażowych niż okien. W opiniach na forum klienci doceniają jednak fakt, że większość oklein występujących na bramach garażowych Krispol występuje również w oknach. Klienci w opiniach na forum podkreślają fakt posiadania przez okna dobrych profili i okuć. 

Okna Krispol FEN82 – opinie o tym modelu przytaczane są najczęściej.

Jednym z najczęściej wyszukiwanych przez potencjalnych klientów modeli okien i drzwi tarasowych firmy Krispol jest FEN82. Okna i drzwi tarasowe FEN 82 powstały z połączenia najlepszej z możliwych konstrukcji ram ościeżnic oraz skrzydeł, solidnego systemu uszczelek a także 3-szybowych pakietów oszklenia, które są energooszczędne. W opinii producenta okien Krispol FEN82 posiadają izolacyjność cieplną, która sprawia, że świetnie sprawdzą się w domach pasywnych i energooszczędnych. Okna i drzwi tarasowe FEN82 w opinii producenta Krispol  posiadają również dobrą izolacyjność akustyczną oraz są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. 

Okna Krispol – opinie jak wypadają na tle konkurencji?

Opinie o oknach Krispol na tle konkurencji wypadają dobrze. Okna Krispol znajdują wśród forumowiczów i użytkowników zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Do pozytywnych opinii na temat marki i produktów Krispol na pewno przyczynia się ich sieć salonów funkcjonująca pod nazwą Krishome, gdzie można dokonać zakupu m.in. całego kompletu stolarki domowej, w skład której wchodzą okna, drzwi wejściowe, brama garażowa, rolety zewnętrzne i inne. Wszystko to ułatwia i przyspiesza klientowi budowę lub remont domu czy mieszkania. 

Żaluzje i rolety od Krispol – opinie.

Zewnętrzne żaluzje okienne Krispol świetnie sprawdzają się na dużych oknach. Nie tylko zapewniają prywatność, ale również obniżają poziom hałasu w domu. W opinii producenta żaluzje zewnętrzne czyli inaczej żaluzje fasadowe Krispol bardzo dobrze zabezpieczają dom przed działaniem czynników atmosferycznych takich jak słońce, deszcz czy wiatr. Ich zaletą jest to, że latem pomagają powstrzymać nadmierne nagrzewanie budynku, a zimą zatrzymują w budynku ciepło. Ponadto duża część żaluzji fasadowych Krispol cieszy się dobrą opinią ze względu na ich antywłamaniowe właściwości. Żaluzje fasadowe Krispol cieszą się dobrą opinią klientów, którzy doceniają ich 5 letnią gwarancję oraz dobrą jakość wykonania. 

Zewnętrzne rolety automatyczne w tej chwili są już standardem coraz częściej wykorzystywanym w domach. W opinii firmy Krispol rolety są wygodne w stosowaniu, pomagają oszczędzać energię i stanowią skuteczną część ochrony antywłamaniowej. Rolety Krispol składają się z takich części budowy jak: skrzynka, wał nawojowy i napęd, pancerz, dolna listwa i prowadnice. W opinii klientów rolety Krispol są bardzo dobrym produktem o wysokiej jakości. Dodatkowym plusem jest obsługa firmy Krispol oraz długa gwarancja. 

Bramy garażowe od Krispol – opinie na forum, alternatywy.

Bramy garażowe to w tej chwili jeden z najważniejszych, najbardziej rzucających się w oczy elementów elewacji budynku. W opinii producenta Krispol bramy garażowe powinny być trwałe, bezproblemowe w obsłudze, bezpieczne a także pasujące wyglądem do całego budynku. W opinii firmy Krispol ich bramy garażowe spełniają wszystkie te warunki, przy czym dodatkowo wspomagają termoizolację domu. W ofercie firmy Krispol znajdują się bramy segmentowe, rolowane a także tzw. bramy rozwierne. W opinii klientów bramy garażowe firmy Krispol są jednymi z najlepszych na rynku. Tak naprawdę firma to wśród forumowiczów znana jest głównie ze względu na bramy garażowe, które są bezkonkurencyjne w opinii wielu. Klienci w swoich opiniach doceniają je za solidność, trwałość oraz estetykę.

Krispol drzwi – opinie na forum internetowym.

Firma Krispol oferuje swoim klientom drzwi zewnętrzne do domów i mieszkań, drzwi boczne oraz drzwi tarasowe. W opinii producenta drzwi Krispol są trwałe, zaawansowane technologicznie , solidne oraz komfortowe. Ponadto posiadają optymalne parametry termoizolacyjne co sprawia, że są doskonałym produktem na lata. Opinie o drzwiach Krispol, które można znaleźć na forum są bardzo pozytywne. Drzwi Krispol są jednym z bardziej rozpoznawalnych na rynku produktów marki. W opiniach o drzwiach Krispol powtarzają się słowa o ich solidności, trwałości oraz ponadczasowym wyglądzie. 

Krispol czy Wiśniowski – wybór nie jest prosty?

Firma Krispol udostępnia na swojej stronie internetowej w zakładce „do pobrania” cennik Krispol. Znajdziemy tam kilka plików, po ściągnięciu których można się zorientować jak kształtują się ceny takich produktów firmy Krispol jak bramy garażowe, drzwi wejściowe, przemysłowe bramy segmentowe oraz przemysłowe bramy i kraty rolowane. Niestety na stronie producenta Krispol nie znajdziemy cennika okien a także rolet i żaluzji, które stanowią element domu. Dzieje się tak ze względu na bardzo indywidualny charakter takich produktów i zamówień. W opiniach klientów na forach internetowych trwa dyskusja czy warto kupować bramy marki Wiśniowski jeśli produkty Krispol są równie dobrej jakości, nie sprawiają problemów i dodatkowo są w niższej cenie niż produkty konkurencji. Trudno wydawać opinię, która firma bardziej zasługuje na zaufanie, Krispol czy Wiśniowski, nie znając wymagań klienta. Warto jednak poczytać opinie innych a także udać się do obu salonów i na tej podstawie podjąć decyzję, Krispol czy Wiśniowski?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne