Strona głównaOpinieUS Polo Assn. Co to za firma? Czym się zajmuje?

US Polo Assn. Co to za firma? Czym się zajmuje?

Dla hasła: US Polo Assn. Wikipedia nie znalazła dużo miejsca. Jeżeli polski internauta chciałaby dowiedzieć się czegoś o firmie US Polo Assn. Wikipedia w Polsce nie może mu niczego zaoferować. Dopiero na zachodnich stronach w sieci po wpisaniu ciągu słów: US Polo Assn. Wikipedia oferuje artykuł, w którym pojawia się wyjaśnienie. Tak więc, żeby rozjaśnić wątpliwości dotyczące US Polo Assn., co to za firma, czym się zajmuje, należy poszperać po zagranicznych portalach. A informują one o tym, że US Polo Assn. jest nazwą marki należącej do United States Polo Association – organizacji, która działa na rzecz sporu polo w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tak więc US Polo Assn. jest po prostu marką odzieżową, która oferuje swoje wyroby na całym świecie, posiada bowiem salony aż w 135 krajach.

Odzież, jaką wytwarza firma przeznaczona jest dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Oprócz odzieży US Polo Assn. ma w ofercie również różne akcesoria, torby podróżne, torebki dla kobiet. Skoro już potrafimy odpowiedzieć na pytanie o US Polo Assn., co to za firma, jaką ofertę przygotowała dla określonych klientów, przyjrzyjmy się jak firma funkcjonuje w Polsce, czy dostępne są jej sklepy. 

Firmowe sklepy US Polo Assn

Głównym sklepem internetowym jest ten dostępny pod adresem pl.uspoloassn.com. Oferuje on szeroki wybór odzieży i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Na tle innych firm, marka US Polo Assn. sklep ma wyposażony doskonale, internetowa strona firmy jest przejrzysta i bardzo czytelna. Można dzięki niej zaopatrzyć się w markowe spodnie koszulki polo, T-shirty, skarpetki, torby i inne produkty o bardzo wysokiej jakości.  Wysyłkę od US Polo Assn. sklep oferuje do wielu krajów. Nas interesuje oczywiście to, czy towary są wysyłane do Polski. Tak, US Polo Assn. wysyła odzież do kraju nad Wisłą. Czy odzież amerykańskiej firmy jest dostępna także na stronach polskich sklepów? Tak, w polskich sklepach również kupimy produkty tego producenta. W sieci istnieje szereg sprzedawców, którzy sprowadzają zachodnie towary do Polski, by następnie sprzedawać je na szeroką skalę. Tak też dzieje się w przypadku tej amerykańskiej firmy.

Wszyscy chyba wiedzą, że koszulka polo ma ścisły związek z dyscyplina sportową jaką jest polo. Wspominaliśmy o tym na początku, odpowiadając na pytanie o US Polo Ass., co to za firma i czym się zajmuje. Oczywiście ten producent nie jest prekursorem w wytwarzaniu takich koszulek. Historia tej odzieży zaczyna się od Francuza Rene Lacoste. Koszulki z emblematem krokodyla znane są chyba każdemu. W Ameryce jednym z najlepszych producentów koszulek polo stał się Ralph Lauren. O tym, czy lepsze wyroby oferuje Ralph Lauren czy US Polo Assn. Wikipedia nam nie powie, ale zawsze możemy poczytać opinie tych, którzy skorzystali z oferty dwóch producentów. Jak więc rzecz się ma dla firm US Polo Assn.,Ralph Lauren, różnica między nimi jest duża, która z nich oferuje lepsze koszulki?

US Polo Assn. – Ralph Lauren. Różnica

Jak już wspomnieliśmy, aby porównać obie firmy należy posłuchać głosów użytkowników. A mówią oni, że Ralph Lauren jest marka bardziej ekskluzywną, snobistyczną, bardziej cenioną w światku graczy w polo. Z drugiej strony popularnością większą cieszy się wśród zwykłych Amerykanów marka US Polo Assn. A jak się rzecz ma w przypadku jakości produktów, czy czyniąc porównanie US Polo Assn.- Ralph Lauren, różnica będzie w tym wypadku znaczna? Tutaj nie ma już takich wyraźnych podziałów, obie marki wytwarzają wysokiej jakości koszulki, choć Ralph Lauren stosuje podobno lepsze materiały.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne