Strona głównaOpinieCohnpol - opinie, kraj produkcji, wyprzedaże

Cohnpol – opinie, kraj produkcji, wyprzedaże

Obecnie rośnie popularność kupowania ubrań i akcesoriów w małych i średnich sklepach. Ludzie zaczynają widzieć potrzebę wspierania lokalnych biznesów. Ubrania i obuwie z dużych, popularnych sieciówek stają się coraz mniej popularne. Dzieje się tak za sprawą wzrostu świadomości dotyczącej ochrony środowiska czy niehumanitarnego traktowania pracowników wielkich fabryk tych przedsiębiorstw, którzy za głodową pensję szyją nasze piękne bluzki. 

Oczywiście, produkcja nowych ubrań, którą my jako konsumenci napędzamy przez ich kupowanie, zawsze będzie negatywnie wpływać na środowisko – czy to przez transport rzeczy, emisję gazów cieplarnianych podczas ich produkcji czy problemy z odpadami. Jednak nadmierne samobiczowanie do niczego dobrego nas nie doprowadzi. 

Warto kupować świadomie – mniej znaczy lepiej. Staraj się więc wybierać takie ubrania i akcesoria, które posłużą Ci przez wiele lat. Producentem takich rzeczy, a właściwie obuwia, jest Conhpol. 

Conhpol – opinie 

Conhpol, jakie ma opinie i co to za marka? Conhpol jest firmą założoną przez Henryka Konopkę w 1978 roku. Młody mężczyzna, który został świeżo upieczonym Mistrzem Rzemiosła, postanawia zacząć zarabiać na swojej pasji. W ślad za nim poszły jego dzieci, które stworzyły trzy odmienne podmioty gospodarcze – Conhpol Dynamic, Conhpol Relax, Conhpol Bis. W Conhpol Elite znajdziesz modele wszystkich trzech firm.

Buty Conhpol opiniowane są jako produkt premium, dlatego ich ceny nie są najniższe. Jednak za jakość trzeba płacić. Ich obuwie tworzone jest ze skóry. W ofercie mają zarówno męskie obuwie jak i damskie. Buty Conhpol opinie mają bardzo dobre. Chwalona jest ich jakość i design. 

Conhpol – opinie o marce mają odzwierciedlenie również w nagrodach, jakie ona dostała. Firma w 2017 r. była laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej w kategorii średniej wielkości biznesów. 

cohnpol c00c-4592 opinie
Źródło: Ceneo.pl. Jak widzimy opinie dot. butów są całkiem dobre. W przypadku tego modelu 4.5 gwiazdki na 5.

Conhpol Elite – opinie 

Buty z Conhpol Elite w opiniach wypadają bardzo zachęcająco. Z racji, że są one raczej z wyższej półki, to wymagania ich nabywców również są wysokie. W większości obuwie z salonów Conhpol Elite w opiniach wypada jako produkt wart swojej ceny. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tej części garderoby, która będzie służyć Ci przez lata, to rozważ ofertę Conhpol Elite. 

Opinii o butach nie ma w Internecie dużo – marka jest dość niszowa. Jeśli lubisz eleganckie i wygodne obuwie, którego nie nosi co trzecia osoba na ulicy, to oferta Conhpol Elite jest dla Ciebie. 

Buty podwyższające Conhpol – opinie 

Buty podwyższające Conhpol w opiniach klientów opisywane są jako porządne obuwie, które w sprytny sposób dodaje mężczyznom kilka centymetrów wzrostu. Mężczyźni tak samo jak kobiety, mogą za pomocą obuwia modyfikować swoją wysokość i nie ma w tym nic dziwnego. 

Buty podwyższające Conhpol w opiniach konsumentów są opisywane jako bardzo wygodne i stylowe – znajdziesz w ich kolekcjach odważne, kolorowe modele oraz stonowane klasyki. 

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego typu obuwia, to przejrzyj ofertę butów podwyższających od Conhpol. Opinie są oczywiście subiektywne, ale mimo wszystko zawsze je czytamy. Nie muszą być one czynnikiem decydującym o zakupie jakiegoś przedmiotu, ale mogą pomóc nam podjąć ostateczną decyzję. 

Conhpol – gdzie szukasz wyprzedaży? 

Wszystkie nowości znajdziesz w sklepie internetowym Conhpol Elite w zakładce „Nowości”. Conhpol ma swój sklep również na Allegro. 

Jeśli chodzi o promocje i wyprzedaże, to są one realizowane zarówno online, jak i w stacjonarnych placówkach Conhpol w: Warszawie, Kielcach, Zakopanem i Krakowie. Conhpol ma także showroom w miejscowości Stanisław Górny. Kody rabatowe i aktualnie obowiązujące promocje znajdziesz na stronie sklepu. 

Nie warto jest korzystać z kodów rabatowych z nieznajomych źródeł internetowych – często w ogóle one nie działają, a wchodząc na stronę z nimi, możesz pobrać przypadkowo jakiegoś wirusa na swój laptop. 

Kodów rabatowych i promocji polecamy szukać na oficjalnej stronie sklepu lub na profilach społecznościowych Conhpol. Jeśli szukasz jakiejś nowości, która odświeży Twój look, to sklep właśnie wypuścił kolekcję wiosna – lato 2022.

Mimo że marka słynie z eleganckiego obuwia na specjalne okazje lub do pracy, to w sklepie znajdziesz również coś w sportowym stylu. Oferta sneakersów, zarówno tych damskich jak i męskich, jest imponująca. Widać, że marka idzie z duchem czasu – obecnie łączenie codziennego, luźnego stylu z elegancją jest w modzie. 

Ich buty są bardzo różnorodne – od klasycznych modeli po ekstrawaganckie buty, które przyciągną uwagę wielu osób. Jeśli rozważasz zakup porządnego obuwia, to oferta Conhpol jest dla Ciebie. Warto jest śledzić wyprzedaże na ich stronie – możliwe, że uda Ci się upolować świetne jakościowo buty w promocyjnej cenie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne