Strona głównaOpinieTime Store – opinie o sklepie internetowym

Time Store – opinie o sklepie internetowym

Prawdziwym odkryciem miłośników zakupów online jest sklep Time Store. Opinie w przeważającej większości są pozytywne. Chociaż internauci przyznają, że podchodzili to tej strony z dość dużą rezerwą. Powodem tego jest wskazanie siedziby na Słowacji i podejrzanie niskie, na szczęście wiele osób postanowiło dać szansę sprzedawcy. Jak widać po opiniach był to dobry krok, dodatkowo czas dostawy w niektórych przypadkach wyniósł zaledwie 3 dni – to kolejna zaleta sklepu Time Store. Opinie nie mogą kłamać, zwłaszcza, że ich autorzy dodają czasami realne zdjęcia tego, co zamówili. Na plus jest także dbałość o odpowiednie zabezpieczenia paczek, wysyłany towar owijany jest w folię bąbelkową, dlatego nie ma mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach. Czujność społeczeństwa świadczy o ich ostrożności, co oczywiście jest dobre. W sieci niestety działa wiele sklepów, które z uczciwością mają niewiele wspólnego, na szczęście do tego grona nie zalicza się Time Store. Pośród tych wszystkich zalet można znaleźć jedną wadę, która nie przyćmi na pewno walorów – chodzi o brak możliwości wyboru przewoźnika. Na to zwracają uwagę osoby pozostawiające komentarze na temat sklepu internetowego Time Store.

Sklep posiada markowe zegarki, więc nie zobaczycie tam produktów takich firm jak chociażby Curren.

Time Store – opinie o sklepie i ich znaczenie

Środki ostrożności w postaci zapoznawania się z opiniami w Internecie na temat poszczególnych sklepów są dobrym zwyczajem. Często niestety przez własną nieostrożność można paść ofiarą oszustwa. To z kolei nie grozi klientom sklepu obline Time Store. Pomimo wysyłki towarów ze Słowacji, szybko docierają one do klientów, tak przynajmniej wskazują opinie. Pozostaje tylko jedna kwestia co do Time Store, czy oryginalne zegarki w ofercie faktycznie takie są? Z pewnością warto byłoby się o tym przekonać samodzielnie, wszystko wskazuje jednak na to, że faktycznie tak jest. Świadczą o tym niektóre opinie pozostawiane w sieci przez klientów sklepu. Co ważniejsze, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można poprosić o przedstawienie certyfikatu autentyczności, niektórzy kupujący otrzymali takowy w przesyłce. Każdy tak naprawdę może zapoznać się z opiniami o Time Store. Wystarczy odwiedzić stronę Ceneo.pl, aby zobaczyć, że sklep otrzymał aż 81% pozytywnych opinii w ciągu ostatnich 30 dni. Przekłada się to na ogólną liczbę 1041 popierających zdań o obsłudze, terminie dostawy i innych parametrach.

Sklep Time Trend

Produkty marki Time Store – czy są oryginalne?

Nad czym zastanawiają się w pierwszej kolejności klienci Time Store. Czy oryginalne zegarki widoczne na stronie rzeczywiście takimi są. Po rozwinięciu kategorii „męski zegarki” i „damskie zegarki” widoczne są marki takie jak Diesel, Hugo Boss, Citizen, czy Timberland. Oczywiście to tylko kilka przykładów, ponieważ oferta jest znacznie szersza. W asortymencie widoczne są torebki, perfumy, okulary przeciwsłoneczne oraz biżuteria. Uwagę przyciągają korzystne ceny, czasami trudno uwierzyć w ich prawdziwość. Jak się jednak okazuje, takie są naprawdę, być może wynika to ze specyficznej polityki cenowej firmy. Odwiedzając stronę Time Store łatwo zobaczyć kilka informacji, między innymi o możliwości zwrotu towaru w ciągu 30 dni. Ponadto wszystkie produkty objęte są 100% gwarancją pochodzenia. Sklep przyjmuje również reklamacje, mało tego, współpracują z zegarmistrzem, który w razie potrzeby zajmie się profesjonalną naprawą. Na uwagę zasługuje ponadto wskazanie na dużą satysfakcję klientów, sięgającą aż 93% wszystkich. Jeśli wierzyć statystykom, w sklepie można obejrzeć aż ponad 9.000 modeli produktów różnego rodzaju.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne