Strona głównaRozrywkaGdzie obejrzeć film "Pętla"?

Gdzie obejrzeć film „Pętla”?

„Pętla” to polski film fabularny, w reżyserii Patryka Vegi, który zadebiutował na początku września 2020 roku. Film opowiada o młodym skorumpowanym policjancie, który zaczyna współpracę z ukraińskimi braćmi, przez co wpada w przestępczy światek i zaczyna prowadzić dom publiczny, który dostarcza mu niezwykle przydatnych informacji. W głównych i drugoplanowych rolach wystąpili Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski oraz Arkadiusz Nader. W tym samym czasie co film, powstawał serial o tym samym tytule; zadebiutował on na Canal+ 12 grudnia 2020, o godzinie 23:00. Serial składa się z czterech odcinków, po 45 minut każdy. Film, podobnie jak serial jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób dorosłych. Produkcja opisywana jest, jako dramat sensacyjny, dostała również 9 nominacji – wszystkie do anty nagród „Węże”. Film został nominowany w kategoriach takich jak: Najgorszy aktor, Najgorszy duet na ekranie, Najgorszy scenariusz, Najbardziej żenująca scena, Efekt specjalnej troski, oraz Najgorszy film. Film zgarnął również trzy nagrody Węża, w kategoriach: Najgorsza aktorka, Najgorsza reżyseria oraz Efekt specjalnej troski. Produkcja zebrała w dużej mierze negatywne recenzje, zarówno ze strony krytyków, jak i amatorów kina. Pojawiły się też jednak bardzo pozytywne głosy, nazywając film pełnym wartkiej akcji, oraz ciekawym. Jest to film, który bardzo przypomina poprzednie filmy twórcy, dla niektórych może więc nie wydawać się odpowiedni, jako, że zawiera w sobie dużo wulgaryzmów, oraz nie stroni od wątków seksualnych. Jest to produkcja, którą z pewnością polubią fani filmów Patryka Vegi.

Film „Pętla” – kiedy pojawi się na Netflixie?

Netflix to platforma streamingowa, która ma swoją siedzibę w Los Gatos, California. Serwis oferuje dostęp do filmów i seriali za opłatą, a w Polsce usługa dostępna jest od jesieni 2016 roku. Na platformie można znaleźć zarówno filmy pochodzące z Polski, jak i zagraniczne produkcje, które można oglądać z polskim tłumaczeniem, zarówno w formie napisów, jak i lektora czy dubbingu. Film „Pętla” w reżyserii Patryka Vegi trafi na platformę Netflix w lutym 2021 roku. Produkcja od tego czasu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, bijąc rekordy popularności na platformie. Premiera filmu „Pętla” nastąpiła podczas trwania obostrzeń związanych z pandemią, dlatego też nie dotarł do tak dużej ilości widzów, jak poprzednie filmy reżysera. Pojawienie się filmu na Netflixie umożliwiło fanom reżysera, oraz osobom zainteresowanym filmem obejrzenie go.

Gdzie obejrzeć film za darmo?

W takim razie, gdzie obejrzeć “Pętla” za darmo? Istnieje wiele serwisów internetowych, które oferują obejrzenie filmu „Pętla” za darmo. Pewne strony mają bardzo szeroką bazę filmów, proponując nam do zobaczenia najnowsze i najgorętsze produkcje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. W internecie możemy też znaleźć inne produkcje reżysera Patryka Vegi, te najpopularniejsze, ale też i te mniej popularne. Obejrzenie filmu „Pętla” za darmo nie powinno nam przysporzyć kłopotów, jednak poleca się korzystanie z pobierających ryczałt serwisów VOD, takich jak Netflix. Dobrze wyposażone platformy streamingowe mają wiele ciekawych funkcji, które czynią oglądanie przyjemniejszym, pozwalają też na sprawne przewijanie produkcji, pominięcie intra, szybkie przełączanie oraz sprawdzanie informacji. Dogodności, które oferują takie strony, sięgają dalej – mamy możliwość wybrania sobie języka, w jakim oglądamy, oraz sposobu tłumaczenia – czy to przez napisy, czy przez lektora. Należy też pamiętać, że są to źródła legalne, które przynoszą twórcom dochody.

 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne