Strona głównaZdrowieApteka Zawiszy – opinie, czy warto?

Apteka Zawiszy – opinie, czy warto?

Zawisza Czarny jest kultową postacią w świecie polskich legend oraz przysłów. W końcu polegać na kimś jak na Zawiszy to powierzyć swoje interesy osobie wiernej obietnicom, niosącej pomoc i wsparcie. Korzystanie z renomy tego średniowiecznego rycerza jako szyldu niesie za sobą niejedną obietnicę. Czy tak samo jest w przypadku Apteki Zawiszy? Sprawdźmy opinie i dowiedzmy się, czy warto na nich polegać.

Zobacz: Oprogramowanie dla aptek

Apteka Zawiszy – co wiemy o sklepie?

Apteka Zawiszy Czarnego mieści się w Łodzi, na ulicy Złotniczej 3. Dla osób spoza tego miasta istnieje również możliwość zakupów online na stronie internetowej aptekazawiszy.pl. Swoją popularność zawdzięcza atrakcyjnym cenom, co wywindowało ją wysoko w wynikach wyszukiwania. Nie ma co się dziwić. 

Zdrowie jest drogie w dwójnasób – stanowi fundament dla naszego funkcjonowania i nie powinno być bagatelizowane. Z drugiej strony kosztuje swoje, szczególnie kiedy zależy nam na jakości leków i usług. Niekiedy poszczególne grupy leków, które jesteśmy zmuszeni brać, cechują się zaskakująco wysokimi cenami. A przecież wszyscy chcemy być zdrowi. 

Według rankingu z 2018 roku, który stworzyli autorzy strony Brave Beaver, Apteka Zawiszy Czarnego znalazła się na 6. miejscu pośród najtańszych aptek internetowych w Polsce. Twórcy rankingu uwzględniali głównie ceny leków, ponieważ koszty dostawy w niektórych aptekach online są uzależnione od kwoty zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej, udamy się na inne porównywarki cenowe, by sprawdzić, jakie Apteka Zawiszy zbiera opinie wśród klientów.

Apteka Zawiszy – opinie Ceneo

Zaczniemy od strony Ceneo, by sprawdzić Aptekę Zawiszy i opinie na jej temat. Jak widać na poniższym obrazku, apteka zebrała średnią 5.0 na podstawie prawie 40 tysięcy głosów. Rzadko kiedy opieramy się na tak wysokiej liczbie opinii, co tylko pozytywnie zaskakuje względem Apteki Zawiszy oraz opinii, jakie zbiera.

Źródło: ceneo.pl

Skuteczność zamówień w Aptece Zawiszy wynosi 99% przy szybkiej wysyłce, która trwa 2 dni. Jak wygląda sekcja opinii? Pozytywne komentarze wskazują na szeroki asortyment, w którym można przebierać do woli. Przystępne ceny leków również stanowią zaletę robienia zakupów w aptece internetowej. Inną cenną rzeczą, jaką rozdajemy niechętnie, jest czas. Zamówienia z Apteki Zawiszy docierają zgodnie z terminem, maksymalnie do dwóch dni roboczych. Niektóre opinie piszą o otrzymaniu leków na drugi dzień od złożenia zamówienia. To się ceni.

Zobacz: Jak oszukać test na narkotyki z apteki?

W ramach obiektywizmu postanowiliśmy udać się także do niezadowolonych klientów. Na co w Aptece Zawiszy narzekają opinie negatywne? Między innymi na brak kontaktu z obsługą lub brak informacji o tym, że lek przestał być dostępny. Inny komentarz skupił się na tym, że produkty przyszły w uszkodzonych opakowaniach. 

Tym, co ważne, jest szybka reakcja personelu sklepu. Niemal każda negatywna opinia posiada odpowiedź ze strony pracowników. Dzięki temu dowiadujemy się, że uszkodzone opakowania mogą być winą firmy kurierskiej, ponieważ od momentu doręczenie zamówienia firmie dostawczej, apteka nie ma wpływu na stan paczki. 

Inne pozwalają sądzić, że sklep poinformował w mailu o zmienionym składzie leku lub próbował się skontaktować w celu otrzymania potwierdzenia płatności za zamówienie. W takim przypadku trudno jednoznacznie krytykować Aptekę Zawiszy, jeśli niedopatrzenie znajduje się po stronie klienta. 

Apteka Zawiszy – opinie na innych portalach

W celu dokładniejszego zbadania gruntu udaliśmy się na inne strony. Na portalu opineo.pl Apteka Zawiszy ma średnią 4.9 na podstawie ponad 68 tysięcy ocen. Na wszystkie opinie, pozytywów jest aż 67 tysięcy. Negatywne komentarze stanowią ledwie 520 głosów, gdzie biorąc pod uwagę ostatni rok, to tylko 146 niezadowolonych klientów. Liczby, bez wchodzenia w sekcję komentarzy, mówią same za siebie. Z kolei strona twojeopinie.com przedstawia średnią 4.5 dla Apteki Zawiszy poprzez 324 opinie.

Nie mamy wątpliwości, że Apteka Zawiszy Czarnego zasłużenie tytułuje się przysłowiową osobą, której zasługi są niezawodne. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów, z czym, choć ktoś mógłby chcieć, nie ma co dyskutować. 

Zobacz: Trader 21 – kto to, książka, imię i nazwisko, opinie, oszust, kim jest, majątek, żona, gdzie mieszka

Sprawdź jeszcze

Popularne