Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Wojciecha/Wojtka

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Wojciecha/Wojtka

Dla Wojciecha liczy się przede wszystkim osiąganie zamierzonych celów. Uparcie i konsekwentnie dąży do swojego, potrafi powstrzymać swoją wybuchową część charakteru. Pracowitość, energia, zaradność – te cechy również są dla niego charakterystyczne. Wielu znajomych składa życzenia imieninowe i urodzinowe dla Wojciecha, co bardzo go cieszy. Wojciech wykazuje czasami naturę introwertyka, na głos mówi tylko to, o czym chce. Poniższe życzenia imieninowe i urodzinowe dla Wojciecha powinny zadowolić:

Dzisiaj świętujemy razem z Tobą,

W końcu jesteś dla nas bliską osobą,

Winszujemy powodzenia w sytuacji każdej,

Powodów do smutku żadnych.

Życzenia urodzinowe dla Wojciecha

Pomimo, że Wojciech ma trudności w obdarzaniu zaufaniem, ma swoje grono znajomych. To od nich i rodziny pochodzą najczęściej życzenia urodzinowe dla Wojciecha. Może nie zawsze to okazuje, ale jest zadowolony z faktu, że pamięta się o dniu jego urodzin. W życzeniach urodzinowych dla Wojciecha nie powinno zabraknąć prostych słów, mają największe znaczenie w życiu:

Życzę wiary w lepsze jutro,

Niech Ci się wiedzie w każdej dziedzinie,

Miłość też jest potrzebna, więc niech kwitnie,

Podobnie jak zdrowie, które daje mnóstwo siły.

Życzenia imieninowe dla Wojciecha

Niektóre cechy charakteru mogłyby nieco odsuwać ludzi od osób o tym imieniu. Jednak nadrabia pogodą ducha i okazywaniem wszystkim sympatii. Generalnie imię Wojciech pochodzi z języka starosłowiańskiego i oznacza wojownika. Trudno o lepsze nawiązanie. Życzenia imieninowe dla Wojciecha nie muszą być pełne wzniosłych słów, dla niego liczą się nawet te najmniejsze gesty. Dlatego poniższe życzenia imieninowe dla Wojciecha spotkają się z jego aprobatą:

Powodzenia w realizacji przedsięwzięć,

Spełnienia marzeń bez żadnych ograniczeń,

Zdrowia, dzięki któremu możesz wszystko,

Odrobiny szczęścia, które zawsze się przyda.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Wojciecha

Prawdziwa natura Wojciecha znajduje się pod grubym pancerzem jego powierzchowności. Zasadniczo jest dobrym mężem i ojcem, ale bywa zazdrosny. Z uwagi na dość specyficzny charakter lepiej uważać na śmieszne życzenia imieninowe dla Wojciecha. Chyba nikt nie chciałby, aby solenizant poczuł się w jakikolwiek sposób dotknięty. Niekoniecznie poważne, raczej śmieszne życzenia imieninowe dla Wojciecha znajdują się poniżej.

Dzień wspaniały, dzień to miły,

Dzisiaj w końcu Twoje imieniny,

Dlatego życzenia piękne płyną,

Bądź wreszcie z jakąś fajną dziewczyną.

Życzenia na 18. dla Wojciecha

Wojciech jak nikt inny czeka na osiągnięcie pełnoletności. Dla niego wszystko ulega wówczas zmianie, może podkreślać swoje przekonanie o nieomylności. Życzenia na 18. dla Wojciecha nie muszą skupiać się tylko wokół kwestii oczywistych. Jednak nie znając go dobrze, lepiej postawić na tradycyjne życzenia na 18. dla Wojciecha. Na przykład takie, jak te poniżej:

Zdrówka, szczęścia i wzajemnej miłości,

Niech nic Cię w życiu nie złości,

Oby los był dla Ciebie łaskawy,

Bądź zawsze świata ciekawy.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Wojciecha

Motywy swojego działania Wojciech zostawia zawsze dla siebie. Trudno wywrzeć na niego wpływ, sam podejmuje wszystkie decyzje. Nie liczy się ze zdaniem innych osób. Takie cechy mogą w nim dostrzec właściwie tylko najbliżsi ludzie. Życzenia urodzinowe dla kolegi Wojciecha złożyć łatwo, wystarczy wskazać na podstawowe życiowe wartości. Jeżeli szukasz ciekawych, ale niecodziennych życzeń urodzinowych dla kolegi Wojciecha, weź przykład z poniższych:

Aby otaczali Cię tylko dobrzy ludzie,

Staraj się nie poddawać panującej obłudzie,

Bądź po prostu sobą, nie do podrobienia,

Zrealizuj wszystko, co masz do zrobienia.

Życzenia urodzinowe dla syna Wojciecha

W życiu Wojciecha szczególne miejsce zajmuje właśnie rodzina. Cieszy się, gdy może zawsze na nią liczyć. Szczególne znaczenie mają zatem życzenia urodzinowe dla syna Wojciecha. Wywołują wzruszenia i udowadniają nieskończoną miłość do dziecka. Najpiękniejsze życzenia urodzinowe dla syna Wojciecha płyną prosto z rodzicielskiego serca:

Aby siła ducha nigdy Cię opuszczała,

Przyjmuj z godnością wszystko, co los Ci zsyła,

Miej odwagę marzyć i spełniać sny,

Bądź zdrów i silny, aby mieć możliwość działania.

Imieniny Wojciecha – daty, kiedy wypadają

Bardzo popularne jest obchodzenie imienin Wojciecha. Datą, kiedy wypadają najczęściej celebrowane jest 23 kwietnia. Ale to nie koniec, bo są jeszcze dni, kiedy można świętować imieniny Wojciecha. Daty, kiedy wypadają to choćby 12 czerwca, 24 lipca, czy 20 października. Może czas przygotować życzenia:

Składamy życzenia proste, ale od serca,

Milionów w totka wygrania, osoby do kochania,

Zdrówka i oczywiście pomyślności,

Powodzenia w życiu i bezkresnej radości.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne