Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Bartosza

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Bartosza

Jedną z polskich tradycji jest obchodzenie imienin. Zazwyczaj dotyczy to osób dorosłych, rzadziej natomiast dzieci. Dzieci, nastolatkowie przykładają zdecydowanie większą wagę do urodzin, które są prawdziwie ważnym wydarzeniem. Każda bliska osoba powinna zadbać o stworzenie najlepszych życzeń imieninowych i urodzinowych dla Bartosza. Solenizant, czy jubilat z pewnością chętnie posłucha, czego winszują ważne osoby w jego życiu. Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Bartosza mogą prezentować się następująco:

Życzyć wszystkiego dobrego to za mało,

Więcej słów by się więc przydało,

Niech Ci się wiedzie na co dzień,

A szczęście towarzyszy Tobie jak cień.

Życzenia urodzinowe dla Bartosza

Urodziny bliskich osób to świetna sposobność do spotkania z bliskimi. W dobrym tonie jest w pierwszej kolejności skontaktowanie się z jubilatem w celu złożenia cudownych życzeń urodzinowych dla Bartosza. Wszystkie się liczą, ale najlepiej stworzyć własne, które będą najlepiej pasowały do konkretnej osoby. Życzenia urodzinowe dla Bartosza mają pokazać, jak ważny jest dla osób go otaczających.

Aby ludzka dobroć zawsze Ci towarzyszyła,

Życzę również pogody ducha i długich lat życia,

Spokoju, pomyślności, miłości i serdeczności,

Ponadto kreatywności i wzajemnej miłości.

Życzenia imieninowe dla Bartosza

Imię Bartosz pochodzi z języka aramejskiego, w naszym kraju jest znane mniej więcej od epoki średniowiecza. Nadawano je wielu szlachcicom i mieszczanom, znajdowało się również w piosenkach ludowych. Jest to również znana postać w chrześcijaństwie, patronuje aż 150 kościołom w Polsce. Życzenia imieninowe dla Bartosza powinny podkreślać wszystkie jego najważniejsze cechy. Jako przykład życzeń imieninowych dla Bartosza można podać poniższy:

Siły i odwagi do sięgania po marzenia,

Natchnień do realizacji poszczególnych celów,

Nieustraszonego sięgania po swoje,

Wiary w lepsze jutro i stawiania czoła niepowodzeniom.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Bartosza

Celebrowanie święta swojego patrona to nic innego, jak imieniny. Zgodnie z wielowiekową tradycją w takim dniu solenizantowi wręcza się prezenty. Powinno również znaleźć się miejsce na śmieszne życzenia imieninowe dla Bartosza. Jeżeli patron ma więcej swoich dni w roku, wówczas wybór pada na datę najbliższą urodzin. W niektórych przypadkach składanie śmiesznych życzeń imieninowych dla Bartosza łączy się z urodzinami. Niezależnie od tego mogą one brzmieć:

Dzisiaj się śmiej i dobry humor miej,

My też chętnie się pobawimy w Twoje imieniny,

Dużo radości, jak najmniej złości,

Tego i więcej dobrego Ci życzę, jednocześnie 100 lat krzyczę.

Życzenia na 18. dla Bartosza

Ogromnym nietaktem byłoby zapominanie o złożeniu życzeń na 18 dla Bartosza. Jest to szczególnie niedopuszczalne, kiedy to bliska osoba. Tak naprawdę nie istnieje żadne wytłumaczenie takiej sytuacji. Jest to jeden z powodów, dla których daty powinny być notowane w kalendarzu podręcznym lub telefonie. Życzenia na 18. dla Bartosza mają być uprzejme i szczere:

Wszystkiego dobrego w dorosłym życiu,

Żadnych smutków, a jedynie radości,

Jak najmniej trosk i mnóstwa sukcesów,

Zdobycia dobrego wykształcenia.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Bartosza?

Dostałeś właśnie zaproszenie na urodziny do kolegi i nie wiesz, co mu kupić? Ten problem rozwiążesz na samym końcu. W pierwszej kolejności pomyśl lepiej o życzeniach urodzinowych dla kolegi Bartosza. Tak naprawdę to one są kwintesencją jubileuszu narodzin, to na nich trzeba się skupić. Zamiast kopiować gotowe życzenia urodzinowe dla kolegi Bartosza, znacznie lepiej zaprezentują się pisane od serca:

Aby nie było nigdy porannej pobudki,

Schowaj głęboko swoje wszystkie smutki,

Bądź duchem zawsze młody,

Niech każdy zazdrości Twojej urody.

Życzenia urodzinowe dla syna Bartosza

Co może być elementem życzeń urodzinowych dla syna Bartosza? Na pewno wszystko, co najlepsze, co rodzicielskie serce podyktuje. Więzi między dziećmi a rodzicami trudno porównywać do innych. Każda rodzina ma swoją osobną historię, doświadczenia i mnóstwo emocji. Dlatego takie właśnie są życzenie urodzinowe dla syna Bartosza:

Żyj tak, abyś niczego nie żałował,

Niech każdy dzień będzie owocny i wyjątkowy,

Oby każda chwila w Twoim życiu była wypełniona szczęściem,

Zarażaj optymizmem wszystkich wokół.

Imieniny Bartosza – daty, kiedy wypadają?

Jeżeli zastanawiasz się nad imieninami Bartosza – daty, kiedy wypadają łatwo sprawdzić. W sieci podane są głównie 4, a konkretnie: 21 kwietnia, , 24 sierpnia, 3 września i 12 grudnia. To właśnie w tym czasie można świętować imieniny Bartosza. Daty, kiedy wypadają trzeba zatem wpisać w kalendarz i złożyć życzenia:

Niech każdy nowo nadchodzący dzień będzie wspaniały,

Niech przynosi mnóstwo radości i zadowolenia,

Niech los nie skąpi też miłości, zdrowia, pomyślności,

Niech po prostu zsyła same szczęśliwości.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne