Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Adama

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Adama

Adam jest człowiekiem, na którym można polegać, zawsze przykłada się do powierzonych mu zadań. Ceni sobie w życiu niezależność, jest mistrzem w planowaniu, nic w jego życiu nie dzieje się przez przypadek. Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Adama powinny być właśnie proste i szczere – takie doceni najbardziej. Czasami się zawstydza, więc życzenia imieninowe i urodzinowe dla Adama mogą to spowodować. 

Przyjmij proszę ode mnie życzenia,

Oby w życiu nie zabrakło powodzenia,

Zdrówka też życzymy, miłości i wyrozumiałej rodziny,

Z tym wszystkim do Ciebie dzisiaj przychodzimy.

Życzenia urodzinowe dla Adama

Życzenia urodzinowe dla Adama są doskonałą okazją do pokazania jak ważny jest w czyimś życiu. To dobry kompan do rozmów, jest lubiany w towarzystwie. Pewne jest to, że zawsze zareaguje szczerze na ewentualne wydarzenia, niespodzianki. Czasami może w ten sposób urazić osobę trzecią. Życzenia urodzinowe dla Adama powinny zawierać to, co najważniejsze w życiu:

Życzenia zdrowia i szczęścia nie są oklepane,

Wręcz przeciwnie – każdy powinien je doceniać,

Od siebie dodam jeszcze abyś realizował swoje plany i założenia,

Spełniaj marzenia, nawet jeśli wydają się one nierealne.

Życzenia imieninowe dla Adama

Imię Adam wywodzi się z języka hebrajskiego, sumeryjskiego, akadyjskiego i arabskiego. W każdym z nich ma inne znaczenie, równie ważne. Wielu kojarzy się głównie jako pierwszy człowiek na stworzony przez Boga. Życzenia imieninowe dla Adama warto zawsze złożyć, z pewnością dodadzą mu pewności siebie i wywołają uśmiech na twarzy. Docenia ciepło domowego ogniska, więc najważniejsze są życzenia imieninowe dla Adama od najbliższych.

Żyj tak, jakby jutra miało nie być,

Czerp wiele przyjemności i satysfakcji,

100 lat w dobrobycie i szczęściu,

Niech Ci się wiedze jak najlepiej.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Adama

Solenizant czasami zapomina o swoim konserwatywnym podejściu do życia i wtedy staje się nieco bardziej rozluźniony. Śmieszne życzenia imieninowe dla Adama nie powinny zatem zaszkodzić, być może nawet zadowolić. Lubi, gdy ktoś go chwali i poświęca uwagę, idealnym sposobem na to jest złożenie śmiesznych życzeń imieninowych dla Adama. Zawsze jednak mimo wszystko trzeba uważać na dobór słów, aby efekt nie był odwrotny.

Życzenia wszystkiego najlepszego,

Na przykład życia baśniowego,

Nie bądź bardzo kochliwy, ale zawsze szczęśliwy,

Aby życie Cię rozpieszczało i energię dawało.

Życzenia na 18. dla Adama

Życzenia na 18. dla Adama są bardzo ważne. Przeżywa każdy ważny moment w swoim życiu, którym jest między innymi wkroczenie w dorosłość. To dla niego najlepszy okres, ponieważ może w końcu pokazać innym i udowodnić swoją odpowiedzialność. W życzeniach na 18 dla Adama można zawrzeć wszystko, czego się boi. Winszować powodzenia w życiu i jak najmniej porażek, bo wszystkie mocno przeżywa:

Samych wspaniałości w dorosłym życiu,

Niech świeci wyłącznie słońce,

Wszystkie smutki odchodzą szybciej, niż się pojawiają,

Zdrowia i ogólnej pomyślności – zawsze się przydadzą.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Adama

Nieśmiałość i skrytość Adama to cechy, do których muszą przyzwyczaić się jego znajomi. Słuchanie życzeń urodzinowych dla kolegi Adama musi więc przebiegać bardzo swobodnie. Nawet jeśli zapomnimy jakiegoś słowa, lepiej nie dawać tego po sobie poznać. Nerwowa atmosfera podczas składania życzeń urodzinowych dla kolegi Adama może przenieść się na jubilata.

Nie oglądaj się za siebie,

Najważniejsze jest to, co przed Tobą,

Życzę Ci podejmowania dobrych decyzji,

Postępowanie zgodnie z wyznawanymi wartościami.

Życzenia urodzinowe dla syna Adama

Adam potrafi pokazać swoje poczucie humoru, rozluźnić się w gronie najbliższych. Takim momentem mogą być życzenia urodzinowe dla syna Adama. Rodzina jest dla niego zawsze najważniejsza, dlatego docenia każdy gest ze strony jej członków. Nie jest wykluczone, że słuchając życzeń urodzinowych dla syna Adama wywołają one mnóstwo łez wzruszenia:

Życia we względnym spokoju,

Zmartwień małych jak mróweczka,

Więcej słodkości, niż goryczy,

Tego życzą Twoi rodzice.

Imieniny Adama – daty, kiedy wypadają

Wigilia, czyli 24 grudnia to dzień, kiedy najczęściej obchodzone są imieniny Adama. Daty, kiedy wypadają to również 6 kwietnia, 16 maja, 12 czerwca, 9 września oraz 12 grudnia. Często jednak można połączyć Święta Bożego Narodzenia z imieninami Adama. Daty, kiedy wypadają nie zawsze muszą być jednak tożsame z inną uroczystością:

Wesołej minki Tobie życzymy,

Nie tylko dzisiaj się zobaczymy,

Jutro, pojutrze i tak dalej,

Nie pytaj o nic, szampana nalej.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne