Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Aleksandra

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Aleksandra

Imieniny zazwyczaj obchodzone są przez dorosłych, dzieci ta tradycja obejmuje nieco mniej. Ale na pewno nie zaszkodzi złożyć życzenia imieninowe i urodzinowe dla Aleksandra. To nic nie kosztuje, a może wywołać niemałe zaskoczenie i radość. Nie zawsze jest ona widoczna na pierwszy rzut oka, ale z pewnością istnieje. Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Aleksandra mogą pochodzić od każdego, więc najlepsze są te uniwersalne:

Jesteś sobą i takim bądź,

Kochamy Cię za wszystko,

Składamy serdecznie życzenia,

Miłości, przyjaźni, ogólnego w życiu powodzenia.

Życzenia urodzinowe dla Aleksandra

Życzenia urodzinowe dla Aleksandra nie muszą znacząco różnić się od tych imieninowych. W każdych bowiem chodzi o dobro solenizanta i winszowanie wszelkiego powodzenia. W dzisiejszych trudnych czasach taka życzliwość jest na wagę złota. Społeczeństwo jest z każdej strony atakowane przez złe wiadomości, dlatego sympatyczne życzenia urodzinowe dla Aleksandra mogą pomóc w łaskawszym spojrzeniu na świat.

Szczere życzenia spieszę złożyć,

W końcu urodziny trzeba uczcić,

Na pewno zdrowia i pomyślności,

Aby wieczorem odwiedziło Cię wielu gości.

Życzenia imieninowe dla Aleksandra

Każde polskie imię ma przyporządkowany sobie dzień w kalendarzu chrześcijańskim. Często nawet dat jest więcej, niż tylko jedna. Z tej okazji przekazuje się serdeczne życzenia imieninowe dla Aleksandra. Taki gest wbrew pozorom jest bardzo ważny, mimo, że są to tylko słowa – mają one ogromną moc. Wykazują się odrobiną kreatywności, można złożyć naprawdę ciekawe życzenia imieninowe dla Aleksandra. Dodatkiem może być prezent, ale nie musi:

Przychodzę dzisiaj do Ciebie z życzeniami,

Związane są one z Twoimi imieninami,

Żyj w zdrowiu, szczęściu i pomyślności,

Zaproś na imprezkę swoich ulubionych gości.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Aleksandra

Właściwie nikt do tej pory nie określił konkretnych i sztywnych zasad tworzenia życzeń imieninowych. Mogą one być składane osobiście, telefonicznie, za pośrednictwem mediów społecznościowych, mailowo lub nawet smsem. Coraz bardziej modne stają się śmieszne życzenia imieninowe dla Aleksandra. To z pewnością ciekawa odmiana poważnych słów. Śmieszne życzenia imieninowe dla Aleksandra najlepiej sprawdzą się dla młodego człowieka:

Marzeń wszystkich spełnienia,

Rybki złotej złowienia,

Pomyślności wszelkiej i radości,

Do samego rana całego tłumu gości.

Życzenia na 18 dla Aleksandra

Zakończenie wieku nastoletniego świętuje w dzisiejszych czasach właściwie każdy. Na cześć jubilata organizowane jest przyjęcie, podczas którego wszyscy zaproszeni dobrze się bawią. Elementem obowiązkowych jest oczywiście złożenie życzeń na 18. dla Aleksandra. Czego można winszować osobie wstępującej w dorosłe życie? Na pewno pomyślności, przyda się też szczęście. Wszystko to zawiera się w poniższych życzeniach na 18. dla Aleksandra.

W dniu 18-stki życzę szczęścia, które jest ulotne,

Często pojawia się, błyszczy i gaśnie,

Niech zatem zaświeci tylko dla Ciebie,

I pozostanie już tam na zawsze.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Aleksandra

Życzenia urodzinowe dla kolegi Aleksandra można znaleźć między innymi w kartkach okolicznościowych. Występują tam zdecydowanie najczęściej rymowanki, niektóre mniej, inne bardziej śmieszne. W każdym razie muszą mieć jeden punkt wspólny – serdeczność i szczerość. Życzenia urodzinowe dla kolegi Aleksandra mogą wprawić solenizanta w bardzo dobry humor:

Przyjmij ode mnie życzenia urodzinowe kolego,

Zdrówka, miłości, wiecznej pomyślności,

Niech los doświadcza Cię tylko dobrze,

A zło całego świata szeroko omija.

Życzenia urodzinowe dla syna Aleksandra

Niezależnie od wieku dziecka rodzice zawsze powinni pamiętać o życzeniach urodzinowych dla Aleksandra. To przede wszystkim nauka dla niego, że celebruje się takie okazje, ponadto uczy życzliwości i serdeczności w stosunku do drugiego człowieka. Warto od siebie powiedzieć życzenia urodzinowe dla syna Aleksandra, poniższe mogą być inspiracją:

Życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia,

Niech nie zabraknie miłości i życzliwości,

Słonecznych dni dających energię,

Aby wszystko, co złe odeszło daleko.

Imieniny Aleksandra – daty, kiedy wypadają

Chcesz świętować imieniny Aleksandra? Daty, kiedy wypadają są idealnym momentem! Wśród nich znajdują się 26 lutego, 22 kwietnia, 4 czerwca oraz 30 sierpnia. Zanim skierujesz życzenia do solenizanta, upewnij się, że jest to właściwy dzień imienin Aleksandra. Daty, kiedy wypadają występują w dużych ilościach, lepiej nie ryzykować wpadki.

Niech jedynymi łzami w Twoich oczach będą te szczęścia,

Oby szczęście i pomyślność były z Tobą codziennie,

Niech nie dotykają Ciebie żadne porażki i trudności,

Tego życzę ja i wielu innych gości.

Życzenia dla:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne