Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Anny

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Anny

Imię Anna jest jednym z najpopularniejszych na świecie; w Polsce dawniej funkcjonowało wymiennie z imieniem Hanna, dlatego też daty, kiedy wypadają imieniny Anny, pokrywają się z imieninami Hanny, które z czasem zaczęło funkcjonować jako odrębne imię.

Imieniny Anny daty, kiedy wypadają

Imieniny Anny znajdziemy przynajmniej kilka razy w kalendarzu, między innymi w terminach: 10 stycznia, 27 lutego, 7 czerwca, 9 czerwca, 23 czerwca, 15 lipca, 26 lipca oraz 1 września. Jednak najpopularniejszą datą imienin Anny, kiedy wypadają, jest środek lata, 26 lipca i to właśnie wtedy najczęściej składa się imieninowe życzenia dla Anny.

Istnieje wiele świętych o imieniu Anna, jednak najczęściej jako patronkę imienia Anna wymienia się św. Annę z Betlejem, którą według tradycji pozabiblijnej uznaje się za matkę Maryi, a więc babkę Jezusa.

Jakie życzenia imieninowe dla Anny?

Kobiety o imieniu Anna są uznawane za osoby oddane rodzinie, mało konfliktowe. Z natury są życzliwe, a także cenią sobie bardzo czas spędzony w domu. Z pewnością ucieszą się z jakiegoś uroczego drobiazgu, na miejscu oczywiście zawsze są kwiaty i czekoladki, do tego dołączmy wesołe i ciepłe życzenia imieninowe dla Anny i mamy prezent idealny.

Kochana Aniu,

samych słonecznych dni,

by uśmiech nigdy nie znikał z twej twarzy,

pogody ducha, i braku większych życiowych burz,

życzy Ci w dniu twojego święta – [TWOJE IMIĘ]

Droga Aniu!

W dniu twoich imienin życzę Ci:

– nieposkromionej radości

– spełnienia wszystkich marzeń i zrealizowania planów

– dużo uśmiechu na co dzień

– niezapomnianych wspomnień

– zdrowia, które zawsze dopisuje

oraz wszystkiego, co tylko najlepsze!

Ile desek w płocie,

Ile siły w młocie,

Ile chmurek jest na niebie,

Tyle życzeń mam dla Ciebie

Ukochana Aniu,

By było Ci jak w raju,

Byś zawsze zdrowie miała

I marzenia swe spełniała

Tego Ci życzymy

dzisiaj z całej siły

Życzenia urodzinowe dla Anny

Dzień urodzin zawsze jest dniem wyjątkowym, niezależnie od tego czy mamy lat pięć, czy pięćdziesiąt. Dlatego spraw by specjalne życzenia urodzinowe dla Anny, uczyniły go jeszcze bardziej niezwykłym. Wśród naszych życzeń znajdziesz zarówno życzenia urodzinowe dla koleżanki Anny, życzenia urodzinowe dla córki Anny, jak i uniwersalne życzenia urodzinowe dla Anny. Niech życzenia urodzinowe dla Anny umilą dzień solenizantce i wywołują uśmiech na jej twarzy.

Jakie życzenia urodzinowe dla koleżanki Anny?

Znajoma z pewnością doceni niebanalne życzenia urodzinowe dla koleżanki Anny. Niech będzie oryginalnie, wyjątkowo, a może i nieco z przymrużeniem oka – świętującej solenizantce z poczuciem humoru, z pewnością przypadną do gustu śmieszne życzenia dla Anny, czy to pisane wierszem, czy też prozą.

Kochana Aneczko, wypijmy zdróweczko,

żebyś w zdrowiu długo żyła, piwa zawsze dużo piła,

by humorek dopisywał, a zły pieron się nie imał!

Hej Ania, Aneczka,

czeka na Ciebie seteczka,

wypij szybko jednym duszkiem,

przegryź jeszcze chlebka okruszkiem,

na zdrowie, na szczęście, by Ci się darzyło

i wszelkich dobroci nigdy nie ubyło!

Droga Aniu, dziś twoje święto dlatego też życzę Ci:

– zdrowia aż po sam dach domu

– piwnicy pełnej pieniędzy

– całej wanny pomyślności

– i pełne pokoje tego, czego tylko zapragniesz!

Kochana Aniu, przyjmij ode mnie najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i zrealizowania wszystkich, nawet najbardziej ambitnych planów. Dużo zdrowia, dopisującego szczęścia, żebyś szła przez życie z uśmiechem.

Jakie życzenia urodzinowe dla córki Anny?

Życzenia urodzinowe dla córki Anny z pewnością będą wyjątkowe, czy są to pierwsze życzenia, kolejne czy też życzenia na 18 dla Anny. Z pewnością każdy rodzic chce uczynić ten dzień niezapomniany, a specjalnie dobrane życzenia urodzinowe dla córki Anny, z pewnością będą idealnym zwieńczeniem całej urodzinowej niespodzianki. W zależności od wieku solenizantki mogą to być życzenia poważne lub też śmieszne życzenia urodzinowe dla Anny. Właściwie ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Ptaszki dzisiaj mi mówiły, że są twoje urodziny,

Kochana Aneczko przyjmij więc życzenia,

Zdrowia, szczęścia, pomyślności i marzeń spełnienia!

Najdroższa nasza córeczko Aniu! Życzymy Ci w tym specjalnym dniu, abyś zawsze zachowała dziecięcą radość w sercu, by na twoim obliczu zawsze gościł uśmiech, a łzy, które będą pojawiać się w oczach były tylko łzami szczęścia. Kochamy Cię bardzo i życzymy tego co najlepsze w dalszych latach życia – Twoi rodzice.

Droga Aniu! Ledwo wczoraj byłaś małą dziewczynką, a dziś już świętujemy wraz z tobą wejście w dorosłość. Dlatego na tym nowym, jakże ważnym etapie życia chcemy żyć Ci wszelkiej pomyślności, oddanych przyjaciół, prawdziwej miłości, spełnienia wszystkich marzeń i realizacji nawet najbardziej ambitnych założeń. Pamiętaj, że zawsze stoimy przy twoim boku i będziemy Cię wspierać w podjętych przez Ciebie decyzjach.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne