Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe Alana

Życzenia imieninowe i urodzinowe Alana

Składania życzeń imieninowych i urodzinowych Alana to wyraz relacji, jaka łączy solenizanta z winszującymi. Świadczą o pamięci, zaangażowaniu w pielęgnowanie znajomości. Ważne są zarówno te złożone słownie, jak i pisane – na kartce, czy w formie wiadomości tekstowej. Oczywiście nie trzeba wykazywać się poetyckim zacięciem, aby życzenia imieninowe i urodzinowe dla Alana były ważne i zapamiętane. Często prostymi słowami można wyrazić przecież najwięcej.

Serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności,

W życiu samych wspaniałości,

Oby omijał Cię smutek, a towarzyszyła jedynie radość,

Tego tak naprawdę nigdy za dość.

Życzenia urodzinowe dla Alana

Nikt nie narzuca w żaden sposób, jak powinny brzmieć życzenia urodzinowe dla Alana. Zasady są nieformalne i chodzi w nich głównie o sprawienie radości jubilatowi. Jeżeli powinszowania mają trafić do osoby bardzo poważnej, trzeba unikać zabawnych zwrotów, porównań – po prostu uważać. Nieco humoru można natomiast przemycić podczas składania życzeń urodzinowych dla Alana, który ma neutralne podejście do życia.

Długich lat życia, samych słodyczy,

Szczęścia, zdrowia i sił bez liku,

Pogody ducha i wiecznego optymizmu,

Sięgaj po wszystko, co chcesz osiągnąć.

Życzenia imieninowe dla Alana

Nie ma nic złego w krótkich, ale treściwych życzeniach imieninowych dla Alana. Po pierwsze przekazują one wszystko, co najważniejsze, a po drugie są dowodem na pamięć o solenizancie. Nie o ilość słów chodzi w tym wszystkim, ale szczerości i serdeczności. Często sprawdza się patent na spontaniczność. Pisane w ten sposób życzenia imieninowe dla Alana wyrażają wszystko, co niezbędne. Jeśli cierpimy na chwilowy brak pomysłów, lepiej odłożyć to na lepszy moment.

Imieniny to dzień radosny,

Powinien być podobny do wiosny,

Pełen kwiatów i pięknego zapachu,

W końcu dzisiaj Twoje święto brachu.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Alana

Wiele śmiesznych życzeń imieninowych dla Alana można znaleźć w sieci, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Może mimo wszystko warto spróbować swoich sił w stworzeniu ciekawych powinszowań. Tak naprawdę można dość łatwo odróżnić śmieszne życzenia imieninowe dla Alana zaczerpnięte z Internetu od tych stworzonych osobiście. Czasami wystarczy zmiana kilku słów, ich kolejności lub wpleść w nie osobiste kwestie.

Dzisiaj są Twoje imieniny, więc nie trać cennej siły,

Życzę Tobie wyłącznie owocnych i kolorowych dni,

Aby marzenia szalone się spełniły,

Dążenia do celu, wielu przyjaciół – zasługujesz na to Ty.

Życzenia na 18. dla Alana

Na imprezę z okazji 18. urodzin czeka każdy nastolatek. Czasami organizuje się jedną imprezę, zarówno dla młodzieży, jak i najbliższej rodziny. Układając życzenia na 18. dla Alana trzeba stawiać na unikalność oraz indywidualizm. Warto postarać się na tyle, aby jubilat był usatysfakcjonowany i poczuł, że są one skierowane wyłącznie do niego. W życzeniach na 18. dla Alana nie powinny znaleźć się również żadne tak zwane „złote rady”.

Ten dzień dobrze zapamiętamy,

18 lat kończy nasz Alan kochany,

Życzymy zdrowia i pomyślności,

Szczęścia i na imprezie wielu gości.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Alana

W życzeniach urodzinowych dla kolegi Alana nie może zabraknąć mnóstwa serdeczności. Wszystkie emocje powinny być doskonale wyczuwalny w każdym słowie. Tam, gdzie gołym okiem widoczne są  entuzjazm, szczerość i same dobre intencje pojawia się wyłącznie pozytywny nastrój. Takie życzenia urodzinowe dla kolegi Alana mogą czasami wywołać wzruszenie.

W dniu Twojego święta o Tobie pamiętam,

Biegnę więc ze szczerymi życzeniami,

Zdrówka, miłości i szczęścia winszuję,

Mam cichą nadzieję, że z Tobą sobie pobaluję.

Życzenia urodzinowe dla syna Alana

Rodzice zawsze chcą dla swoich dzieci jak najlepiej. Jednak nie upoważnia ich to do składania życzeń urodzinowych dla syna Alana pełnych wyrzutów i pouczeń. Urodziny to przecież miły dzień, w którym na pierwszy plan powinny wysuwać się serdeczność i uprzejmość. Życzenia urodzinowe dla syna Alana powinny zatem zawierać same miłe rzeczy. Przykład znajduje się poniżej:

Życzymy, abyś dostał to, o czym marzysz,

Mamy nadzieję, że kogoś miłością obdarzysz,

Ciesz się zdrowiem i pogodą ducha,

Niech będzie z Tobą szczęście i otucha.

Imieniny Alana – daty – kiedy wypadają?

Imię Alan z dużą dozą prawdopodobieństwa jest pochodzenia celtyckiego. Co z imieninami Alana? Daty, kiedy wypadają? Wskazane są właściwie 2 daty – 8 września i 14 października. W te dni przyjmowane są zatem piękne i miłe życzenia od najbliższych. Na te dni można na spokojnie zaplanować organizację imprezy na imieniny Alana, daty, kiedy wypadają podane są wyżej. Do kartki urodzinowej można dołączyć życzenia.

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin,

Spełniania marzeń i realizacji zamiarów,

Wspomnień pięknych z najbliższymi,

Niech Ci się powodzi w każdej przestrzeni.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne