Strona głównaPracaDino - opinie o pracy, zarobki, warunki

Dino – opinie o pracy, zarobki, warunki

Dino to rozwijająca się sieć marketów sprzedających artykuły spożywczo-przemysłowe. Firma ta miała swoje początki ponad dwadzieścia lat temu w Wielkopolsce. Wieloletni rozwój zapewnia zarówno wysoką jakość obsługi oraz oferowanych produktów, jak i uczciwe oraz stabilne oferty zatrudnienia. Na pracę w tym przedsiębiorstwie może liczyć praktycznie każdy. Dino zarobki oferuje stosowne do kompetencji oraz zaangażowania. W związku z intensywną rozbudową przedsiębiorstwa poszukiwani są pracownicy w wielu zakątkach Polski. Jest zapotrzebowanie na pracowników fizycznych jak i administracyjnych czy zarządzających zespołem. Jakie kryteria trzeba spełniać aby mieć szansę na sukces na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak aplikować na konkretne stanowisko? Jakich warunków można się spodziewać? Szczegółowe odpowiedzi na te pytania zostały zawarte poniżej.

Dino praca – warunki

Opisywana firma obecnie ma ponad 1 700 placówek zlokalizowanych na terenie aż piętnastu województw. Co więcej, planowany jest ciągły rozwój i budowanie kolejnych stanowisk. W związku z tym, możliwe jest aplikowanie o pracę w wielu różnych miejscach. Najłatwiej o zatrudnienie blisko miejsca zamieszkania bezpośrednio w marketach – czy to na stanowisku kasjera-sprzedawcy, managera, zastępcy kierownika bądź być może nawet samego kierownika. Możliwe jest również ubieganie się o stanowisko osoby pracującej w magazynie, centrali bądź w terenie.

Dino – praca w markecie

Poszukiwane są przede wszystkim osoby chcące rozpocząć pracę jak najszybciej. Na tym stanowisku nie trzeba posiadać żadnego konkretnego wykształcenia ani umiejętności. Firma w momencie podpisania umowy zobowiązuje się do przeprowadzenia szkolenia, które umożliwia szczegółowe zapoznanie się ze spektrum swoich obowiązków. Co więcej, warto podkreślić, że w wielu placówkach bardzo miło widziane są osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Dino opinie swoich pracowników o warunkach zatrudnienia traktuje bardzo poważnie. W razie jakichkolwiek problemów wychodzi im naprzeciw i próbuje znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Dlatego nie należy przejmować się tym, że kasjer według hierarchii jest osobą posiadającą najmniejszy wpływ na funkcjonowanie firmy. Przecież ich dobre samopoczucie pozytywnie przekłada się na klientów.

Dino – praca na magazynie

Na magazynie szczególnie mile widziane są osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe. Nie jest to jednak warunek konieczny. Na stanowisko magazyniera może aplikować każdy. W niektórych punktach poszukiwani są również specjaliści, między innymi od zarządzania ludźmi.

Dino – praca dla specjalistów

W związku z tym, że sieć stale się rozwija ciągle poszukiwani są różnego rodzaju specjaliści. Mowa w tym przypadku zarówno o ludziach pracujących w terenie (min. elektrycy, inspektorzy BHP, opiekunowie techniczni), jak i o tych którzy mają obsługiwać centralę – czyli serce całej firmy.

Praca w Dino – zarobki

Wysokość pensji zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście stanowisko. Im wyższe kwalifikacje trzeba spełniać, by je piastować, tym wyższa jest wypłata. W razie awansu (np. ze stanowiska kasjera na kierownika zmiany) gwarantowane przez Dino zarobki rosną.  Natomiast stanowiska nie wymagające żadnych specjalnych umiejętności wynoszą co najmniej 2 800 PLN brutto (przy umowie o pracę). Za ewentualne nadgodziny wypłacane są dodatkowe pieniądze. Ponadto, pracownicy rzetelnie spełniający swoje obowiązki mogą liczyć na okresowo pojawiające się premie. Staż również pozytywnie wpływa na zarobki w Dino.  

Dino praca – opinie

Firma ta cieszy się dużą sympatią wśród osób w niej zatrudnionych. Ta Polska sieć dba o wysoki poziom obsługi swoich klientów, a jest on niemożliwy do osiągnięcia bez wsparcia pracowników na każdym szczeblu. Aby to osiągnąć poważnie traktowane w Dino zarobki oraz potrzeby pracowników skutkują ich zaangażowaniem. 

 

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

1 KOMENTARZ

  1. Pitu, pitu, może byś kmiotku przeczytał kilka setek opini pracowników o swojej pracy w Dino. „Firma ta cieszy się dużą sympatią wśród osób w niej zatrudnionych”. Zajmij się gitarą i przestań pisać bzdety. Ile kiełbasek dostałeś od szefa tej wspaniałej firmy piesku?
    Serdecznie pozdrawiam
    Wojtek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie