Strona głównaPracaDino - opinie o pracy, zarobki, warunki 2022

Dino – opinie o pracy, zarobki, warunki 2022

Jeśli czujesz, że znalazłeś/znalazłaś się w kropce, bo minął kolejny żmudny dzień wysyłania CV do dziesiątek firm, to mam pomysł. Dino, czyli sieć polskich marketów spożywczych, rekrutuje obecnie w wielu miejscowościach w całej Polsce. W zależności od Twoich kompetencji możesz aplikować do nich na stanowisko kasjera/ki, osoby wykładającej towar, magazyniera/ki, pracownika/czki terenowego czy pracownika/czki centrali. Poniższy artykuł będzie rozwinięciem kwestii takich jak: jakie praca w Dino ma opinie i jakie w Dino są zarobki w 2022 r. Zapraszam do lektury wszystkich spragnionych pracy ludzi! 🙂

Ile zarabia pracownik Dino? Opinie Internautów

Oczywiście to, ile zarabia pracownik Dino, jest uzależnione od stanowiska, które obejmuje. Specjalista/ka ds. kadr i płac będzie zapewne zarabiać więcej niż osoba, która w markecie wykłada towar. Każdy z nas zaczynał różnie i przez różne okresy w swoim życiu przechodził – czasem objęcie stanowiska najniższego rzędu jest konieczne, aby ruszyć dalej. Nigdy nie zrozumiem stygmatyzacji osób pracujących np. jako osoba sprzątająca (takie stanowisko również znajdziesz w ofertach pracy Dino) czy jako kasjer/ka w markecie. Nasz zawód nas nie definiuje – jasne, że w pracy spędzamy dużo czasu, ale pracę możemy przecież zmienić zawsze. Podejdźmy do tego praktycznie. Praca, to po prostu zarabianie pieniędzy, żeby móc pozwolić sobie na rzeczy, które nas kształtują – na książki, wyjazdy, bilety do kina i inne przyjemności, które na co dzień tworzą naszą osobowość. Umówmy się, że wyższe stanowisko wcale nie równa się posiadaniu szerszych horyzontów. Jeśli spełniasz się w swojej pracy, to super! Jeśli traktujesz pracę tylko jako źródło dochodów, też super! Jesteśmy różni i nie wszyscy z nas chcą czy mają cechy, które predysponują do bycia dyrektorem firmy, managerem czy kimś innym, ważnym w hierarchii 🙂 Gdybyśmy mieli samych kierowników, to z pewnością ciężej by nam się na tym świecie żyło. Żeby świat jakoś funkcjonował, to potrzebni są przecież ludzie o odmiennym podejściu do pracy, z różnymi kwalifikacjami i osobowościami.

opinie na goworku o dino
Opinie na GoWorku są dość mieszane.

Dino zarobki kasjer 2022 – opinie

Ofert na stanowisko kasjera/ki jest w Dino multum – niestety nie ma w nich podanego dokładnego wynagrodzenia za godzinę pracy, ani nawet tzw. widełków. W Dino zarobki kasjera w 2022 r. są więc nieznane – aby dowiedzieć się więcej o pracy w Dino i zarobkach kasjera w 2022 r., musisz aplikować na to stanowisko na oficjalnej stronie Dino. W ogłoszeniach podane są informacje o tym, że sieć supermarketów oferuje: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, niezbędne szkolenia, możliwość awansu i stabilne zatrudnienie. 

Dlaczego ofert pracy w Dino jest tak dużo?

Wynika to z tego, że sieć supermarketów bardzo szybko się rozrasta, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Na stronie Dino przeczytać możemy, że ich idea to: „Najbliżej Ciebie” i rzeczywiście, patrząc na liczbę nowych marketów, to Dino jest bliżej coraz większej liczby osób. Jeśli mieszkasz w dużym mieście od dziecka, to mogłeś/aś nie doświadczyć wykluczenia komunikacyjnego, z którym borykają się mieszkańcy mniejszych miejscowości. Na czym ono polega? Głównie na tym, że transport publiczny jest tak słabo rozwinięty, że dostanie się do miejscowości, w której chcemy coś załatwić, graniczy z cudem lub sprawia po prostu wiele kłopotów. W związku z tym uważam, że super, że Dino tworzy swoje siedziby na wsiach. Jest to zarówno miejsce pracy dla lokalnej ludności, jak i miejsce, w którym mieszkańcy mogą zrobić zakupy, bez konieczności tłuczenia się autobusem do najbliższego miasta, które ma większy sklep. Niestety, nie wszyscy mają samochód lub prawo jazdy – najczęściej bez tego środka komunikacji funkcjonują osoby starsze i niepełnosprawne. Dino oferuje wiele stanowisk dla ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, co również jest bardzo dobrym podejściem. Osoby, które z różnych powodów inaczej funkcjonują, również chcą pracować – są taką samą częścią społeczeństwa, jak osoby w pełni sprawne, dlatego dobrze, że coraz więcej firm chce pracować z różnymi ludźmi.

Dino magazyn zarobki, opinie

Jakie w Dino na magazynie są zarobki? W tym przypadku znowu nie znamy dokładnych sum – Dino powinno być bardziej transparentne w swoich ogłoszeniach. Skoro kandydaci poświęcają swój czas na zapoznanie się z daną ofertą, przygotowują CV, życiorysy, to firmy powinny szanować ich czas i podawać konkretne stawki albo chociaż widełki wynagrodzenia. Czasem dana wysokość wypłaty po prostu nam nie będzie odpowiadać i wtedy nie musielibyśmy tracić czasu na aplikowanie na dane stanowisko. Kwestia pracy w Dino na magazynie i zarobków pozostaje więc bez rozwinięcia – aby otrzymać więcej informacji o Dino zarobkach w 2022 r., musisz najpierw aplikować na dane stanowisko na magazynie. A jest ich wiele – np. pracownik/czka ze znajomością kwiatów i roślin ogrodowych, magazynier/ka, brygadzista/ka, kontroler/ka jakości warzyw i owoców, kierownik/czka magazynku. 

Ile zarabia kierownik w markecie Dino? Wynagrodzenia

To, ile zarabia kierownik w markecie Dino, niestety również jest owiane tajemnicą. Firma nigdzie nie udostępnia wysokości wynagrodzeń. Twoja wypłata, na pewno będzie uzależniona od Twojego doświadczenia, czy liczby ludzi, którymi będziesz zarządzać. Aby dowiedzieć się, ile zarabia kierownik w markecie Dino, musisz najpierw zaaplikować na to stanowisko w danej miejscowości. 

Praca w Dino opinie

Praca w Dino a opinie – ta kwestia jest dość złożona. Każda placówka ma inne opinie, bo tworzą je inni ludzie. Na pewno wspólnym mianownikiem na forach jest to, że wynagrodzenia są wypłacane zawsze na czas. Praca na kasie czy wykładanie towaru nie są lekkie i na pewno trzeba się na to przed zatrudnieniem wewnętrznie przygotować. Dino szybko się rozwija, dlatego wiele teamów dopiero się tworzy – czasem łatwiej dołączyć do zespołu, którego członkowie również dopiero się poznają. Myślę, że nie ma co kierować się opiniami o pracy w Dino, które znajdziesz na forach – na pewno nie tymi, które dotyczą całkiem innego sklepu. 

Dino zarobki 2022. Ile zarabia pracownik Dino – podsumowanie

W ofertach Dino wynagrodzenie nie jest podawane – niestety. Jeśli chciałbyś/łabyś się tam zatrudnić, to musisz najpierw aplikować na dane stanowisko. Zapewne w Dino wynagrodzenia zależne są nie tylko od funkcji, ale także od Twojego doświadczenia. Jeśli rozważasz zatrudnienie się w tej sieci supermarketów, to polecam przejrzeć stronę internetową Dino – znajdziesz tam oferty pracy z całej Polski.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

  1. Pitu, pitu, może byś kmiotku przeczytał kilka setek opini pracowników o swojej pracy w Dino. „Firma ta cieszy się dużą sympatią wśród osób w niej zatrudnionych”. Zajmij się gitarą i przestań pisać bzdety. Ile kiełbasek dostałeś od szefa tej wspaniałej firmy piesku?
    Serdecznie pozdrawiam
    Wojtek

Popularne