Strona głównaPoradyStrony podobne do ulub

Strony podobne do ulub

Ulub.pl to strona, z której za darmo można pobierać muzykę, obrazy czy programy. Możliwość pobierania ze strony nie ogranicza się do jednego urządzenia. Można pobierać pliki zarówno na telefon jak i komputer. Poza pobieraniem, użytkownik może również udostępniać własne pliki w formacie mp3, z których inni będą potem mogli korzystać. Z artykułu dowiesz się, jakie są inne strony, podobne do ulub.pl.

Zobacz: Niemieckie strony typu OLX – jak się nazywają, niemieckie strony z ogłoszeniami

Strony podobne do ulub – nasze alternatywy

Chcąc przedstawić najlepsze alternatywy, przedstawiamy zestawienie stron podobnych do ulub. Dzięki nim nie będziesz musiał przejmować się szybkością lub brakiem internetu. Pobrane treści sprawdzą się idealnie w momencie, kiedy będziesz w pociągu czy samolocie. Przebywając w innym kraju nie będziesz potrzebować dostępu do sieci, aby oglądać swoje ulubione treści. Sprawdź i przekonaj się, z której najłatwiej będzie Ci korzystać. 

  • A Tube Catcher

Kiedyś oprogramowanie nazywało się A You Tube Catcher i służyło głównie do ściągania filmów właśnie z platformy YouTube. Oprogramowanie zostało dopracowane, przez co umożliwia obecnie pobieranie plików w wielu innych stron, np Google. W odróżnieniu od ulub, A Tube Catcher umożliwia pobieranie plików w większej ilości formatów. Pozwala na ściąganie nie tylko muzyki, ale i plików wideo. Platforma umożliwia automatyczne wykrywanie linków, co nazywane jest funkcją URL Monitor.  Program jest dostępny w wielu wersjach językowych, w tym w polskiej. Oprogramowanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. 

Źródło: ratondownald.net
  • 4k Video Downloader

4k Video Downloader to darmowa platforma do pobierania plików w różnych formatach. Daje  możliwości wyboru rozdzielczości przed pobraniem wideo. Maksymalna opcja do wyboru to nawet 8k. Dzięki 4k Video Downloader użytkownicy mogą pobierać nawet całe playlisty lub kanały z YouTube. Pliki pobierane są w wysokiej jakości. Program ma wbudowaną możliwość edycji, czyli np oddzielania ścieżki dźwiękowej od klipu i pobrania jej w formacie mp3. 

Źródło: images.wondershare.com
  • MediaHuman Youtube Downloader

MediaHuman Youtube Downloader wyróżnia się możliwością ściągania wielu klipów jednocześnie. Podobnie jak poprzednia propozycja, ta platforma umożliwia pobieranie i edytowanie plików wideo w różnych formatach oraz oddzielanie dźwięku z możliwością zapisania jako mp3, ogg lub m4a. Program posiada wersję testową. Pozwala ona na pobranie 20 filmów. Jeśli użytkownik chce korzystać z MediaHumanYoutube Downloader na stałe, może to zrobić za darmo. Warunkiem jest jednak założenie konta na TrialPay. 

Źródło: blogger.googleusercontent.com
  • FreeMake Video Downloader

Platforma jest całkowicie darmowa. Pozwala na pobieranie plików z ponad 50 stron. Jej popularność związana jest między innymi z łatwością obsługi programu. To rozwiązanie zarówno dla użytkowników Windows jak i MacOS. Platforma posiada innowacyjną technologię, dzięki której nawet długie filmy w wysokiej jakości pobierają się w kilka minut. 

Źródło: softaro.net

W artykule przedstawione zostały najlepsze według nas alternatywny, jeśli chodzi o strony podobne do ulub. Wymienione programy często dają możliwość pobierania plików w większej ilości formatów niż ulub. Posiadają funkcje edycyjne, dzięki którym można np. oddzielić dźwięk od pliku. Specjalne wtyczki pozwalają nawet na pobieranie filmów, często niedostępnych w Polsce. 

Zobacz: Bodariri – opinie, forum, opinie o sklepie, kontakt, zwroty, dostawa, czas dostawy, co to za firma

Sprawdź jeszcze

Popularne