Strona głównaOpinieBodariri - opinie, forum, opinie o sklepie, kontakt, zwroty, dostawa, czas dostawy,...

Bodariri – opinie, forum, opinie o sklepie, kontakt, zwroty, dostawa, czas dostawy, co to za firma

W internecie nie brakuje sklepów z kobiecą odzieżą. Jednak pośród nich znajdziemy wiele takich, które jedynie żerują na naszej naiwności. Dlatego też coraz sceptyczniej podchodzimy do robienia zakupów na stronach sprzedawców, których nie znamy – i bardzo dobrze. By oszczędzić sobie niepotrzebnych nieprzyjemności warto najpierw dowiedzieć się co to za firma. W poniższym artykule skupimy się na Bodariri – internetowym sklepie z modą damską. Sprawdzimy opinie o sklepie zamieszczane na forach, opowiemy o czasie dostawy i zwrotach.

Zobacz: Puccini – walizki, torebki, portfele, opinie, forum, co to za firma?

Bodariri – co to za firma?

Jak już wspomnieliśmy jest to sklep z odzieżą dla kobiet. Niestety oprócz tego nie dowiemy się na ich temat zbyt wiele, a sprzedawca woli pozostać enigmatyczny. Już w tym momencie powinien być to dla nas sygnał, że coś może być nie tak.

Na swojej stronie oferują dosłownie wszystko, od butów po płaszcze marynarki czy bluzy. Poszczególne kategorie zawierają całkiem spore ilości bardzo oryginalnych produktów. Jednakże nie trzeba być specjalistą by zauważyć, że zdecydowana większość egzemplarzy, to przerobione w programie graficznym stockowe zdjęcia.

Bodariri – opinie

Zacznijmy więc od naszej opinii na ten temat. Ze sklepami tego typu w naszych artykułach czy w życiu mieliśmy całkiem sporo do czynienia. Jest to klasyczny model biznesowy, gdzie pozornie atrakcyjny produkt idzie do nas z bardzo daleko (najprawdopodobniej z Chin), a finalnie możemy się go nigdy nie doczekać. Czas dostawy przeważnie trwa kilka miesięcy, a zwroty są o tyle problematyczne równie czasochłonne, a przez odległość także drogie, że zwyczajnie się nie opłacają. Kontakt z firmą jest zazwyczaj utrudniony i zamiast pomocy otrzymujemy jedynie wodzące nas za nos maile z obietnicami, które nigdy się nie spełnią.

Jednak z tym sklepem nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu, więc na naszą opinię trzeba wziąć poprawkę. Widzieliśmy już wystarczająco dużo, by tak sądzić. Sprawdźmy jednak jak wyglądają opinie o sklepie osób, które zrobiły już w nim zakupy. 

Zobacz: Helikon-Tex – opinie o ubraniach

Bodariri – opinie na forum

No cóż nie chcemy się przechwalać, ale w zasadzie nie myliliśmy się nawet o milimetr. Sklep na wszelkich forach figuruje pod jedną gwiazdką, co jest najmniejszą możliwą oceną. Znaleźliśmy pewien wątek na facebookowej grupie, gdzie ponad 500 kobiet wypowiada się na temat przykrości jakie spotkały przy skorzystaniu z usług skelpu.

Oto jedynie niewielki fragment tego co możemy tam znaleźć:

Źródło: Facebook

Jak widać opinie o sklepie są jednoznaczne. Jeden przy drugim, wszystkie komentarze są negatywne. Będąc całkiem szczerymi, jeszcze nigdy nie wiedzieliśmy takiego natęrzenia negatywnym emocji wywołanych kontaktem z jakimkolwiek sklepem. Czas dostawy, produkt, zwroty, wszystko tutaj jest nie tak. Daje nam do dość dobry obraz tego co to za firma.

Bodariri – opinie o sklepie 

Idąc dalej, w poszukiwaniu opinii na temat sklepu, natknęliśmy się na kolejne fora. Domyślacie się co na nich znaleźliśmy prawda? 

Źródło: czarno-biała-lista.pl

Ten komentarz podsumowuje wszystkie opinie które znaleźliśmy na tej stronie. Ponownie,  długi czas dostawy, utrudnione zwroty i oszustwa. Jednak gdy nasza przesyłka dojdzie po długich miesiącach, otrzymamy coś, co w najmniejszym stopniu nie pokrywa prezentowanego w sklepie produktu. Wniosek? Sklepu unikać jak ognia.

Bodariri – zwroty, czas dostawy, kontakt

Pomówmy jednak, o samych zwrotach, czasie dostawy i ogólnie dostawie oraz przyjrzymy się temu jak wygląda kontakt ze sklepem. Będzie to świetną przestrogą podczas naszych internetowych zakupów w przyszłości.

Jak na oszusta przystało, na ich stronie nie znajdziemy najmniejszych wskazówek na temat tego, skąd idzie do nas przesyłka. W tej sytuacji to dość istotne bo determinuje to czas dostawy, który Bodariri określa na maksymalnie 30 dni. Jak wygląda to w rzeczywistości?

Paczki idą od 3 do 4 miesięcy, jeśli po tym czasie nic do nas nie dotarło o przesyłce możemy zapomnieć – prawdopodobnie nigdy się jej nie doczekamy. Ze strony sklepu na ten temat nie dostaniemy żadnej informacji, o wszystko musimy starać się sami. 

Zobacz: Royalfashion – opinie, kod rabatowy, sandały, klapki, dostawa, zwrot, forum, co to za sklep

Kontakt z obsługą klienta jest tu niesamowicie irytujący. Internautki narzekały na nieustannie zwodzenie, że paczka jeszcze przyjdzie lub proponowano im przeceny na kolejne zakupy. Cóż za wspaniała rekompensata.

Zwroty? Na ich temat trochę już powiedzieliśmy i – no cóż – nasze przypuszczenia odzwierciedlają rzeczywistość 1 do 1. Podkreślimy jeszcze raz – nie róbcie tu zakupów!

Nic więcej nie trzeba chyba dodawać, prawda? Podsumujmy szybko całość informacji.

Co to za firma: zwykli oszuści – inaczej też Bodariri

Czas dostawy: 3-4 miesiące lub nigdy

Zwroty: z pewnością nikt nie zada sobie tyle trudu by odzyskać 100 złoty

Kontakt: lepiej sobie darować – szkoda naszych nerwów

Co mówią o nich fora: nie znaleźliśmy żadnej pozytywnej opinii

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne