Strona głównaPoradyJak wywołać zdjęcia w rossmanie?

Jak wywołać zdjęcia w rossmanie?

Wywoływanie zdjęć w ciągu ostatnich kilkunastu lat stało się nieporównywalnie łatwiejsze, szybsze i efektywne, w porównaniu do tego jak wyglądał ten proces jeszcze nie tak dawno. Chodzenie do profesjonalnego fotografa, by wywołać kliszę, odeszło do lamusa, a wywołać dziesiątki zdjęć możemy sami, zaoszczędzając przy tym sporo czasu. Choć większość robionych przez nas zdjęć znajduje się na kartach pamięci, czy też w używanych przez nas urządzeniach, czasem warto, jest mieć fizyczną kopię zdjęć, które można oprawić w ramki, czy też powiesić na ścianach. Trzymanie zdjęć w tej formie jest również bezpieczne, ponieważ pliki w urządzeniach mogą zostać bezpowrotnie utracone, co często wiąże się ze stratą wartości sentymentalnej. Coraz więcej firm i sklepów oferuje punkty do wywoływania zdjęć, instalując specjalne stacje do wykonania tej czynności. Jedną z takich firm jest drogeria Rossmann, która ma już ponad 800 takich stacji w całym kraju. Lista wszystkich dostępnych punktów tego typu, zamieszczona została na oficjalnej stronie internetowej firmy, dlatego łatwo jest dowiedzieć się, czy jeden z tych punktów znajdziemy w swojej miejscowości; na stronie jest też dostępny cennik usług.

Jak wydrukować zdjęcia w Rossmannie?

To, w jaki sposób wywołać i wydrukować zdjęcia w Rossmannie, zależy od tego, jaki fotokiosk jest dostępny w danej drogerii. Fotokioski, które możemy znaleźć w Rossmanach, dzielą się na dwa rodzaje – Cewe i Kodak. Do tego pierwszego możemy się połączyć za pomocą bezprzewodowego modułu Bluetooth, lub też za pomocą kabla USB. Kiedy podłączymy się w odpowiedni sposób, by wywołać i wydrukować zdjęcia w fotokiosku Cewe, należy postępować zgodnie z instrukcjami, które pokażą nam się na ekranie. Kiedy już odbierzemy nasze zdjęcia, należy również odebrać rachunek, którym możemy opłacić w kasie sklepu. Kodak jest foto kioskiem, który wymaga od nas nieco więcej, ponieważ by odpowiednio się do niego podłączyć, potrzebujemy aplikacji Kodak Moments. Po wybraniu zdjęć, które zamierzamy wywołać i wydrukować, podobnie jak w poprzednim rodzaju kiosku, postępujemy zgodnie z pokazującymi się na wyświetlaczu instrukcjami. Rachunek za skorzystanie z fotokiosku Kodak również płacimy przy kasie. Jeśli chcemy wywołać zdjęcia w Rossmannie, nie potrzebujemy zaopatrzenia się w dużą ilość czasu, ponieważ stacje do wywoływania zdjęć działają bardzo szybko, oraz przeprowadzają nas przez wszystko krok po kroku, dzięki czemu nie marnujemy czasu na męczenie się ze sprzętem. Wywołać oraz wydrukować zdjęcia w Rossmannie możemy z szeregu różnych urządzeń. Stanowiska obsługują telefony, pendrive’y, płyty CD/DVD, a także zewnętrzne karty pamięci.

Wymiary zdjęć wywoływanych w Rossmannie

Wymiary zdjęć wywoływanych w Rossmannie, dostępne są w trzech wariantach. Mogą mieć one rozmiar 10 × 15 cm, 13 × 18 cm, a także 15 × 20 cm. Na ten moment wszystkie dostępne opcje wydają się zadowalać klientów, jednak bardzo możliwe jest, że w najbliższym czasie, do obecnie dostępnych opcji dojdą kolejne. Wymiary zdjęć wywoływanych w Rossmannie są typowymi wymiarami zdjęć, które wywołuje się w innych tego typu punktach.

Cennik wywoływania zdjęć w Rossmannie na miejscu

Na Cenę wywoływania zdjęć w Rossmannie na miejscu zależy od czynników takich jak rozmiar zdjęcia, a także dnia, w którym zdjęcia wywołujemy. Standardowy cennik wygląda następująco: za najmniejsze zdjęcie w rozmiarach 10 × 15 cm, zapłacimy 99 gr za sztukę; za zdjęcia w rozmiarach 13 × 18 cm, oraz 15 × 20 cm, zapłacimy 1,98 zł. Czasem możemy trafić na promocję, z okazji takich dni jak na przykład Dzień Matki, czy Dzień Dziecka, wtedy ceny poszczególnych zdjęć mogą zmniejszyć się nawet do kilkudziesięciu procent. Jest też możliwe wykorzystanie kodu rabatowego Rossmann, który pozwoli nam obniżyć cenę i zaoszczędzić w sporą ilość pieniędzy. Cennik wywoływania zdjęć w Rossmannie na miejscu, dostępny jest na stronie internetowej drogerii, podobnie jak wszystkie informacje dotyczące promocji, a także kodów rabatowych.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne