Strona głównaOpinieGigimiss - opinie, kontakt, dostawa, czas dostawy, torebki

Gigimiss – opinie, kontakt, dostawa, czas dostawy, torebki

Gigimiss to firma działająca w branży mody damskiej, której sprzedaż oparta jest na modelu e-commerce. W swojej kolekcji ma ona cały szereg różnego rodzaj damskich ubrań, takich, jak, body, bluzki, dresy, spodnie, kombinezony, kurtki, legginsy, płaszcze, spódnice, sukienki, stroje kąpielowe, swetry czy torebki.

W tekscie przybliżymy wszystkie dostępne informacje na temat przedsiębiorstwa: co to za sklep, jakie można znaleźć opinie na jego temat, jaki jest czas dostawy, jakie są formy dostawy, jaki jest kontakt do przedsiębiorstwa.

Zobacz: Bodariri – opinie, forum, opinie o sklepie, kontakt, zwroty, dostawa, czas dostawy, co to za firma

Gigimiss – co to za sklep? 

Gigimiss jest sklepem działającym w modelu e-handlu, sprzedającym kobiecymi ubraniami. Trudno jest jednak wskazać z jakiego kraju pochodzi przedsiębiorstwo. Z całą pewnością nie jest to polska marka. Na swej stronie internetowej firma nie podaje wprost informacji, w jakim miejscu ma swoja siedzibę, co już samo w sobie jest mało profesjonalne. Jedyne dostępne treści, jaki można znaleźć na portalu Gigimiss, odnośnie lokalizacji firmy, to te, które informują o miejscu zarejestrowania jej. 

Po wpisaniu w wyszukiwarce przedstawionego przez przedsiębiorstwo adresu, w wynikach na pierwszej stronie wyszukiwania, ukazuje się 10 innych firm, również parających się handlem produktów mody damskiej, które mają swoją siedzibę w tym samym miejscu.

Źródło: google.pl

Gigimiss – czas dostawy, dostawa, zwroty 

Gigimiss nie jest polskim podmiotem, przez co nie posiada na terenie RP żadnego swojego oddziału. Zgodnie z informacją, widniejącą na stronie internetowej przedsiębiorstwa, przygotowanie zamówienia do wysyłki trwa 2 dni robocze, licząc od dnia zaksięgowania płatności. 

Kontakt z firmą odbywa się poprzez maila. W wiadomości zwrotnej kupujący otrzymuje informację w której widnieje numer paczki oraz link do jej monitorowania. Orientacyjny czas dostawy do Polski wynosi od 10 do aż 35 dni roboczych. Przedsiębiorstwo podkreśla, że ten okres rozumiany jest zgodnie z przepisami, które obowiązują na terenie RP, tak więc w przypadku, gdy dane święto wypada od poniedziałku do piątku, to dzień ten nie zostanie objęty w podanym przez Gigamiss przedziale czasowym.

Koszt dostawy rozpoczyna się od 20 zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od miejsca doręczenia paczki i całkowitego ciężaru zakupionego towaru. Jeżeli dokonujemy zakupów o łącznej kwocie przekraczającej 400 zł, klient może liczyć na darmową dostawę.

Zwroty realizowane są w oparciu o ściśle określone zasady. Główną jest ta, która głosi, że na zwroty zakupionego towaru mamy czas 14 dni od chwili otrzymania przesyłki. Ponadto trzeba wcześniej zawiadomić mailowo Gigamiss o chęci oddania towaru. W przypadku, gdy tego nie zrobimy przedsiębiorstwo nie uzna naszego zwrotu. Paczkę z odsyłanym produktem opłacamy sami. Gdy dotrze ona do sklepu, w przeciągu dwóch tygodni otrzymamy zwrot pieniędzy.

Zobacz: Puccini – walizki, torebki, portfele, opinie, forum, co to za firma?

Gigimiss – opinie o torebkach 

Opinie o torebkach sprzedawanych przez Gigamiss są negatywne. Jednak trudno jest w tym przypadku mówić o opiniach na temat samej w sobie jakości torebek, gdyż każda wypowiedź zdegustowanych klientek na forum Facebooka dotyczy tego, że nie otrzymały one zamówionego towaru. Trudno jest zatem jednoznacznie stwierdzić, jakie są naprawdę torebki oferowane przez Gigamiss. Na temat braku dostawy, będzie można przeczytać niżej.

Gigimiss – opinie na forum 

Gigamiss posiada swojego fanpage’a na Facebook’u. Po wejściu na tę stronę, można zobaczyć liczne komentarze, w których osoby, które dokonały zakupu z dużym zdenerwowaniem, dzielą się swoimi negatywnymi doświadczeniami z przedsiębiorstwem.

Klientki skarżą się głównie na brak zainteresowania ze strony Gigamiss, na pytania zadawane przez kupujące drogą mailową. Czas dostawy jest znacznie wydłużony, nie wiadomo tak naprawdę ile wynosi jego prawdziwa długość. Niemalże pod każdym postem opublikowanym przez sklep można znaleźć opinie zdegustowanych osób, w których zwracają one uwagę na praktycznie zerowe zainteresowanie firmy, na zadawane przez nie pytania.

Źródło: Facebook Gigimiss

Negatywnie o Gigimiss świadczy także fakt, że opinie klientek są całkowicie zbywane przez osobę, która prowadzi fanpage firmy. Nie odpowiada ona na liczne zapytania dotyczące czasu dostawy. Na wiadomość, że sklep nie reaguje na maile, remedium ma być ponowna próba elektronicznego kontaktu z firmą. Takie praktyki są mało poważne i na pewno odrzucą one każdą kolejną potencjalną klientkę, która będzie rozważać zakupy w tym sklepie.  

Reasumując, Gigamiss zdecydowanie nie jest rzetelną, wiarygodną marką. Świadczą o tym trudności w ustaleniu lokalizacji przedsiębiorstwa, jak i prowadzenie innych sklepów z damską modą pod identycznym adresem. Następną kwestią, dzięki której marka ,,zawdzięcza’’ negatywne opinie, jest brak najmniejszego zaangażowania na uwagi osób, które  już zakupu. Kontakt z firmą jest skomplikowany, nie sposób dokładnie ustalić konkretnego czasu dostawy towaru do Polski. Biorąc pod uwagę złe doświadczenia rodzimych klientek można także stwierdzić, że podobne kłopoty mają także osoby z innych krajów. Dlatego stanowczo odradzamy zakupy w Gigamiss.

Zobacz: Catawiki – opinie, forum, opłaty, co to jest, kontakt

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne