Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Stanisława

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Stanisława

Pracowitość, otwartość na nowe wyzwania, konsekwencja w działaniu to tylko kilka z najważniejszych zalet Stanisława. Lubi wyręczać innych, co nie zawsze podoba się znajomym, czy najbliższym członkom rodziny. Jednego nie można mu odmówić – jest zawsze oddanym kompanem. Tym samym uzasadnione są piękne życzenia imieninowe i urodzinowe dla Stanisława. Jest bardzo sympatyczny, dlatego doceni każde miłe słowo. Przykład życzeń imieninowych i urodzinowych dla Stanisława można znaleźć poniżej:

Gdy Twój wielki dzień się zacznie,

Przychodzi czas na wielkie życzenia,

Wszelkiego w życiu powodzenia,

Zdrowia, szczęścia i pomyślności.

Życzenia urodzinowe dla Stanisława

Stanisława można uznać za pracoholika, nie potrafi odpoczywać i nie chce tego robić. Po prostu nie znosi bezczynności, nie dla niego leniuchowanie. Nawet jeśli pojawi się jakakolwiek porażka, traktuje ją jak pewnego rodzaju wyzwanie do poprawy swoich wyników. Czym powinny zatem wyróżniać się życzenia urodzinowe dla Stanisława? Na pewno zachwyci się szczerymi powinszowaniami – standardowe formułki, ale ze zmienionym szykiem zdań mogą stanowić najlepsze życzenia urodzinowe dla Stanisława:

Najważniejsze to żyć w zgodzie z samym sobą,

Tego właśnie Tobie życzę,

Nie oglądaj się za przeszłością,

Skup się na teraźniejszości i przyszłości.

Życzenia imieninowe dla Stanisława

Życzenia imieninowe dla Stanisława przesyłają między innymi kobiety, u których ma ogromne powodzenie. Wszystko to dzięki zaradności, miłej aparycji – jest po prostu czarującym mężczyzną. W domu zazwyczaj pełni rolę pana domu, wymaga podporządkowania od swoich najbliższych. Życzenia imieninowe dla Stanisława to dla miód na uszy solenizanta – w końcu zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Wszyscy mamy wesołe minki,

W końcu dzisiaj są Twoje imieninki,

Zdrówka i powodzenia w życiu,

Kochaj prawdziwie, niekoniecznie w ukryciu.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Stanisława

Powyższe jest uwarunkowane pochodzeniem imienia Stanisław, które wywodzi się z języka starosłowiańskiego. Dla niektórych może to być impuls do składania śmiesznych życzeń imieninowych dla Stanisława. Trzeba jednak na to uważać, śmieszne życzenia imieninowe dla Stanisława mogą czasami budzić w nim nieco gorszą stronę charakteru. Natomiast poniższe życzenia mogą być jak najbardziej odpowiednie:

W dzień imienin dużo zdrowia i radości,

Co najmniej 100 lat i tylu samo gości,

Worka kasy, a może nawet więcej,

Nie bój się marzyć, a tak będzie.

Życzenia na 18. dla Stanisława

Jubilaci, którzy świętują wstąpienie w progi dorosłego życia chcą dzielić się swoim szczęściem z bliskimi sobie osobami. Dlatego przyjmowane są między innymi życzenia na 18. dla Stanisława. Na uroczystości nie zabraknie również tortu i wyszukanych prezentów. Należy jednak pamiętać, że przyłożenie się do życzeń na 18. dla Stanisława zaprocentuje uznaniem w jego oczach. Te wypowiadane ze szczerego serca spotykają się zawsze z największą aprobatą samego zainteresowanego:

Przygód zawsze kończących się dobrze,

Kręgu zaufanych przyjaciół,

Pozytywnego wyniku egzaminu na prawo jazdy,

Odpowiedzialności godnej dorosłego człowieka.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Stanisława

Co z życzeniami urodzinowymi dla kolegi Stanisława? Niewątpliwie są potrzebne, nawet jeśli nie otrzymało się zaproszenia na imprezę z tej okazji. Nie mając możliwości osobistego złożenia życzeń urodzinowych dla kolegi Stanisława, zawsze można zadzwonić do niego w tej sprawie, wysyłka smsa może nie być wystarczająca. 

To dzień wspaniały i miły,

W końcu nadeszły Twoje urodziny,

Czego Ci życzyć w dniu tego święta?

Zdrowia i szczęścia – to jest rzecz wielka.

Życzenia urodzinowe dla syna Stanisława

Każdy, kto ma własne dzieci z pewnością zgodzi się z pewnym stwierdzeniem. Tak naprawdę nie ma przeszkody, której rodzic nie pokona dla swojego potomstwa. Wyrazem tak wyjątkowej więzi mogą być złożone od serca życzenia urodzinowe dla syna Stanisława. Odpowiednio dobrane słowa mają wielką moc i trafiają w samo sedno. Tak mogą wyglądać życzenia urodzinowe dla syna Stanisława:

Życzenia odwagi do spełniania marzeń,

Zdrowia i doskonałej kondycji całego organizmu,

Pomyślności w każdej dziedzinie życia,

Niech świat zaskakuje Cię tylko pozytywnie.

Imieniny Stanisława – daty, kiedy wypadają

8 maja obchodzi się zdecydowanie najczęściej imieniny Stanisława. Daty, kiedy wypadają nie ograniczają się do jednej. Celebrować można w jeszcze kilka dni: 11 kwietnia, 8 maja, 12 czerwca, 14 sierpnia, 18 września, 18 listopada. Wszyscy znajomi mogą przygotować się już na imieniny Stanisława, daty, kiedy wypadają są w takiej ilości, że każdy solenizant wybierze odpowiednią, podobnie jak życzenia:

Dzisiaj wesołe mamy wszystkie minki,

Przyszedł czas opić Twoje imieninki,

Wzięliśmy szampana, idziemy do Ciebie,

Chcemy, żeby zawsze było Ci jak w niebie.

Zobacz teraz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne