Strona głównaBudownictwoPezal - co to za firma? Opinie

Pezal – co to za firma? Opinie

Jakie skojarzenia przychodzą nam do głowy, słysząc nazwę Pezal? Większość z nas pomyśli wtedy o branżach technicznych i inżynieryjnych. Okazuje się, że jak najbardziej trafnie. Jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją agregatów, kosiarek i zagęszczarek. Jesteście ciekawi więcej informacji na temat Pezal i co to za firma? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Pezal – co to za firma, gdzie produkcja? 

Początki firmy, to rok 1982. Piotr Zaleski, który odpowiedzialny jest za założenie tego przedsiębiorstwa, w zmieniających się jak w kalejdoskopie czasach, znalazł odwagę, by wystartować ze swoim własnym biznesem. Początkowo firma Pezal, zajmowała się produkcją kapsli. Jednak ciężka praca, coraz bardziej otwarty rynek oraz pomoc rodziny okazały się motorem napędowym, do rozbudowy małej firmy w coraz to większe przedsiębiorstwo. Pytając więc o Pezal i co to za firma, można śmiało odpowiedzieć, że stawiająca na ciężką pracę i ciągły rozwój. Przedsiębiorstwo ma swoją główną siedzibę w Przejazdowie, gdzie też znajduje się ich zakład produkcyjny.

Do flagowych ich produktów, należą w tym momencie agregaty pezal. Opinie na ich temat są bardzo dobre, wielu ich posiadaczy rekomenduje ich montaż, zwłaszcza w domach jednorodzinnych. Tym co również przemawia na korzyść agregatu Pezal to cena. Sprzęt ten, można zakupić już za kwotę 1500 zł.

agregat prądotwórczy pezal pgg 3100x 3 kw
Agregat dostępny jest na stronie Castoramy

Agregat prądotwórczy pezal – opinie o konkretnych modelach

Firma posiada naprawdę szeroki wybór agregatów prądotwórczych. Opinii na ich temat, można spotkać w internecie dużo. Do najchętniej recenzowanych należą:

  • agregat inwerterowy walizkowy P-IG 1000
  • agregat inwerterowy walizkowy P-IG 700
  • agregat prądotwórczy pgg 800x
  • agregat prądotwórczy P-IG 3500
  • agregat prądotwórczy 3F

To tylko część z asortymentu przedsiębiorstwa. Agregaty pezal, opinie mają liczne i cieszą się dużym uznaniem wśród konsumentów. Wśród wielu recenzji produktów pezal, części zamienne do nich opisywane są jako łatwo dostępne i w przystępnych cenach. W kolejnych akapitach omówimy najchętniej kupowane agregatory pezal. PGG 3100e, a także pezal pgg 3100x opiniowane są jako jedne z lepszych, oferowanych przez przedsiębiorstwo.    

Pezal pgg3100e opinie 

Pezal pgg 3100e, to jeden z modeli agregatów prezentowanych przez to przedsiębiorstwo. Jest to model z silnikiem benzynowym, który cieszy się wśród klientów opiniami, które mówią, że jest niezawodny i gwarantuje wiele lat pracy, bez jakichkolwiek awarii. Do jego wielu zalet, wlicza się także jego budowa, która pozwala na łatwy transport oraz ochronę, przed potencjalnymi uszkodzeniami. Jest to agregat pezal opiniowany ochoczo wśród jego posiadaczy. Do jego niewątpliwych korzyści, należy również niewątpliwie fakt, że posiada bardzo duży zbiornik na paliwo, który pozwala na długą pracę, a także wibroizolację, która tłumi drgania, co z kolei przekłada się na bezawaryjną pracę. 

Pezal pgg3100x opinie 

Co wiadomo na temat modelu pezal pgg3100x? Opinie na jego temat, porównują go do modelu, który został omówiony akapit wyżej, którym jest pgg 3100e. Wielu użytkowników, recenzuje jego pracę, wyróżniając na duży plus fakt, że odpala się niemal natychmiastowo, czym znacznie wyróżnia się na tle agregatów prezentowanych przez konkurencyjne firmy. Zakup agregatu pezal opiniowany jest znakomicie. Wiele osób poleca ich kupno, zwłaszcza dla osób, które mieszkają w miejscowościach, które zmagają się z zanikami prądu. Wracając jednak do modelu pgg 3100x, jego praca oceniana jest jako cicha i niezawodna. Na bardzo duży plus, który przemawia na korzyść, dlaczego warto zakupić agregat pezal to cena. Produkty te, charakteryzują się bardzo dobrą jakością z korzystnymi przy tym dla klientów, cenami. Warto jednak pamiętać, że przedsiębiorstwo produkuje również między innymi zagęszczarki oraz kosiarki. Pezal opinie ogólnie ma bardzo dobre i cieszy się dużym uznaniem, wśród swoich klientów. 

olej do silnika pezal
Olej silnikowy do agregatora Pezal

Kosiarki pezal opinie, firma od wszystkiego? 

Jak zostało już wcześniej wspomniane, kosiarki pezal opiniowane są jak w przypadku ich innych produktów, znakomicie. Posiadacze kosiarki pezal, części i ich bardzo dobrą dostępność wyróżniają na duży plus. Tym, co przemawia również na korzyść tego urządzenia, jest kwestia bardzo przystępnej ceny. Na forach budowlanych, wielu z nich ochoczo dzieli się opiniami na temat kosiarki pezal. Części do niej, można zakupić na przykład na Allegro lub w sklepie producenta. Decydując się na jakikolwiek produkt pezal, części zamienne można śmiało zastosować, w przypadku stwierdzenia ich jakiejkolwiek awarii. 

Zagęszczarka pezal pc100 opinie na forum 

Zagęszczarka pezal pc100 to kolejny produkt, który cieszy się niemałym uznaniem wśród osób, które zdecydowały się na jej zakup. Jak w przypadku wielu innych produktów, pochodzących z tego przedsiębiorstwa, wielu wyróżnia na duży plus, że decydując się na cokolwiek z firmy pezal, części zamienne można śmiało stosować, w przypadku jakiegokolwiek ich uszczerbku. Wracając jednak do zagęszczarki pezal pc100, opinie na forum mówią o tym, że jest jedną z lepszych w tym przedziale cenowym. 

Agregat pezal – cena 

Agregaty pezal opinie mają bardzo dobre. Niezawodność, długi czas pracy, przystępna cena – to tylko kilka z korzyści, które są wymieniane na ich temat. Na duży plus może przemawiać również ciekawostka o tym, że wojsko polskie wybrało na wyposażenie agregat pezal. Opinie na ich temat mówią same za siebie, co pewnie przyczyniło się do takiej decyzji. 

Przedsiębiorstwo niewątpliwie cały czas się rozwija. W swojej ofercie posiadają wiele produktów, które cieszą się niemalejącą sprzedażą. Należą do nich wspomniane w tym artykule agregaty i zagęszczarki. Wielu klientów, wybiera również kosiarkę pezal. Części, z których jest zbudowana, są jednymi z lepszych, które są obecnie dostępne na rynku. 

Warto wspomnieć, że pezal jest jedną z niewielu marek, które produkują w Europie agregaty prądotwórcze. Czyż nie brzmi to, jak powód do dumy?

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne